Jump to content
Dogomania

Splonela FUNDACJA CENTAURUS! POMOCY!


*zaba*

Recommended Posts

Ci, którzy przerabiali (ja również) draństwo podłych person mają dystans do idiotyzmów wypisywanych przez oszołomów, jednak wiele osób się przejmuje i daje się zmanipulować.
Faktem jest, że zastanawiające jest to zdjęcie, które znalazła brzośka.
W czym jest sęk?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']Ci, którzy przerabiali (ja również) draństwo podłych person mają dystans do idiotyzmów wypisywanych przez oszołomów, jednak wiele osób się przejmuje i daje się zmanipulować.
[/QUOTE]
Dokładnie. Ludzie dają sobą manipulować po jednej wiadomości i to nawet nie z pierwszej ręki :shake:
Szkoda tylko że fundacje na tym tracą, chociaż starają się pomagać jak tylko potrafią.

Link to comment
Share on other sites

Na tym zdjęciu jest pies,który zginął w trakcie pożaru,więc na 100% on tam nie mieszkał.Zdjęcie praktycznie nic nie mówi,a dziewczyna wstawiająca te zdjęcie na FB faktycznie działa w konkurencyjnej fundacji.Zarząd tamtej Fundacji całkowicie odżegnuje się od działań tej dziewczyny-Tłumaczą się ,że nie mają z tym nic wspólnego.Dziewczyna weszła w posiadanie tego zdjęcia,gdyż przebywała na terenie Fundacji ,jako osoba towarzysząca fotografowi(jej chłopak),który wykonywał jakieś zlecenie dla Centaurusa. Wybrała poprostu z jakiejś masy zdjęć ,jedno do opublikowania,które wydało jej sie najbardziej "brukowe".
Jakiś czas śledziłam wpisy na FB i to co wyżej tam wyczytalam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='inga.mm']Ci, którzy przerabiali (ja również) draństwo podłych person mają dystans do idiotyzmów wypisywanych przez oszołomów, jednak wiele osób się przejmuje i daje się zmanipulować.
Faktem jest, że zastanawiające jest to zdjęcie, które znalazła brzośka.
W czym jest sęk?[/QUOTE]
-------------------------------
Masz rację Inga,ale trudno milczeć kiedy niszczy się porządnych ludzi..Przecież doszło do tego,że umiejętnie wyciągnęło się ile to Centaurus otrzymał w ramach 1procentu...I znajdą się ludzie,którzy jak zobaczą kwotę to sobie pomyślą,,tyle dostali?Jeszcze chcą?Figa,,..I dlatego krew we mnie się burzy jak czytam co Centaurus ma powinno być tak,że każda fundacja najpierw zobaczy co sama ma, a potem niech liczy u innych..I trudno milczeć kiedy wyciąga się pewne sprawy w okresie rozliczeń PIT-u..To jest zwykła pospolita granda i nic więcej.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

To jest przykre ze niszczy sie ludzi ,ktorzy chca pomagac zwierzakom. A co do pieniedzy i kto decyduje sie dawac ten mizerny 1% to jego osobista decyzja i wara innym od tego. Niech kazdy liczy swoje pieniadze a nie zaglada innym po garkach. Niektorzy ludzie nie powinni nazywac sie ludzmi ! Wsyd !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To jest przykre ze niszczy sie ludzi ,ktorzy chca pomagac zwierzakom. A co do pieniedzy i kto decyduje sie dawac ten mizerny 1% to jego osobista decyzja i wara innym od tego. Niech kazdy liczy swoje pieniadze a nie zaglada innym po garkach. Niektorzy ludzie nie powinni nazywac sie ludzmi ! Wsyd ![/QUOTE]
Piękne słowa [B]Ingrid44
[/B]
Wiem, że Centaurus w zeszłym roku uratował przed eutanazją 2 agresywne psy. Teraz są pod opieką specjalistów i robią postępy w pracy.
Za takie coś to ja chylę czoła Centurusowi bo jest naprawdę mało fundacji które odważą się wychować agresywne zwierzęta. ( a własnie takowej szukamy, dla pieska z problemami [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232943-Zbieramy-sta%C5%82e-deklaracje-na-hotelik-dla-Zekkiego%21-Prosimy-o-pomoc-%28"]>>>KLIK<<<[/URL] , więc jak ktoś ma namiary na dobrego, taniego szkoleniowca to poproszę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To jest przykre ze niszczy sie ludzi ,ktorzy chca pomagac zwierzakom. A co do pieniedzy i kto decyduje sie dawac ten mizerny 1% to jego osobista decyzja i wara innym od tego. Niech kazdy liczy swoje pieniadze a nie zaglada innym po garkach. Niektorzy ludzie nie powinni nazywac sie ludzmi ! Wsyd ![/QUOTE]


i ja się pod tym podpiszę!
straszne to, co niektórzy wypisują - powtórzę się, widziałam "posiadłość", jak byłam z pomocą - to stary zrujnowany były PGR, wszystko wymaga ogromnego remontu, niektóre stajnie może nawet wyburzenia, w najlepszym chyba stanie był sam pałac..... i pożar, i kolejny remont....

a niektórzy zazdroszczą jakby tam naprawde w luksusy wszyscy opływali.... ech :(
kto nie chce - niech nie pomaga, ale niech nie opluwa tych, którzy coś dobrego robią!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Sorry, ale blagam o glosy dla kandydata dogomanii: Szczecinke i Bono:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238339-Krakvet-styczeń-2013-głosuj-na-SZCZECINEK-Z-FUNDACJĄ-BONO[/URL][/QUOTE]

Jak porobili ze trzeba podac numer tel komorkowego to ja juz glosowac nie moge.:( Troche daleki zasieg. Szarotko, jestes w tej chwili w Polsce ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Jak porobili ze trzeba podac numer tel komorkowego to ja juz glosowac nie moge.:( Troche daleki zasieg. Szarotko, jestes w tej chwili w Polsce ?[/QUOTE]

Wiem mam ten sam problem, ale jutro wlasnie lece i postaram sie cos wymyslec jak o Ciebie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pogoda im nie sprzyja.
Nie mogą wysuszyć budynku, żeby go wyremontować.
Zwierzęta sa bezpieczne, nawet adopcje jakoś im idą.
Wiem, że nadal szukają chętnych na wirtualne adopcje koni, zdaje się, że trochę znów przybyło.
Nie do końca jestem na bieżąco, ale to co wiem - przekazałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...