Jump to content
Dogomania

LUSIA - zagubiona, trzęsąca się kupka nieszczęścia - JUŻ WE WSPANIAŁYM DS !!! :))))


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

witajcie,
u Lusi wszyściutko w porządku. Żyje sobie spokojnie, bezpiecznie, cieplutko. Jest baaaaaaaardzo grzeczna, piesek idealny, o niespożytym apetycie na głaskanie, całowanie, mizianie. Zaczęła tracić sierść, tę mięciutką wełenkę, która dodawała jej trochę ciałka - i teraz bidusia wygląda jak pajączek, tylne nóżki ma okropnie mizerne, mięśnie i kosteczki bardzo słabe. Czekam na lepszą pogodę, będziemy więcej spacerować i przebywać w ogrodzie, więcej ruchu napewno się jej przyda.Przesyłam wszystkim Cioteczkom całuski od Lusi:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Kochane, niestety muszę podzielić się smutną wiadomością. Lusia w poniedziałek przeszła za TM. pomogłam Jej przejść trzymając w ramionach i całując. W lutym miała zdiagnozowanego chłoniaka, przeszła parę chemii ale bardzo źle na nia reagowała. Ostatniej, około 1,5 miesiąca temu, nie podałam Jej. Przeżyła ten czas w spokoju i komfortowo. W niedzielę przestała jeść, pić. Karmiłam Ją już dłuższy czas przez strzykawkę, robiłam kroplówki ale teraz nie chciała nic przyjmować.. Słabła w oczach.

Od niedzieli, miałam wrażenie, że odchodzi. Ciężko oddychała, miała mętne oczka.

W poniedziałek wieczorem przyjechała znajoma weterynarz i powiedziała, że przyszedł ten czas.

Lusia nie reagowała na cokolwiek choć zwykle broniła się bardzo przed tą lekarką, albo chociaż ją oszczekała albo lekceważyła.

Wczoraj zawiozłam Ją do Mikołowa do Animal Park do kremacji. 

Wróciła do domu w drewnianym pudełeczku i stoi obok mojego łóżka, tak jak zawsze spała obok mnie.

Była przecudną, delikatną, wrażliwą, kochającą na maaaaaaaaaaaaaxa sunią. Byłam Jej słońcem, światem, reszta mogła nie istnieć.

Okropnie mi jej brakuje, płaczę i nie mogę się pogodzić, że Jej nie ma. Mam wrażenie, że Ona była zawsze, że nie było nigdy bez Niej.

Dziękuję za Lusię, jedną z najcudowniejszych istot jakie spotkałam.

spacer.pngspacer.pngspacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...