Jump to content
Dogomania

Exposilesia dogshow będzin 20.i.2013 ...


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

a ortrzymaliście zwrotnego emaila, bo ja nic nie mam na skrzynce, a teraz jeszcze nie ma mnie w spisie wystawców, no zaraz szlag mnie trafi.
nie zapłaciłam, bo nie dostałam potwierdzenia, ale płacić można w dniu wystawy, więc nie rozumiem tego nonsensu!

Link to comment
Share on other sites

Uwaga:

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][CENTER] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER][COLOR=#FF0000][FONT=Times New Roman][B][CENTER]UWAGA[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][CENTER]z przyczyn niezależnych od organizatora, nastąpi zmiana sędziego w grupie V i IX. Niestety nie będzie sędziować[B]Kari Granaas Hansen[/B] [COLOR=#FF0000](NOR)[/COLOR]. Rasy: Akita, Akita amerykańska i Siberian Husky sędziować będzie Zdenka Jílková (CZ). Pozostałe rasy gr. V sędziować będzie Leoš Jančík (CZ), który sędziować będzie także ray: Bolończyk, Biszony, Pudle, Lwi Piesek, Cotton de Tuléar, Terier tyb, Spaniel tyb oraz pozostałe rasy gr IX. Za zmiany przepraszamy[COLOR=#FF66FF]*

[url]http://www.zkwp.bedzin.pl/wystawy.html[/url][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER][h=3][/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...