Jump to content
Dogomania

MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eliza_sk - masz zapchaną skrzynkę :-(
Rozbójnik mi robi łaskę - zasypia na swoim fotelu, ale jak tylko w nocy wstaję do łazienki (a niestety co noc mam wypad) to natychmiast mam zajętą wersalkę. I to jeszcze nie położy się gad jesen jakoś grzecznie w nogach, czy z boku, żeby i dla mnie było miejsce. Nieeeee - główeczka jest na środku podusi a łapska są wywalone na bok i zajmują 2/3 wersalki. Dodatkowo jeszcze gdzieś sterczy ten jego wężowaty ogon!

Link to comment
Share on other sites

Oj to prawda, to szczera prawda. Bo nie mogę powiedzieć, że nie rozrabia. Notorycznie mu się to zdarza, dosięga niestety do wszystkiego, żadne zapory nie są skuteczne.
Ale te ślepia, to położenie głowy na kolanach i wzrok wtopiony w moje oczy, koniec - człek mieknie jak wosk

Link to comment
Share on other sites

Ależ wymagające jesteście ;)


Wczoraj miałam dzień kretyna w telefonie, właśnie zliczyłam i widzę, że odebrałam 15 telefonów durnych i durniejszych - no ok, 2 były dobre. Cierpliwość mi się skończyła, bo od godziny 15 nie robiłam nic, tylko gadałam, w trakcie jednej rozmowy słyszałam pipczenie i 5 połaczeń nieodebranych i nawet na spacer z psami wyjść nie mogłam.

Godzina 22.30 - telefon, myślałam, ze mnie szlag trafi, o małżonie obok w łóżku nie wspomnę. Pan się przedstawił i miłym tonem mówi, że ma pytanko - więc ja równie miłym tonem pytam - czy nie uważa za przegięcie dzwonienie do obcej osoby o godz. 22.30 ? Ale on ma tylko jedno pytanko. Szanowny panie na odpowiedziach na takie tylko jedne pytanka spędziłam całe popołudnie, więc uważam, ze świat się nie skończy jeśli na to pytanko odpowiem jutro, miłej nocy, dobranoc.

Czy ja jestem nienormalna ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Mam zapytanie o Merlina, same oceńcie jego jakość, sms:
[I]Czy Merliś ma już domek? Kocham te pieski. B.mądre. Chcę go !![/I][/QUOTE]

Fantastyczny :diabloti:

[quote name='eliza_sk']Ależ wymagające jesteście ;)


Wczoraj miałam dzień kretyna w telefonie, właśnie zliczyłam i widzę, że odebrałam 15 telefonów durnych i durniejszych - no ok, 2 były dobre. Cierpliwość mi się skończyła, bo od godziny 15 nie robiłam nic, tylko gadałam, w trakcie jednej rozmowy słyszałam pipczenie i 5 połaczeń nieodebranych i nawet na spacer z psami wyjść nie mogłam.

Godzina 22.30 - telefon, myślałam, ze mnie szlag trafi, o małżonie obok w łóżku nie wspomnę. Pan się przedstawił i miłym tonem mówi, że ma pytanko - więc ja równie miłym tonem pytam - czy nie uważa za przegięcie dzwonienie do obcej osoby o godz. 22.30 ? Ale on ma tylko jedno pytanko. Szanowny panie na odpowiedziach na takie tylko jedne pytanka spędziłam całe popołudnie, więc uważam, ze świat się nie skończy jeśli na to pytanko odpowiem jutro, miłej nocy, dobranoc.

Czy ja jestem nienormalna ?[/QUOTE]

Jaki uroczy człowiek, a Ty go pogoniłaś.....

Dzień dobry Merlinku :)

Link to comment
Share on other sites

Nadmienię, że w każdym ogłoszeniu jest napisane OBOK TELEFONU (więc nie sposób nie zauważyć), że kontakt po godz. 15, a dziś odebrałam już 5 telefonów od rodaków potrafiących czytać ze zrozumieniem. I potem na moje "ale proszę o kontakt w godzinach wskazanych w ogłoszeniu", słyszę, że jestem nieuprzejma ... załamać się można :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...