Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[B]Simera[/B] bardzo Ci dziękuję jeszcze raz za plakat!

Udało mi się zmienić pdf na jpg (czasem TZ się przydaje;)), więc pochwalę się naszym plakacikiem :)

Oczywiście zapraszam wszystkich do przekazania 1% swojego podatku na TOZ z wyraźnym dopiskiem [B]oddział w Białymstoku[/B]!

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8220/plakattoz32.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Smrodek przeuroczy..... A ja w sobotę widziałam Fazkę w stadninie koni ... Ja z tą stadniną miałam do czynienia przez paręnaście lat z rzędu, właśnie za sprawą psów, które leżały mi na sercu, tzn. jeden, ale ponieważ było ich tam cztery, a w porywach pięć, sześć, to i o nie dbałam. Staruszkę kilkunastoletnią sunię, która była w stadninie od zawsze, właściciele siedliska wydzierżawiający teren dla stadniny, przyjęli już na swój wikt i opiekę, ma posłanie w domku. Fazka pozostaje na "pastwie" przychodzących wolontariuszek, które mają jej zostawiać żarcie nasypane z worka przywiezionego przez właścicielkę Fazki. Fazka śpi w stodole na sianie. W budzie nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Smrodek przeuroczy..... A ja w sobotę widziałam Fazkę w stadninie koni ... Ja z tą stadniną miałam do czynienia przez paręnaście lat z rzędu, właśnie za sprawą psów, które leżały mi na sercu, tzn. jeden, ale ponieważ było ich tam cztery, a w porywach pięć, sześć, to i o nie dbałam. Staruszkę kilkunastoletnią sunię, która była w stadninie od zawsze, właściciele siedliska wydzierżawiający teren dla stadniny, przyjęli już na swój wikt i opiekę, ma posłanie w domku. Fazka pozostaje na "pastwie" przychodzących wolontariuszek, które mają jej zostawiać żarcie nasypane z worka przywiezionego przez właścicielkę Fazki. Fazka śpi w stodole na sianie. W budzie nie chce.[/QUOTE]

Fazka ma wykupione ogłoszenia na Polskę mam cicha nadzieję,że znajdzie nowego właściciela.Poprosiłam pare zaprzyjaźnionych osób by popytali się wśród swoich znajomych może uda się jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zaginęła sunia w typie westa na osiedlu Wyżyny/Jaroszówka. Gdyby ktoś cos słyszał, to dajcie znać. Tutaj jest ogłoszenie ze zdjęciem:
[URL]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?id=2130488[/URL]

edit: Oto Nuka
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7321/lukaw.jpg[/IMG]

Edited by joanna83
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że szybko znajdę domek dla maluszka :( jest odrobaczony a w czwartek idę go zaszczepić. WIELKA PROŚBA... JEST MI POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA,ponieważ serce mi pęka że Sunia - matka została na działkach sama :( muszę ją złapać i wysterylizować :/ sunia jest dzika więc bez klatki nic nie mogę zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, potrzebuję "wypożyczyć" niezdartego czworonoga z ADHD, ewentualnie bardzo energicznego, do szaleństw na śniegu z moją tymczasowiczką. Kawcia bardzo cierpi z powodu braku kolegów na czterech łapach. Poza tym jest przeładowana energią, a moje dwie nogi to za mało. :D Najchętniej umówiłabym się w tym tygodniu na spacer na nieogrodzonej łące na Zielonych Wzgórzach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia144412']Mam nadzieję,że szybko znajdę domek dla maluszka :( jest odrobaczony a w czwartek idę go zaszczepić. WIELKA PROŚBA... JEST MI POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA,ponieważ serce mi pęka że Sunia - matka została na działkach sama :( muszę ją złapać i wysterylizować :/ sunia jest dzika więc bez klatki nic nie mogę zrobić :([/QUOTE]

Monia rozmawiałam z Paniami z KOTKOWA pożyczą daj znać tylko kiedy chcesz łapać sunię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomaniaczkaa']Cioteczki, potrzebuję "wypożyczyć" niezdartego czworonoga z ADHD, ewentualnie bardzo energicznego, do szaleństw na śniegu z moją tymczasowiczką. Kawcia bardzo cierpi z powodu braku kolegów na czterech łapach. Poza tym jest przeładowana energią, a moje dwie nogi to za mało. :D Najchętniej umówiłabym się w tym tygodniu na spacer na nieogrodzonej łące na Zielonych Wzgórzach.[/QUOTE]
w sobotę będziemy z Baszą - towarzyski, skory do zabaw, adhd w fazie mocno zaawansowanej;) możliwe, że dołączy też jego siostrzyczka Coffee - łąki przy sikorskiego pasują?


Monika widziała w sobotę klatkę z kotkowa... Jeśli jej zdaniem się sprawdzi, to ok, ale faktycznie - szczeniak z jednostki był na nią za duży. Zadek mu wystawał nawet gdy się zamknęła i szybko sobie poradził z ucieczką z niej.

Edited by jumanjiana
Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila z portalu ogłoszeniowego, ale oni chyba sami do końca nie rozumieją zmian, bo coś tak plączą, że za nic nie wiadomo o co im chodzi...
Jakoś nie mogę zrozumieć tego bełkotu, chyba durna jestem...:oops:

[I]Informujemy, że obowiązujące od 1 stycznia 2012 r. zmiany ustawy o[/I]
[I]ochronie zwierząt ograniczają handel zwierzętami domowymi, a zwłaszcza[/I]
[I]psami i kotami. Zgodnie z tymi zmianami zabronione jest:[/I]

[I]- handlowanie zwierzętami domowymi na targowiskach, targach, giełdach;[/I]
[I]- sprzedaż, zamiana, [B]oddawanie nieodpłatnie zwierząt, które wcześniej[/B][/I]
[B][I]nie były przedmiotem transakcji;[/I][/B]
[I]- kupowanie, zamiana, [B]przyjmowanie nieodpłatnie zwierząt;[/B][/I]
[I]- prowadzenie targowisk, targów, giełd, na których handluje się[/I]
[I]zwierzętami[/I]
[I]- [B]sprzedaż, zamiana, oddawanie nieodpłatnie zwierząt, które wcześniej[/B][/I]
[B][I]nie były przedmiotem transakcji poza miejscami ich chowu lub hodowli.[/I][/B]
[I]- rozmnażanie psów i kotów w celach handlowych, z wyjątkiem[/I]
[I]zarejestrowanych hodowli zwierząt[/I]
[I]Pozdrawiamy[/I]
[I]Zespół Kupsprzedaj.pl[/I]
[EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Dostałam maila z portalu ogłoszeniowego, ale oni chyba sami do końca nie rozumieją zmian, bo coś tak plączą, że za nic nie wiadomo o co im chodzi...
Jakoś nie mogę zrozumieć tego bełkotu, chyba durna jestem...:oops:

[I]Informujemy, że obowiązujące od 1 stycznia 2012 r. zmiany ustawy o[/I]
[I]ochronie zwierząt ograniczają handel zwierzętami domowymi, a zwłaszcza[/I]
[I]psami i kotami. Zgodnie z tymi zmianami zabronione jest:[/I]

[I]- handlowanie zwierzętami domowymi na targowiskach, targach, giełdach;[/I]
[I]- sprzedaż, zamiana, [B]oddawanie nieodpłatnie zwierząt, które wcześniej[/B][/I]
[B][I]nie były przedmiotem transakcji;[/I][/B]
[I]- kupowanie, zamiana, [B]przyjmowanie nieodpłatnie zwierząt;[/B][/I]
[I]- prowadzenie targowisk, targów, giełd, na których handluje się[/I]
[I]zwierzętami[/I]
[I]- [B]sprzedaż, zamiana, oddawanie nieodpłatnie zwierząt, które wcześniej[/B][/I]
[B][I]nie były przedmiotem transakcji poza miejscami ich chowu lub hodowli.[/I][/B]
[I]- rozmnażanie psów i kotów w celach handlowych, z wyjątkiem[/I]
[I]zarejestrowanych hodowli zwierząt[/I]
[I]Pozdrawiamy[/I]
[I]Zespół Kupsprzedaj.pl[/I]
[EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL][/QUOTE]
Ale numer. Wynika z tego, że na Dogo aż się roi od przestępców.

Link to comment
Share on other sites

trochę się dziś zbulwersowałam,wpisem anetek na wątku Pipi...Oto jak zniechęcają ludzi do adopcji zwierzaków ze schroniska..choć powinni robic coś innego...
W taki sposób to schronisko nie pelni swojej funkcji,tylko staje się przechowalnią...Słów mi brak...i dobija mnie bezsilność wobec takiej głupoty

[QUOTE]dzisiaj napisze, bo odezwała sie do ans Pani, która chciała adoptowac sunię jamnisiowatą szczeniaka, zgadza sie na wizyte, sterylkę, ma dzieci...sunia znalazła juz dom, ale może macie jakies szczeniaki gdzieś do adopcji, bo Pani bła w schronisku w Białymstoku i Pan odradził jej pieska po przejsciach ze względu na dzieci i dlatego szczeniak...także jak coś dajcie znać napisze do pani, no ale wiaodmo domek do sprawdzenia [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...