Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Bakteria,
to dobrze, bo juz matrwiłam sie, ze tylko 4:evil_lol:
Ej, jesteście bystre dziewczyny - na pewno sobie swietnie poradzicie:)
A przy okazji poznacie zadupia Białegostoku:)
Na bstokonlinie i [URL="http://www.planmiasta.info/plan-miasta/bialystok-37591.html"][B]tu[/B][/URL] jest dobra mapka.

Spoko, Kluseczka rozrzuci na swoich Wzgórkach Zielonych:)

[quote name='plinka']Kurcze 2 dni nie byłam na dogo a tu tyle mnie ominęło... :cool1:
A na Zielonych Wzgorzach ostatnio często bywałam, chodźby i nawet wczoraj byłam :shake: Miałam czas i bez problemu bym kartki dostarczyła :shake:

A na Antoniuk żadne kartki przypadkiem nie zostały? :cool3:[/quote]

Plinka, duuużo było na Antoniuk.
Wszystkie zabrał Pan Tomek.
Wziął cały Antoniuk i TBS-y.
Nie wiem, jak sobie poradzi, przed godziną spotkałysmy Go z Monią
pod Zwierzakiem (a jest z Nowego Miasta).
Gonił własnie na odrobaczenie z jakimś Łapskim szczeniakiem,
któremu znalazł dom.:)
Sama nie wiem, moze trzeba by Mu troche pomóc.:roll:
Dam Ci Jego komórkę na PW, dobrze?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dziewczyny !!!
Kolejna znajda z Białegostoku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9142980#post9142980[/URL]

Dziewczyna z miau ją wzięła ale niestety nie może ona być u niej bo nie ma ona warunków dla psa :shake:
Najgorsze jest to, że chyba zaczęła się suni cieczka :placz: a przy spacerze ktoś rzucił petardą blisko psa a pies uciekł ze strachu więc zaraz i ciąża będzie.

[SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY !!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Dziewczyny !!!
Kolejna znajda z Białegostoku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9142980#post9142980[/URL]

Dziewczyna z miau ją wzięła ale niestety nie może ona być u niej bo nie ma ona warunków dla psa :shake:
Najgorsze jest to, że chyba zaczęła się suni cieczka :placz: a przy spacerze ktoś rzucił petardą blisko psa a pies uciekł ze strachu więc zaraz i ciąża będzie.

[SIZE=4][COLOR=red][B]POMOCY !!![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Kurde, czytałam to wczoraj i zapamiętałam tą suczkę, bo ma bardzo oryginalne umaszczenie, ale nie zapamiętałam, że po tym gdy wzięła Ją Jakaś Dziewczyna przestraszyła się petardy i uciekła. I że w dodatku ma cieczkę... Dzisiaj rano, gdy jechałyśmy z Ewą samochodem do lecznicy, widziałam Ją jak stała przy przejściu dla pieszych na ulicy Sienkiewicza, na przeciwko Ryskiej... Tylko sobie w głowę strzelić.... Choć tak na prawdę i tak nie mogłybyśmy Jej wziąć... Ech...

W każdym razie widziałam ją dzisiaj ok. godziny 10 na Sienkiewicza, na wysokości Ryskiej.

Pozdrawiam,
Janka

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dziewczyna która ją wzięła jest z Miau i tam właśnie napisała, że sunia się przestraszyła i uciekła.
Szkoda, że mamy problem z DT i póki to się nie zmnieni nie będziemy mogli pomóc wszystkim pieskom :-(

Zula i Sonia

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/129/000b2ec77a17de04.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

:tree1: :laola: :tree1:

[SIZE=3][B]Z okazji świąt przyjmijcie od nas życzenia:[/B][/SIZE]
[B][FONT=MS Sans Serif][SIZE=4][COLOR=red][I]By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

:tree1: :laola: :tree1:

Link to comment
Share on other sites

Doddy, podejrzewam (bo zdjęcia się nie wyświetlają :shake:), że pytasz o asty i inne TTB z białostockiego schronu?

Więc z tych co wcześniej pisałyśmy jest tylko ten agresor, który się nie daje do siebie zbliżyc... oraz kilka nowych, m.in. 3 szczuniaki i wyeksploatowana red noska... Jutro na pewno jadę, więc jeśli to o to chodzi, to wyślę Ci PW ze zdjęciami i więcej info na temat każdego.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zaginą piesek rasy Amstaf 4 miesięczny w Białymstoku na wyszyńskiego koło Biedronki miał na sobie czarną obroże i zieloną smycz proszę o kontakt pod tel. 784 266 728 prosze o jakie kolwiek informacje na temat pieska
Ogłoszenie znalazłam na allgro i tam też jest zdjęcie, piesio jest biało beżowy

Link to comment
Share on other sites

A pamietacie te sunię?
[quote name='niki_01']Znalazłam dzisiaj przy ulicy Sienkiewicza młodą, klikumiesięczną suczkę.

Zdjęcia zrobiłam komórką więc nie są zbyt wyraźne:

[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1847/pies1xv0.png[/IMG]

[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5484/pies2wy0.png[/IMG]

[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7954/pies3sv4.png[/IMG]

Wygląda na domową, jest zadbana. Pewnie komuś uciekła, ostatnio dość głośno się zrobiło. Może ktoś mógłby ją przetrzymać na czas szukania jej właściciela. U mnie zostać nie może. Zupełnie nie mam warunków na trzymanie dodatkowego zwierzaka. HELP[/quote]

Własnie przed chwila dzwoniła Niki - znalazła ją znowu.
Skontaktuje sie z Melbą i beda sunię łapać.
Ustaliłyśmy, że wrzucą ja do TOZ-u.

[B][SIZE=3][COLOR=red]I SZUKAMY PILNIE TYMCZASU!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Z tego, co mówi Niki - sunia łagodna,
kocha wszystko. Koty też.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Iwona&Wiki']A pamietacie te sunię?

[B][SIZE=3][COLOR=red]I SZUKAMY PILNIE TYMCZASU!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Z tego, co mówi Niki - sunia łagodna,
kocha wszystko. Koty też.[/quote]

Może Anna ?? Choć z tego co wiem ostatnio dostała od Agi kotka i może nie mieć już miejsca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Może Anna ?? Choć z tego co wiem ostatnio dostała od Agi kotka i może nie mieć już miejsca :shake:[/quote]
Anna nie ma netu,
wiem, bo wczoraj dzwoniła.
Znalazła nam jeden, chyba pierwszy w tym roku, 1%:multi:.

A mnie zmotywowała do zajęcia się promocją 1%
własnie kończę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']Jak kociary beda nas tak zapychały kotami,
to zaczniemy podrzucać im pieski:eviltong::evil_lol:[/quote]
Dobry pomysł :diabloti:



[quote name='monia3a']Może Anna ?? Choć z tego co wiem ostatnio dostała od Agi kotka i może nie mieć już miejsca :shake:[/quote]
Może kociak szybko "pójdzie" i się zwolni... no ale DT już potrzebny :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Iwona&Wiki']Jak kociary beda nas tak zapychały kotami,
to zaczniemy podrzucać im pieski:eviltong::evil_lol:[/quote]

Kot na stałe dla Anny nie do DT :roll:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial][B][COLOR=blue][SIZE=5]Moi Drodzy, [/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=4]znów zaczął się radosny okres [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=4]rocznego rozliczania z Urzędem Skarbowym.:):)[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=4]Jak co roku, wszyscy składamy PIT-y [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=4]i tradycyjnie już możemy przekazać 1% naszego podatku, [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=4]nieeeeeee, nie do Budżetu Państwa, ale….[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[COLOR=red][SIZE=5][B][FONT=Arial]...Białostockiemu Oddziałowi[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Arial][SIZE=5]Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red]A my w naszym Oddziale na pewno świetnie go wykorzystamy. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Od czerwca 2007 za 1% z 2006 roku [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]pomogliśmy blisko 50-ciu bezdomnym zwierzakom.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]Oczywiście liczba cały czas wzrasta – już doszły sterylizacje dwóch kotek,[/FONT]
[FONT=Arial]kolejny kociak - w trakcie leczenia, na jutro umówiona sterylizacja kolejnej suni, [/FONT]
[FONT=Arial]za 2 tygodnie operacja Kawy – a to pewnie nie wszystko.[/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Nowe domy znaleźliśmy ponad 130 zwierzakom![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Z 1% za 2006 finansowaliśmy głównie sterylizacje i kastracje,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]ale też badania i operacje poprawiające komfort życia,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]szczepienia, odrobaczenia i odpchlenia. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Oraz karmę - w wyjątkowych sytuacjach.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]Po MDZ karmy jeszcze mamy całkiem spory zapasik:)[/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B][COLOR=blue]Bardzo [/COLOR][COLOR=blue]prosimy o wsparcie naszych działań również w tym roku.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[B][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red]Krótka instrukcja przekazania 1%[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=#333333][FONT=Arial][B][SIZE=3][COLOR=navy]1.[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]Wypełniając odpowiedni formularz PIT [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]([B]PIT-36[/B], [B]PIT-37[/B], [B]PIT-38[/B], [B]PIT-36L[/B] lub [B]PIT-28[/B] ), [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]po wyliczeniu wysokość należnego podatku za rok 2007, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=blue]oblicz ile wynosi 1% [/COLOR][COLOR=black]z tego należnego podatku[/COLOR].[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]2.[/B][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Wpisz tę kwotę [/COLOR][COLOR=black]w odpowiednią rubrykę formularza PIT w części:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black]"[/COLOR][B][COLOR=black]Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=blue][B][COLOR=#333333][FONT=Arial]na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)"[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]3.[/B][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black]W rubryce [B]Nazwa OPP[/B][/COLOR] wpisz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][SIZE=4][B][FONT=Arial]Oddział w Białymstoku;[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=red][SIZE=4][B][FONT=Arial]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]4.[/B][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black]W rubryce[/COLOR] [B][COLOR=black]Numer KRS[/COLOR] [/B]wpisz [COLOR=black]TOZ-owy numer KRS-u, czyli:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red][B][B][COLOR=#333333][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=5]0000154454[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/B]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][B]5.[/B][/COLOR] Należy też wpisać [COLOR=black]w rubryce [/COLOR][B][COLOR=black]Inne[/COLOR][COLOR=black] informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=black], znajdującej sie bezpośrednio nad wnioskiem o przekazanie 1% podatku:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=4][B][FONT=Arial]1% podatku przekazuję [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=red][SIZE=4][B][FONT=Arial]Oddziałowi w Białymstoku [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][B][FONT=Arial]Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=4]15-227 Białystok, ul. Świętojańska 24 lok. 7[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=4]PKO BP S.A. I/O Białystok 05 1020 1332 0000 1802 0207 7162[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]Rubryka jest spora – na pewno się zmieści.:p[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]I to wszystko!:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]



[B][COLOR=#333333][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red]Ponieważ są Nowe zasady przekazywania 1%[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Od 2007 roku zmieniły się zasady przekazywania tzw. 1% na rzecz OPP –[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]przekazywaniem 1% zajmować się będzie Urząd Skarbowy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Krótko mówiąc podatnik tylko oblicza ten 1%[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]i odpowiednio wypełnia druk swojego PIT-a[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]- pieniądze w jego imieniu przekazuje Urząd Skarbowy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Natomiast emeryci i renciści powinni tylko wypełnić odpowiedni druk PIT [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]na podstawie dokumentu, który otrzymają z ZUS (nawet wtedy, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]kiedy z nie mają przychodów z innych źródeł).[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Zapraszam na cztery miesiące do banerka;):)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Arial][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7476/1procentbaner01hd8.gif[/IMG][/FONT][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Arial][/FONT][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Arial]podlinkowanego [/FONT][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9221331&postcount=700"][FONT=Arial]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9221331&postcount=700[/FONT][/URL][/FONT]

[FONT='Times New Roman'][FONT=Arial]Jak będzie potrzeba - mogę zrobić krótszy:)[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...