Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Zgłosiła sie do mnie kobitka z Białegostoku w sprawie adopcji mojej 4-o miesiecznej suczki która okazła sie dla niej za duza (chodzi o wielkośc a nie o wiek)

Może cos macie

"Witam,
szukamy szczeniaczka o umaszczeniu podobnym do Minki, gładkowłosego, najlepiej dwumiesięcznego, może być w typie jamnikowatym - w każdym razie- niewielkiego wzrostu. Proszę ( jeśli to nie problem) o przysyłanie zdjęć.
Dziękuję i pozdrawiam, Joanna."


oto Minka

[IMG]http://www.psyikoty.egonet.pl/files/Mimi1[1].jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']Poszukuje transportu dla średniej wielkości suni na trasie Warszawa-Białystok. Czy któras z Ciotek nie wybiera sie ta trasą?[/QUOTE]

Na poprzedniej stronie są zdjęcia szczeniąt. Jedno z nich ma podobne umaszczenie. Tylko jakiej docelowo wielkości ma być ten piesek?

W następnym tygodniu pojedziemy prawdopodobnie zawieść psa do Zambrowa. Ma go odebrać pan z Warszawy, więc może mógłby przywieść nam sunię do Zambrowa, a my ją do Białegostoku zawieziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83'][B]Emilka[/B] jak Bajka?Coś się zmieniło?.[/QUOTE]

Ciężko stwierdzić :eviltong: Dalej zachowuje się jak przygłup na spacerach, ale teraz chyba dlatego, że ją rozpiera energia. Napadu szału nie miała od czasu wizyty w Alpi, bo po prostu nie ma okazji do tego. Z nowymi miejscami ją zapoznaję najczęściej w nocy, na ostatnim spacerze, ekscytuje się samym tym, że jest coś innego, więc wolę sobie nie wyobrażać co by było gdyby jeszcze coś jeździło, szczekało :roll: Trochę mi się nie podoba takie "unikanie" nowości, no ale to chyba jeszcze nie czas i pewnie dostaniemy jakieś magiczne sztuczki jak to robić. No i generalnie chyba się trochę wyluzowała, bo nie chciała zjeść psa, który dziś do niej podbiegł- normalnie się z nim przywitała :multi: Trochę tam próbowała podgryzać, ale odchodziłam, a pies upierdliwy lazł za nami i w końcu udało się normalnie przywitać, potem nawet zachęcała do zabawy. Muszę jeszcze tylko w domu nauczyć LUDZI żeby przestali się z nią bawić w szarpanie, przewracanie i turlanie po ziemi bo ją to nakręca, chociaż szybciej się uspokaja, a raczej uspokaja ją odprowadzenie na miejsce i komenda "leżeć". Wiem, że miałam zupełnie ignorować ją w domu, ale jej się czasem nie da ignorować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Na poprzedniej stronie są zdjęcia szczeniąt. Jedno z nich ma podobne umaszczenie. Tylko jakiej docelowo wielkości ma być ten piesek?

W następnym tygodniu pojedziemy prawdopodobnie zawieść psa do Zambrowa. Ma go odebrać pan z Warszawy, więc może mógłby przywieść nam sunię do Zambrowa, a my ją do Białegostoku zawieziemy.[/QUOTE]


A możesz zapytac czy by wził nasza sunie. To terrierka sredniego wzrostu. Bardzo spokojna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Na poprzedniej stronie są zdjęcia szczeniąt. Jedno z nich ma podobne umaszczenie. Tylko jakiej docelowo wielkości ma być ten piesek?

W następnym tygodniu pojedziemy prawdopodobnie zawieść psa do Zambrowa. Ma go odebrać pan z Warszawy, więc może mógłby przywieść nam sunię do Zambrowa, a my ją do Białegostoku zawieziemy.[/QUOTE]


:może być w typie jamnikowatym - w każdym razie- niewielkiego wzrostu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Czy ktoś ma do adopcji jasną, niekudłatą suczkę tak do około 12 kg wagi powiedzmy?
Może być z jakimś defektem, byle lubiła się przytulać i mogła mieszkać z drugą suką. Wiek do 5-6 lat.[/QUOTE]

może Lunka? jest srednio jasna ale reszta pasuje,defektów brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Czy ktoś ma do adopcji jasną, niekudłatą suczkę tak do około 12 kg wagi powiedzmy?
Może być z jakimś defektem, byle lubiła się przytulać i mogła mieszkać z drugą suką. Wiek do 5-6 lat.[/QUOTE]

Asia, myślę że Luna jak najbardziej by się nadawała, ona lubi się przytulać i być głaskana, tak długo już szukamy dla niej domu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Czy ktoś ma do adopcji jasną, niekudłatą suczkę tak do około 12 kg wagi powiedzmy?
Może być z jakimś defektem, byle lubiła się przytulać i mogła mieszkać z drugą suką. Wiek do 5-6 lat.[/QUOTE]

Moja Sońka jest taka - sierść dłuższa, ale nie kudłata :) Waży dokładnie 11,60 kg. - bo przy starylce była ważona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']no o tę jamniczkę - którą chwaliłaś - że śliczne cudo jest do adopcji[/QUOTE]
Ja chwaliłam tego, którego zdjęcie przekopiowałam - psiulka biało-brązowego:evil_lol: gawronka ma własną yorczkę, pisała wcześniej. [B]Gawronka,[/B] jak tam wasze samopoczucie:lol:?

[B]Joanna83[/B] i co, pokazałyście Miśka?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='dreag'][B]Joanna83[/B] i co, pokazałyście Miśka?[/QUOTE]

Nie pokazywałyśmy ;)
Nie byłyśmy dziś na wizycie bo nie mogłyśmy się zgrać w czasie ;) wizyta przełożona na po niedzieli.

[B]kaszanka[/B] a Ty chcesz dostać bana?? Nie można pisać kilka postów na raz ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='kaszanka']nie chcę :) - ale nie umiem na kilka odpowiedzi odpisać w jednym oknie. ja już wam mówiłąm, ze od komputerów w naszym domu jest Michaś - ja to " tępota umysłowa " :)[/QUOTE]

To musisz poczekać aż pod Twoim postem ktoś coś napisze i wtedy pisać :) inaczej mod zbanuje Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kaszanka[/B], jak chcesz odpowiadać w jednym poście na kilka odpowiedzi to klikasz "odpowiedź z cytatem" w poście danej osoby, piszesz co tam sobie chcesz, potem zatwierdzasz napisany przez siebie post. Za chwilę wracasz i klikasz w odpowiedź z cytatem innej osoby, kopiujesz jej wypowiedź, znowu edytujesz ten sam post który wcześniej napisałaś. Wklejasz tą skopiowaną odpowiedź z cytatem, dodajesz swój tekst itd. ile razy chcesz:) Nie wiem czy jasno wyklarowałam:roll:, jakoś trochę zawiło to wyszło, ale to proste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...