Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Dobra to ja w takim razie piszę się na czwartek i ugotuję ryż :roll: jutro kupię na allegro karmę i założę za nią z własnej kasy, do piątku powinna dojść więc może już nie trzeba będzie gotować. Ja nie mam nic przeciw gotowaniu ale jak podliczyłam rachunek to doszłam do wniosku, że taniej będzie karmić je dobrą suchą karmą.
Tak więc po spacerku karmimy pieski, zostawiamy świeżą wodę i w miskach nasypaną karmę na wieczór, pracownik schroniska wstawi dla psiaków.

Spacer wygląda tak, że umawiamy się zazwyczaj po dwie osoby pod schroniskiem i idziemy po pieski, nakładamy smycze i koniecznie kagańce i spacer na łąkę, na której jest masa pola do spacerowania a Dzekuś uwielbia kopać w poszukiwaniu nornic :p interesuje go każdy szmerek. Sabcia jest spokojniejsza ale jak tylko widzi, że Dzekuś coś grzebie to i ona się dołącza no bo jak nie ;)

Swoja drogą to nie wiem jak ja jutro przezyję dzień bez Sabci :loveu: i Dzekusia :loveu: normalnie uwielbiam te psiaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Narazie lista wygląda tak:
środa 19.08
dreag + karina1002

czwartek 20.08
monia3a + jaanna019

piątek 21.08
jeśli dojedzie karma to ja z Bożenką ( trzeba będzie zawieść wór żarełka )

sobota 22.08
anna0211 + jaanna019

niedziela 23.08
dreag + monia3a

poniedziałek 24.08
dreag + jaanna019

wtorek 25.08
monia3a + Bożena

środa 26.08
?? + ??

Tam gdzie znaki zapytania mogę być ja z kimś bądź ktoś całkiem inny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martusia0140']Jestem z Białegostoku. Chciała bym zaadoptować pieska. Mam już w domu jednego psa i kota, więc chciała bym szczemiaka. Czy są teraz w schronisku szczeniaczki ? I pomożecie szukać ?[/quote]

Zgłoś się do monia3a ona ma śliczności;).

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]Randa[/B] witamy na forum :) PW poszło :)

[quote name='martusia0140']Jestem z Białegostoku. Chciała bym zaadoptować pieska. Mam już w domu jednego psa i kota, więc chciała bym szczemiaka. Czy są teraz w schronisku szczeniaczki ? I pomożecie szukać ?[/quote]

W schronisku aktualnie a raczej dokładnie wczoraj były dwa szczeniaczki, brązowa i czarna podpalana obie dziewczynki, nie wiem czy jeszcze są.

U mnie zostały dwie panienki docelowo będą małe ( prawdopodobnie ) czarna i brązowa pręgowana, fotki gdzieś wcześniej.

Telefon do mnie 501453000

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Kama dalej u Ani, dzwoniło trochę osób, jedni nie chcieli jej sterylizować a drudzy byli, widzieli i nie wzięli :p

Znalazłam dziś chłopaka dla Sabci normalnie identyczny :) ładne będą mieli dzieci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jest jeszcze jeden u mnie :cool3: a raczej jedna, oczywiście mini Sabcia :roll: coś tak czuję, że jest mi ona przeznaczona :evil_lol:
Ciekawe jak sama będzie siedzieć pod dzisiejszą moją nieobecność :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jumi jest wstępnie zarezerwowana, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Załóż wątek w dziale przygarnę psa a napewno jakiś onek się znajdzie :)


anna0211 i jaanna019 a która z Was ugotuje ryżyk dla chudzielców na sobotę ?? Co prawda karma sucha juz jest i jutro ją zawiozę ale trzeba ją stopniowo wprowadzać, rano gotowane a na wieczór suche.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o szczeniaki ,to jeden przyjedzie w poniedziałek do Ani (tej ,którą ostatnio uszczęśliwiłam 3 szczylami i świnkiem morskim :)
A Jego Mamusia w środę pojedzie do DT w Warszawie..
Świeża dostawa od Pipi :shake:
Schonisko nie przyjeło,bo to nie ich teren...Ale udało się inaczej im pomóc:loveu:
Gdyby komuś brakowało szczeniąt,to jeszcze ktoś tam u Pipi ma szóstkę w stodole..chłopaki pójda do rozdania,a sunie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Moja mini Sabcia chyba się pochorowała :placz: zaraz lecimy do weta,biegunka i apatyczna jest bardzo :shake: kurcze mam nadzieję, że to nie parwo ...

Słuchajcie 29-30 sierpna będzie wystawa psów rasowych, będę potrzebowała po 8 osób na jeden dzień do stania przy stoliku i chodzenia z puszeczką. Cztery osoby na rano od 10 do 13 i cztery od 13 do 16 a nawet 17.

Sobota 10-13
*
*
*
*
Sobota 13-16
*
*
*
*

Niedziela 10-13
*Iwona&Wiki
*
*
*
Niedziela 13-16
* monia3a
* jaanna019
*
*

Zaraz napiszę jeszcze do dziewczyn z miau :)

Link to comment
Share on other sites

moniu ja w sobotę i w niedzielę ale najpierw muszę sprawdzić, kiedy są moje ukochane sp żebym mogła je zobaczyć, no i chyba musimy uwzględnić spacery z chudzielcami?

[COLOR=Red]WIELKI APEL!!![/COLOR]
[COLOR=Black]Proszę o ogłaszanie Kamy[/COLOR], dużo, dużo ogłoszeń. Kamcia dorasta szybko. Już czas żeby poszła do siebie. Czy Kama ma swój wątek na dogo?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Aniu sobota nam odpada bo lecimy na szkolenie :p o którym całkiem zapomniałam :evil_lol: tak więc cała sobota jest pusta, a w niedzielę ja piszę się na 13 bo z rana lecę na spacer z chudzielcami.

Kama nie ma wątku na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...