Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='dreag']No właśnie, BO powinno kasować ogłoszenia pseudo, mają zasrany obowiązek pilnowania przepisów!!!


[B]UWAGA na jedną babę zainteresowana psami.[/B] Dzwoniła do mai, do mnie i pewnie jeszcze do innych. Tel. 50669457....
Rozmowa wygląda mnie więcej tak: Zaczyna się od "ja w sprawie tego psa". Kiedy go można zabrać? A czemu nie dzisiaj? Mieszka w bloku. Miała psa, ale oddała matce, bo teraz mieszka na stancji (dla Kasi powiedziała, że z chłopakiem). Powiedziałam, że nie oddam jej psa na stancję. A czemu (wielce zdziwiona)?? Bo zaraz będzie to samo co z poprzednim. Oddała jednego, a teraz chce drugiego. Kpina jakaś:angryy:. Nie zdążyłam dokończyć, bo się rozłączyła:mad:.[/QUOTE]
D o mnie też dzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flea_mbb']Widział może ktoś młodego, dużego psa? Ma białą sierść w łaty i prawdopodobnie czerwoną obrożę.[/QUOTE]

Z czerwona obrożą to Laki biegał. Ale czy on Biały w łaty? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238205-Pies-w-typie-%C5%82ajki-syberyjskiej-pilnie-szuka-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

proszę o radę :) mieszkam na Zwycięstwa i do osiedlowego sklepiku przychodzą dwa większe bezdomne psy, pies i suczka, które codziennie dokarmiamy, dwa tygodnie temu w niedzielę poszłam za nimi zobaczyć gdzie się chowają. chodzą do jakiegoś zakładu pracy blisko torów, przechodzą przez dziurę w płocie. nie wiem co to za firma, bo bałam się sama tak chodzić po zamkniętym zakładzie :( zrobiłam im z takich grubszych jakby płyt pilśniowych ścianki boczne pod wiatą gdzie się chowały i zostawiłam jedzenie, w ostatnią sobotę znowu tam byłam i to co było ustawione leżało, więc znowu zrobiłam prowizoryczne ścianki i zostawiłam jedzenie. na BO widziałam ogłoszenie jakiegoś gościa sprzedającego budy i myślałam, żeby kupić takie 2 budy tym psom tylko wtedy musiałabym chyba prosić o zgodę właścicieli firmy? tylko boję się, że właściciele niekoniecznie mogą się na coś takiego zgodzić i jeszcze im zasłonią tę dziurę :( tam gdzie teraz śpią mają przynajmniej dach, a potem mogą nie mieć nawet tego :( i teraz moja prośba o radę... co lepiej zrobić? psy dają się pogłaskać tylko dziewczynom ze sklepu, dzięki codziennemu jedzonku :) ja karmiłam je tylko w te dni kiedy były święta i sklep był zamknięty, więc do mnie nie są tak przyzwyczajone

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Witam. Otóż brakowało w naszym regionie forum/społeczności które zajmowało by się pomocą dla najbardziej potrzebujących zwierzaków. Zalozylismy forum, które chcemy z wami współtworzyc. Nie ma na nim zadnych reklam, ani nie dostarcza nam ono zadnych zyskow. Robimy to dla zwierzaków. Im forum bardziej sie rozkreci tym skuteczniejsza bedzie pomoc. Zapraszam do uzytkowania forum, nie tylko poprzez wystawianie ogloszen[/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] naszym celem jest stworzenie spolecznosci która pomaga [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=#000000]Nie zmienimy całego świata, ale możemy sprawić, że świat zmieni się dla jednego zwierzaka ! Pomagamy w adopcji zwierzaków [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] [/COLOR]
[URL="http://www.pomoczwierzakom.blo.pl/"]www.pomoczwierzakom.blo.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Szukam DT lub DS dla trzech westów,yorka i buldożka francuskiego.Wszystkie oprócz jednego westa są w pseudo,mogę je zabrać w każdej chwili..... Jeden west jest u jakiegoś pijaczka,który już go nie chce,bo sika na dywan.Nie widziałam tych psów,nie wiem w jakim są stanie,wiek ponoć 2-3 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Szukam DT lub DS dla trzech westów,yorka i buldożka francuskiego.Wszystkie oprócz jednego westa są w pseudo,mogę je zabrać w każdej chwili..... Jeden west jest u jakiegoś pijaczka,który już go nie chce,bo sika na dywan.Nie widziałam tych psów,nie wiem w jakim są stanie,wiek ponoć 2-3 lata.[/QUOTE]

[B]Bbgm[/B] może do buldożków i yorków w potrzebie napisać? Westy chyba nie działają jakoś super, więc raczej trzeba szukać na własną rękę.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam suczkę pekińczyka w Choroszczy. Może ktoś wie czyja? może ktoś mógłby mnie poratować i przygarnąc mała bo moja suczka nie bardzo lubi inne psy i pekinka musi siedzieć w garażu.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/407/13293784.jpg/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5669/13293784.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska0304']gawronka ogloszenia papierowe na sklepach itp. jak z Dolarem szybko właściciel sie odnajdzie. jesili masz zrobieone ogloszenia moge połazić porozwieszać[/QUOTE] kasia, super :) Ogłoszenia mam. Właśnie drukuję. Mogłabyś do mnie teraz wpaść? kurcze, ta pekinka w garażu wyje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...