Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='brzośka']my na nią czekamy :)

pytałam, bo ostatnio się jakieś nieporozumienia w związku z nią działy[/QUOTE]

Czyli to Wy jesteście tą rodziną z Wrocławia?? Jeśli takto sunieczka jest już dla Was ''zaklepana'' i po sterylizacji ją odbieracie. Rozmawialiśmy przecież o tym na bullbazarku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta_M']Czyli to Wy jesteście tą rodziną z Wrocławia?? Jeśli takto sunieczka jest już dla Was ''zaklepana'' i po sterylizacji ją odbieracie. Rozmawialiśmy przecież o tym na bullbazarku;)[/QUOTE]
tak, to my :)
ale z uporem maniaka powtarzam - Oleśnica nie jest dzielnicą Wrocławia, a my mieszkamy w Oleśnicy właśnie :eviltong:

równo za tydzień Tolka wraca z nami do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']tak, to my :)
ale z uporem maniaka powtarzam - Oleśnica nie jest dzielnicą Wrocławia, a my mieszkamy w Oleśnicy właśnie :eviltong:

równo za tydzień Tolka wraca z nami do domu ;)[/QUOTE]

Powiedziano mi, że Wrocław, więc tak powtarzam:P
Mam nadzieję, że jak mała będzie już z Wami założycie jej galerię i od czasu do czasu zdacie relację co u niej słychać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']jakoś nie mogę uwierzyć, że ona była własnością meneli :roll:
menele z reguły nie mają bulterierów

bardziej się boję, że komuś ją zwinęli i ktoś za nią tęskni...[/QUOTE]
Ja zgadywać nie muszę,suka urodziła się u mnie na osiedlu,menele chcieli mi ją sprzedać,bo nie mieli na wódkę,później ogłaszali ją,żeby sprzedać i dalej nie wiem czy sprzedali i ktoś jej się pozbył czy się nie sprzedała i wywalili.To nie pierwszy bullowaty,którego mieli.Parę lat temu głośna była sprawa psa Szakala,którego się pozbyli a pies tak tęsknił,że poobgryzał łapy do kości.

Link to comment
Share on other sites

Może jest jakaś duszyczka z osiedla Piasta, Chrobrego....Dzisiaj rano zaginął na ul. Skorupskiej pies staruszek 14-letni biało-rudy z dłuższym włosem , wielkości do kolan, z brązowym nosem.Pies prawie nie słyszy, bardzo słabo widzi. Szczuplutki, bo od zawsze niejadek( widziałam na własne oczy, odrobaczany, szczepiony, rozpieszczany wołowinką, wieprzowinką, kurczakiem- tylko mięsko, żadnych kostek). Zaczipowany, z obrożą p/kleszczową, niestety bez adresatki... Pies pogonił w stronę banku na Chrobrego....Właściciele, też staruszkowie, zrozpaczeni, bo traktowali go jak dziecko....Zdjęć nie umiem wstawić, może jutro kogoś poproszę....

Link to comment
Share on other sites

[B]zachary[/B]moi rodzice mieszkają na Bojarach, powiedziałam im o piesku i zrobiłam ogłoszenie na BO.
Czy jest może u kogoś niewielka, kilkuletnia ruda sunia do adopcji, najlepiej dogadująca sie z kotami i innymi pieskami, albo jakaś inna niewielka sunia bardzo potrzebująca domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Maia u kuny w hotelu jest ruda sunia Ryża/Sonia. niewielka, spokojna, bardzo potrzebuje pomocy.[/QUOTE]
Oto link do jej watku.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232557-Wyrzucona-sunia-ze-szczeniakami-prosz%C4%85-o-pomoc!?p=19857316#post19857316[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziś na Skorupskiej widziałam sunię z cieczką i kilka psiaków za nią biegających. Na słupie widziałam też ogłoszenie o zaginionym psiaku. Suka wbiegała i wybiegała z jednej posesji, prawdopodobnie tam mieszka. Dziś akurat tego poszukiwanego nie było, ale może warto tam szukać. Może i on będzie adorował sunię.

Link to comment
Share on other sites

Jolasku, dzięki. Wiem,że ta sunia biega, ale on jak są inne psy obok, to nie będzie z nimi razem, boi się. Tę sunię widują właściciele kilka razy dziennie. Ja szukając jego widziałam trochę biegających samopas piesków. Właśnie wróciłam aż z ul.Kołłątaja, bo pani zadzwoniła do mai i twierdziła,że na pewno ten pies był na tej ulicy około 2 godzin. Nie znalazłyśmy ale pani bardzo miła obiecała jutro się rozglądać. Mailowała też pani, która widziała takiego pieska, jak biegł od ul. Sienkiewicza do Hotelu Gołębiewskiego...Ciemno, remonty, rozkopy, pełno zakamarków, ulice zastawione materiałami budowlanymi....Przynajmniej dano nadzieję zrozpaczonej, zapłakanej właścicielce,że on żyje i,że są dobrzy ludzie, którzy reagują!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj maia skontaktowała mnie z bbgm, która w okolicy ul. Raginisa spotkała psiaka baaardzo podobnego do poszukiwanego Tobisia. Piesek okazał się być wielkim przytulakiem, wychudzonym, tułającym się w tamtej okolicy od jakiegoś czasu....A dzisiaj przymrozki, opady mokrego śniegu i silny wiat....Biedak.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Jaką niespodziankę kundelkowe mamusie sprawiły dziś swym pociechom:razz:?
Dziś Dzień Kundelka:).[/QUOTE]

Pozwoliłam bezkarnie wytaplać się w błocie :loveu: a potem im urządziłam kąpiel z suszeniem :evil_lol: a potem dostały po kosteczce i było błogie lenistwo na kanapie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Pozwoliłam bezkarnie wytaplać się w błocie :loveu: a potem im urządziłam kąpiel z suszeniem :evil_lol: a potem dostały po kosteczce i było błogie lenistwo na kanapie :loveu:[/QUOTE] Szczególnie z tej kąpieli z suszeniem się ucieszyły :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...