Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Uprzedzam o jednej co najmniej nieodpowiedzialnej babie. Anna P...ska, tel. 500...775, mail [email protected]. Chciała mai Trusię, ale powiedziała, że jej dorastająca córka marzy o goldenie. Kasia wiedząc, że mam namiary na goldena do adopcji ,dała mi jej telefon. Zadzwoniłam, brzmiała rzeczowo i sympatycznie, mówiła, że niedawno odszedł jej pies i nie chce czekać, weźmie następnego. Dałam jej nr do właścicieli, a tamtych pouczyłam co i jak. Spodobał się jej bardzo ze zdjęć, następnego dnia córka właściciela, a właściwie właścicielka, bo to jej pies, pojechała pokazać Viniego. Wszystko wydawało się ok, więc został. Dziś dostałam info od właściciela, że muszą go zabrać, bo okazało się, że mąż tej kobiety wcześniej wraca z zagranicy i psa sobie nie życzy. To znaczy, że gdyby posiedział z rok, to oddałaby po tym czasie? Załamka. Coś tu śmierdzi. Może za jakiś czas szukać następnego, bo podejrzewam, że coś tu nie tak...
Zastanowiło mnie to, że nie odpowiada na mojego maila, w którym pytam, jak tam sprawuje się pies i że wysłała omyłkowo do kogoś innego smsa z podziękowaniami za psa (nota bene do zachary;)) -zastanowiło mnie to, bo oznacza, że dzwoniła po ludziach pytając o inne zwierzaki.
Vini, 6-letni golden jest nadal do adopcji. Dzięki [B]suślik:loveu:[/B] na goldenach już go znają.

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie szczeniora o którym pisałam wcześniej. Mam namiar na osobę,która zajmuje się psiakiem. Pies był u weta z tego co się dowiedziałam. Podobnoż szczenior cudny i przekochany, teraz pies jest zabezpieczony ale nie wiem na jak długo.Pani,która zajmuje się psem jest na wakacjach u swojej mamy,która mieszka na Podlasiu.A mama nie za bardzo psiolubna jest więc szczenior najprawdopodobniej wróci na ulicę.

kolejna bida czeka :(



[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/185525_335484679873375_331058646_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Takie mam cudeńko, nazywa się Roni... Już ciachnięty i zachipowany, leczymy skórę i szukamy domu...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/p1080521.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4351/p1080521.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'][B]Asika5[/B] kiedy się z Tobą kontaktowała o Mikiego:mad:? Wysłałam [B]jaanna019[/B] dane łacznie z adresem;).[/QUOTE]
juz jakiś czas temu trudno powiedzieć kiedy i to nawet może chodziło o innego psa a może o kota, mam tego maila zapisanego w adresach. Ale z tego co pamiętam skończyło sie tylko na wysłaniu zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[B] Uwaga uwaga[/B]
Znalazłam takie ogłoszenie na BO
[COLOR=black][B]zaginął pies typ
owczarka biało-czerwona obroża[/B][/COLOR]
w dniu 26 siepnia okolo godziny 22 w
oklicy ulicy zwierzynieckiej przy sklepie żak zaginął młody pies typ owczarka
biało-czerwona obroża znalace proszę o kontakt 533-299-877 czeka zrozpaczone
dziecko
[COLOR=#C00000][B]Cena:[/B]
uśmiech dziecka [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane
kontaktowe:[/B]
533-299-877
wesoła
[/COLOR]
Tak się złożyło że widziałam dzisiaj o godz. 10 tego pieska- wchodził do mojej klatki razem z pijakiem do jego mieszkania- meliny. Zapytałam skąd ma takiego pięknego psa- powiedział że jego, bardzo mnie to zdziwiło bo to totalny margines, właśnie wyszedł z więzienia... Potem poszłam do cioci na internet i znalazłam powyższe ogłoszenie. Zadzwoniłam pod podany numer, w ciągu 10 minut przyjechał pan z synem po psa. Poszliśmy do tego mieszkania, psa już nie było, jakiś kolega z bloku obok go zabrał, poszliśmy do kolegi, ten też przekazał psa dalej...Także pies krąży gdzieś po osiedlu. To piękny, zadbany młody pies w typie ON, bardzo ufny, z czarnym grzbietem, raczej krótrza sierść. Ma na szyi biało- czerwoną tasiemkę. Bardzo proszę osoby z Bema i okolicznych osiedli o zwracanie uwagi, może ktoś go zauważy. Pijak pewnie wziął tego psa z myśla że go sprzeda.

Link to comment
Share on other sites

Maia, jak zglosil sie wlasciciel tego ONka a pijak krecil ze juz go oddal koledze, a kolega ze nie ma, to trzebabylo na policje zadzwonic, albo moze wystarczyloby postraszyc policją. Ja kiedys zauwazylam psa mojej kolezanki z dziewczyna na smyczy go prowadzila i jak zapytalam skad ma psa powiedziala, ze kupila ale nie wie od kogo i nie chciala ze mna rozmawiac. Zadzwonilam na policje, a wczesniej po kolezanke. Przyjechali i policjant wylegitymował dziewczyne, a ona szybko wyspiewala od kogo kupila psa. Skonczylo sie oczywiscie dobrze. Policja pomogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia'][B] Uwaga uwaga[/B]
Znalazłam takie ogłoszenie na BO
[COLOR=black][B]zaginął pies typ
owczarka biało-czerwona obroża[/B][/COLOR]
w dniu 26 siepnia okolo godziny 22 w
oklicy ulicy zwierzynieckiej przy sklepie żak zaginął młody pies typ owczarka
biało-czerwona obroża znalace proszę o kontakt 533-299-877 czeka zrozpaczone
dziecko
[COLOR=#C00000][B]Cena:[/B]
uśmiech dziecka [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane
kontaktowe:[/B]
533-299-877
wesoła
[/COLOR]
Tak się złożyło że widziałam dzisiaj o godz. 10 tego pieska- wchodził do mojej klatki razem z pijakiem do jego mieszkania- meliny. Zapytałam skąd ma takiego pięknego psa- powiedział że jego, bardzo mnie to zdziwiło bo to totalny margines, właśnie wyszedł z więzienia... Potem poszłam do cioci na internet i znalazłam powyższe ogłoszenie. Zadzwoniłam pod podany numer, w ciągu 10 minut przyjechał pan z synem po psa. Poszliśmy do tego mieszkania, psa już nie było, jakiś kolega z bloku obok go zabrał, poszliśmy do kolegi, ten też przekazał psa dalej...Także pies krąży gdzieś po osiedlu. To piękny, zadbany młody pies w typie ON, bardzo ufny, z czarnym grzbietem, raczej krótrza sierść. Ma na szyi biało- czerwoną tasiemkę. Bardzo proszę osoby z Bema i okolicznych osiedli o zwracanie uwagi, może ktoś go zauważy. Pijak pewnie wziął tego psa z myśla że go sprzeda.[/QUOTE]

Maia, przeczytałam Twój post i po 15 minutach już miałam psa na smyczy. Oddałam w ręce właścicieli. Chłopczyk przeszczęśliwy. Dobrze, że podałaś numer tel.

Link to comment
Share on other sites

Tak był sam. Spotkałam tego psa kilka dni temu z chłopcem około ośmioletnim. Chłopiec tak ładnie o nim mówił, że to jego najlepszy przyjaciel. Pamiętałam charakterystyczną obróżkę i smycz. Więc jak przeczytałam Twój post, pomyślałam o tym psie. I faktycznie to on. Biegał po boisku pod moim blokiem, na szczęście jakoś akurat popatrzyłam przez okno. Myślę, że nie wiem co gorsze, czy pijacy czy dzieciaki, które rzucały w psa patykami i piachem. Piesek bardzo spokojny i ufny. Podchodził do dzieci, bo ma takiego pana. Oczywiście na boisku mnóstwo rodziców z dziećmi i co się dziwić bo dorośli robili to samo, czyli odganiali psa w taki sam sposób jak dzieciaki.
Prosiłam pani, żeby przez jakiś czas nie puszczali psa luzem, tym bardziej że wyprowadza go dziecko. Piesek też jeszcze młody. No i chyba namówiłam ją na kastrację. Mam nadzieję. Chłopiec bardzo się cieszył, że jego przyjaciel się znalazł. Wracali z mamą z Bema, bo tam go szukali. Po moim telefonie pani przyjechała szybciutko taksówką.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ci co go wzięli trochę się wystraszyli że ktoś go szukał i puścili go tam, gdzie znaleźli. Super, że wszystko dobrze się skończyło. I myślę, że teraz właściciele mają nauczkę i chociaż adresatkę może psu założą, a na pewno będą go bardziej pilnować.

Link to comment
Share on other sites

mam 217,50 zł po ONce Sarze (za TM
[*]) i ONku Lucjanie-Hakerku miały być przeznaczone na transport ale szczęśliwie znalazły domek TU więc podpowiedzcie komu przeznaczyć te pieniądze,kto jest w tragicznej sytuacji????

Edited by psi
psi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...