Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

On w nocy nie spi z corką,tylko z nami. :razz: Nawet w dzien malo kiedy lezy na jej łozku,raczej woli fotel.Nie powinien więc traktowac jej łózka jako legowiska.Ma posłanie ,ale za nic nie chce w nim sie polozyć.
To jest tak,ze wieczorem,kiedy juz Emilka rozlozy lozko do spania ,to wskakuje na koldrę i podsypia,wtedy nie da sie jej dotknac.I tak jest,kiedy ja jestem w pokoju,bo jak wychodze,pies idzie za mną.

Link to comment
Share on other sites

Akurat odnośnie dominacji i spania w łóżku - rózne są szkoły na ten temat
[URL]http://www.coape.pl/art_dominacja.html[/URL]

Ja też skłaniam sie ku wersji, że dominacja jest możliwa wyłącznie w obrębie tego samego gatunku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='psi']Czy Wam tez pokazuję post ostatni z datą 03.04.12 a późniejszych nie wyświetla? Przez 2 dni nie mogłam się zalogować a teraz takie "cyrki" mam[/QUOTE]

Tak.
I dodatkowo pokazuje, że mam nowe wiadomości, których nie mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Czy Wam tez pokazuję post ostatni z datą 03.04.12 a późniejszych nie wyświetla? Przez 2 dni nie mogłam się zalogować a teraz takie "cyrki" mam[/QUOTE]
Doczytalam sie w dziale ostatnie posty na zamknietym watku "AKTUALIZACJE, zmiany itp.", admin Huan napisał tak: "Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia."
Nie wiem co myslec. Mysle, ze to kpiny jakies. Tyle naszej pracy na nic. Napisalam do Huana 2 pw, ale odpowiedzi nie ma. Mysle, ze setki ludzi do niego pisze i nie sposob wszystkim odpowiedziec.
Zglupialam, nie wiem co teraz robic mam.

Link to comment
Share on other sites

U wszystkich tak samo. Malo tego, to np. posta z 03.04. odczytac nie mozna, bo pokazuje blad.
A admin nawet na pw nie raczy odpisac. Niechby chociaz napisali co dalej?
Jakies glupie tlumaczenie, ze awaria dysku. Nie wiem, nie znam sie, ale krzywda dla zwierzat ogromna. o naszej pracy nie wspomne. Tyle watkow nowych, zdjec, i co teraz? zakladac nowe???? czekac????? psia jego mać, no!!!

Np. do Dyzia na watek Magedy nie mozna wejsc (ja nie moge)

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa - odkąd wzieli się za "naprawę " to tylko joby sadzić można wiecznei przeciażenia i niedostepność - ja tu kur.. czekam na pilne wieści o PA, kontakty pozrywane, transport zawieszony do Torunia bo nie można dojrzeć nia a teraz JESZCZE UTRATA TYGODNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję za fb : "Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia.

EDIT: z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach."

Link to comment
Share on other sites

Ja np. nie mogę wejśc na swoje wątki ani z ulubionych zapisanych w komputerze, ani ze swego profilu z dogo...

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wkleił mi tu wątek mojej Mini, Konika i ostatni bazarek dla Konika;).

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Ja np. nie mogę wejśc na swoje wątki ani z ulubionych zapisanych w komputerze, ani ze swego profilu z dogo...

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wkleił mi tu wątek mojej Mini, Konika i ostatni bazarek dla Konika;).[/QUOTE]

proszę bardzo

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/196796-MINI-male%C5%84kie-cudo-w-domku-sta%C5%82ym-Kto-znalaz%C5%82-ten-ma-%29/page15"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196796-MINI-male%C5%84kie-cudo-w-domku-sta%C5%82ym-Kto-znalaz%C5%82-ten-ma-%29/page15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Ja np. nie mogę wejśc na swoje wątki ani z ulubionych zapisanych w komputerze, ani ze swego profilu z dogo...

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wkleił mi tu wątek mojej Mini, Konika i ostatni bazarek dla Konika;).[/QUOTE]

Bo znowu zmieniły się linki :roll: wystarczy tylko w adresie dodać "forum/" o tutaj:

[CODE]http://www.dogomania.pl/[COLOR=#ff0000]forum/[/COLOR]threads/221165-Pies-Konik-już-nie-śpi-w-lesie-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-ma-tylko-70zł-m-c-(?p=18402964#post18402964[/CODE]

Link to comment
Share on other sites

To ja sie przypomne : CZY KTOŚ MÓGŁBY ZROBIĆ WIZYTE PO ADOPCYJNĄ U CLOE? Magda kiedys u nich była bo bodajże mieszka niedaleko, bardzo prosze, chciałabym zobaczyc cloe i usłuszec co u niej.
Macie może tutaj kogoś z Wasilkowa
Bo jest tam też Kela którą oddałam do adopcji i tez poszukuje kogoś na wizyte Po adopcyjną

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką prośbę do osób z Bielska Podlaskiego-za Bielskiem w miejscowości Piliki jest bar,po lewej stronie jadąc w stronę Siemiatycz a tam jużak.Mam zdjęcie jednego,ale jest ponoć jeszcze drugi szary.Bar był dziś zamknięty,nie wiem czy wogóle funkcjonuje,ale proszę,żeby ktoś podjechał i popytał o te psy.[IMG]http://i40.tinypic.com/24644qs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ten bar funkcjonuje i ma się całkiem dobrze. Ale właściciele mają dziś widocznie święta skoro był zamknięty.
Jutro tam będę i sprawdzę te psiska.
Chociaż nie wydaje mi się,żeby to były bezpańskie psy. Coś szwagierka wspominała dziś o psiaku podobnym do podhalana,który sobie od właścicieli robi czasem urlop i idzie zwiedzać. Jutro dopytam czy to może chodzi jej o tego psa.

Dzwoniła dziś do mnie w tym temacie Ania i obiecałam jej dać znać czego się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...