Jump to content
Dogomania

śmierdzące łapy psa - pomocy nie wiem co robić!!


ice_t

Recommended Posts

No właśnie, łapy psa raczej nie pachną różami, może lepiej byłoby napisać, że pachną nieprzyjemnie, inaczej niż zawsze. Co do tego nieprzyjemnego zapachu, to jednak powód może być różny - od poto, przez róznego rodzaju schorzenia np. grzyba. Najlepiej udać się do weterynarza, myślę, ze on na pewno coś na to poradzi, a co najważniejsze postawi dokładna diagnozę.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dawno tu nie byłam
Właśnie obwąchałam łapy wszystkim 3 moim psom i co? zapach jest, ale bardzo mało intensywny.
Myślę że to od diety - od dawna karmię je BARFEM i chyba to jest przyczyna tego ze zapaszku prawie nie. :) Jakoś wcześniej zwracałam uwagę tylko na jakośc kupiszona a na zapach z łap nie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80'].........................może troszkę,taką,no wiecie wilgocią ale to w dni takie jak dziś czyli słotne[/QUOTE]

U nas zalatuje i wilgocią bym tego nie nazwała :evil_lol:, raczej dwudniowe męskie skarpety. Myjemy łapki szamponem i tyle :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Mojej suni Drace nogi śmierdzą szwajcarskim serem dlatego nazywam je nóżki- śmierduszki wydaje mi się że nalezałoby po spacerze myć psiakowi kuloski i jak wyschna troche talkiem potraktować[/QUOTE]

pudrem tak ale takim w którym składzie właśnie nie ma talku!!!! jeśli już
Psiak poci się łapkami stąd taki zapaszek, mój psiak z kolei ma drożdżaki i to te grzybki jadą starymi skarpetkami :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...