Jump to content
Dogomania

Agility w Lesznie (woj. Wielkopolskie)


Dioranne

Recommended Posts

Póki co czworonoga jeszcze nie mam, ale jestem na etapie wybierania hodowli także "nie wiele" zostało do jego przybycia. :cool3: Maluch będzie rasy pinczer miniaturowy. Chciałabym z nim uprawiać agility tylko nie wiem czy w moim mieście lub w okolicy istnieje klub agility? Mieszkam w Lesznie w województwie Wielkopolskim. Może jest ktoś z tych rejonów, kto wie gdzie szukać klubu?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się niezmiernie iż nie jestem jedyną osobą na DGM z Leszna. ;) Poznań to ostateczna ostateczność, mogę tam pojechać nawet i na miesiąc, ale w wakacje... A czy nasz drogi ZKwP organizuje może jakieś szkolenia agility czy cokolwiek? Nigdy bliżej w temacie nie siedziałam, więc nie wiem czy jakiekolwiek szkolenia były kiedykolwiek organizowane.

Link to comment
Share on other sites

Jest kilka osób z Leszna na dogo ;). Zresztą tu się poznałyśmy i zaczęłyśmy działalność. Wątpię, by nasz ZKwP organizował cokolwiek. Wiem, że kiedyś organizowali szkolenia PT oraz przygotowywali do wystaw, ale nie wiem czy teraz coś się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dioranne']Słuchajcie, a jakieś polecane psie przedszkole może w Lesznie znacie? :cool3:[/QUOTE]

Ciężko stwierdzić czy w tej chwili jakiekolwiek jest prowadzone. Zapytaj tutaj: [url]http://elka.pl/index.php?option=com_classifieds&task=view&id=90661[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Polecam szkołę dla psów Wesoła Łapka :) Bardzo miłe i kompetentne Panie :) więcej informacji można znaleźć na [URL="http://www.wesolalapka.pl"]www.wesolalapka.pl[/URL] :) Przedszkole dla szczeniaków też jest. Moja sunia była, a teraz jest w połowie PTP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...