Jump to content
Dogomania

Przewóz zwierząt


Hiro

Recommended Posts

Dzień dobry, wszystkim!
Uważam,że na naszym forum brakuję właśnie takiego tematu. Hodowcy co najmniej raz do roku szukaja, jak i z kim wysłać swoich szczeniaków, jeśli przyszły właściciel mieszka za granicą. Tu możemy pisać kto gdzie potrzebuje zawiesć lub kto sam się wybiera i może dostarczyć!
W styczniu będę wysyłać swojego szczeniaka do Rosji ze sprawdzonym przewoźnikiem. Współpracuję z nią nie pierwszy rok i jestem bardzo zadowolona. Ona zajmuje się transportem zwierząt z Rosji do Europy i z Europy do Rosji.
Może ktoś też bezie zainteresowany transportem swojego zwierzaka w tym terminie. Proszę pisać do mnie na PW lub na e-maila.
Pozdrawiam,Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poki nie znajde nowej firmy, to jestem dostepna na zawolanie na terenie Europy i moge dowiezc szczeniaka/szczeniaki ;-) Nie dotyczy Rosji/Bialorusi, poniewaz tam nie mam wizy niestety.
A jak uda mi sie znalezc nowa prace taka jak chce - wtedy bede mogla tylko pomoc na trasach PL-Skandynawia i Skandynawia-Pl :)

A wlasciwie to oferujemy, bo takze Paulina (nick na DGM to Frytela) oferuje taki transport :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Poki nie znajde nowej firmy, to jestem dostepna na zawolanie na terenie Europy i moge dowiezc szczeniaka/szczeniaki ;-) Nie dotyczy Rosji/Bialorusi, poniewaz tam nie mam wizy niestety.
A jak uda mi sie znalezc nowa prace taka jak chce - wtedy bede mogla tylko pomoc na trasach PL-Skandynawia i Skandynawia-Pl :)

A wlasciwie to oferujemy, bo takze Paulina (nick na DGM to Frytela) oferuje taki transport :-)[/QUOTE]

Szkoda,że nie wiedziłam tego wcześniej. Może będzie potrzebna mi i Pani pomóc, bo mój przewoźnik bywa 1-2 razy na miesiąc w Europie.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Taki jak napisała Guciek - także zajmuję się przewozem psów i kotów po europie - Białoruś i Rosja niestety odpada.
W razie czego proszę o kontakt na priv bądź mail - tel odpada bo mam fatalny zasięg w miejscu gdzie mieszkam i nie da się dogadać bo przerywa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Dzień dobry, wszystkim!
Uważam,że na naszym forum brakuję właśnie takiego tematu. Hodowcy co najmniej raz do roku szukaja, jak i z kim wysłać swoich szczeniaków, jeśli przyszły właściciel mieszka za granicą. Tu możemy pisać kto gdzie potrzebuje zawiesć lub kto sam się wybiera i może dostarczyć!
W styczniu będę wysyłać swojego szczeniaka do Rosji ze sprawdzonym przewoźnikiem. Współpracuję z nią nie pierwszy rok i jestem bardzo zadowolona. Ona zajmuje się transportem zwierząt z Rosji do Europy i z Europy do Rosji.
Może ktoś też bezie zainteresowany transportem swojego zwierzaka w tym terminie. Proszę pisać do mnie na PW lub na e-maila.
Pozdrawiam,Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku!:multi:[/QUOTE]

Olga -bardzo dobry pomysł:):):)
Ja tez mogę pomóc w transporcie zwierząt na wystawy,szczeniaków do nowych właścicieli...itp.
Od kilku lat przewozimy pieski, kotki...jadąc na wystawy za granicę:)
Jeżeli ktoś potrzebuje takiej pomocy [email protected]
Transport po Europie i nie tylko 3x w miesiącu.
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Olga -bardzo dobry pomysł:):):)
Ja tez mogę pomóc w transporcie zwierząt na wystawy,szczeniaków do nowych właścicieli...itp.
Od kilku lat przewozimy pieski, kotki...jadąc na wystawy za granicę:)
Jeżeli ktoś potrzebuje takiej pomocy [email protected]
Transport po Europie i nie tylko 3x w miesiącu.
Pozdrawiam:)[/QUOTE]

Dziękuję! Mnie takiego tematu strasznie brakowało! A tu można zawsze zobaczyć kto i gdzie jedzie i jaką opinję o nim mają!
Ja korzystałam z usług Krzysio i mogę napisać,że gorąco polecam! I szczeniaka przywiózła z Serbii, chociaż bardzo ciężko go było odebrać i dostarczyła do Polski bardzo szybko (zależało mi na czasie). I na wystawy jeździła z moją sunią. Sunia wróciła zadowolona i z tytułami!
Mam pytanie, a czy ktoś może ma dotyczenienie do transportu samolotowego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiro']Dziękuję! Mnie takiego tematu strasznie brakowało! A tu można zawsze zobaczyć kto i gdzie jedzie i jaką opinję o nim mają!
Ja korzystałam z usług Krzysio i mogę napisać,że gorąco polecam! I szczeniaka przywiózła z Serbii, chociaż bardzo ciężko go było odebrać i dostarczyła do Polski bardzo szybko (zależało mi na czasie). I na wystawy jeździła z moją sunią. Sunia wróciła zadowolona i z tytułami!
Mam pytanie, a czy ktoś może ma dotyczenienie do transportu samolotowego?[/QUOTE]

Ja ostatnio korzystałam z usług firmy Dor-cel jeśli chodzi o transport samolotowy bo pieska wysyłałam do Malezji. Polecam kontakt do Michała Jackowskiego. Wszystko w porządku, pies trafił w dobre ręce i dotarł bezpiecznie do nowych właścicieli a i cena bardzo przystępna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Ja ostatnio korzystałam z usług firmy Dor-cel jeśli chodzi o transport samolotowy bo pieska wysyłałam do Malezji. Polecam kontakt do Michała Jackowskiego. Wszystko w porządku, pies trafił w dobre ręce i dotarł bezpiecznie do nowych właścicieli a i cena bardzo przystępna :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za poradę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jeszcze w styczniu wybieram się do Belgii także gdyby ktoś chciał mogę przetransportować psa (nawet z właścicielem jeśli jest potrzeba) zapewniam dobre warunki dla pieska w samochodzie osobowym.
Jeśli ktoś będzie chętny to startujemy spod Częstochowy, prawdopodobnie będziemy jechać przez Opole i Wrocław, dalej w Niemczech Dresden, Köln.

Pod koniec 2013 jedziemy do Malty (przez Austrię, Włochy) także też możemy kogoś zawieźć lub przywieźć.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]W sobotę 26 stycznia jadę z Dęblina przez Grójec, Mszczonów do Grotnik k/Łodzi a następnie przez Pruszków (itd.) na Łomżę, Augustów do Kowna (LT) i powrotna droga prowadzi tą samą trasą, mogę zaoferować pomoc w transporcie zwierzaków do tych miejscowości oraz okolic [/COLOR]:smile:
[COLOR=#000000]proszę o kontakt - 502186117, 726299990 bądź e-mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Ja ostatnio korzystałam z usług firmy Dor-cel jeśli chodzi o transport samolotowy bo pieska wysyłałam do Malezji. Polecam kontakt do Michała Jackowskiego. Wszystko w porządku, pies trafił w dobre ręce i dotarł bezpiecznie do nowych właścicieli a i cena bardzo przystępna :)[/QUOTE]

Też wszystkim polecam pana Michała. Korzystałam 3 lata temu, jak wysyłałam 2 szczeniaczki do USA w różne miejsca :)
Pozdrawiam Wszystkich! :)

PS. a jeszcze nim napiszę do p.Michała, czy ktos z Was wybiera się za ok. 1-2 miesiące w okolice Londynu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...