Jump to content
Dogomania

Przewóz zwierząt


Hiro

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

[B]Szukam transportu dla szczeniaka małej rasy do NIEMIEC[/B] - niedaleko granicy z Luksemburgiem, Belgią, Francją; w okolice miast Wiesbaden, Heidelberg, Frankfurt nad Menem
[U]w okresie koniec maja/czerwiec[/U].
Jeśli jedzie Ktoś wybiera się w tamte strony z Południa Polski, to uprzejmie proszę o kontakt na priv

Edited by sunny
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

24.maja jadę z Wa-wy do Gdańska (dokładnie okolice Kartuz ) miejsc dla ludzi niestety już wolnych nie mam ale zwierzątko przewiozę lub inny temat ( wolna częsć bagażnika) podejmę ...Wracam do Wa-wy w sobotę 25.V póznym wieczorkiem

INFO -najlepiej tel .603-794-437 Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

PANGEA czy Ty czesto /regularnie bywasz w Szwecji może? bo czasami mam zapytania o maluchy z tamtych stron, a moja znajoma szwedka bywa w Pl tylko 2 x w roku i nie kazdy chce czekac tak długo na odbiór szczeniaka...a znowuz przyjechac/ przyleciec tez nie zawsze sie udaje

Link to comment
Share on other sites

[B]Około końca czerwca będzie u mnie firma z Rosji zajmująca się profesjonalnym transportem zwierząt.
Jakby ktoś potrzebował transport zwierzaka do Rosji (koniec czerwca lub kiedykolwiek pózniej ) , praktycznie w dowolne miasto w Rosji (lataja także dalej w Rosji samolotem ,bądz tam wysyłają dalej cargo rosyjskim) to podaję kontakt do mnie : [I]697150770 Daniel[/I]
P.S. Jadą przez Białoruś , ja mogę załatwić wszystkie dokumenty exportowe.
Pozdrawiam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']PANGEA czy Ty czesto /regularnie bywasz w Szwecji może? bo czasami mam zapytania o maluchy z tamtych stron, a moja znajoma szwedka bywa w Pl tylko 2 x w roku i nie kazdy chce czekac tak długo na odbiór szczeniaka...a znowuz przyjechac/ przyleciec tez nie zawsze sie udaje[/QUOTE]

no niestety nie, to jednorazowy wyjazd. Jade zawieść własnego szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się w sierpniu na maraton wystawowy do Macedonii - [COLOR=#000000]19-23.08.2013. Do zdobycia 5 Championatów za jednym wyjazdem. Chętnie zabiorę małego/średniego psiaka do wystawienia, po minimalnych kosztach. Wyjeżdżamy z Częstochowy, możemy psiaka zgarnąć po drodze. Pisać po więcej informacji na priv. :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

My wybieramy się w najbliższym miesiącu (2-3 tygodnie) do Belgii (stolica) jeden kierowca na tą podróż będzie z okolic Warszawy, na tej trasie możemy podwieźć pieska.
W najbliższym miesiącu jedziemy też -Słowacja, Węgry, Serbia, Macedonia, Grecja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...