Jump to content
Dogomania

Jaka karma dla owczarka>


yongman

Recommended Posts

Mam pytanko. Zamierzam przerzucić mojego owczarka na suchą karmę (tzn. nie całkowicie, po prostu aktualnie je głównie gotowane porcje rosołowe, konserwy, makarony i ryż). Gdy był szczeniakiem jadł głównie purinę, chciałbym zapytać co proponowalibyście takiemu dorosłemu psu? I jak ją dawkować, żeby przyzwyczaić go do suchego pokarmu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Polecam karmę Guabi Natural Super Premium dla dużych psów. Karma jest nowa na rynku dlatego w porównaniu z innymi karmami tej jakości ma dobrą cenę. [URL]http://jezozwierz.com.pl/p/101/12007/guabi-natural-dla-psow-ras-duzych-i-olbrzymich15kg-dla-duzych-i-olbrzymich-guabi-natural-super-premium-karmy-dla-psa.html[/URL]. Pamiętaj, że przechodzenie na suchy pokarm powinno odbywać się stopniowo, co najmniej przez tydzień. W pierwszych dniach mieszaj karmę suchą z dotychczasowym jedzeniem, później zastąp jeden posiłek samą karmą aż dojdziecie do całkowitego zastąpienia diety. Pamiętaj aby Twój pies miał zawsze dostęp do świeżej wody.
Nie miej też wyrzutów sumienia, karmy suche zaspokajają całkowicie potrzeby psa. Dostarczają niezbędnych składników odżywczych a także soli mineralnych i witamin. Trudno skomponować taką dietę samemu przygotowując posiłki.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Karma jest super, zawiera bakterie probiotyczną jak serek wiejski z osm piątnica
mam nawet kod promocyjny na 8% procentowa zniżkę GLNOTX .[/FONT]
[FONT=&quot]www.swiatkarm.pl/s,canidae,956.html[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...