Jump to content
Dogomania

ile zwierzat w domu


ASLAN I ASHLY

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

łeeee to ja tu skromnie z moimi dwoma yorkami (parą) :) plus trzeci york i kocur syberyjski u mamy :) rodzinka najpierw mi zrobiła awanturę, że drugiego psiaka ze schroniska biorę, ale po godzinie z Lulu już wszyscy się zakochali ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U mnie: 3 pinczery miniaturowe, jeden "ratlerek', dwa duże mieszańce oraz dwa koty :) Nie mam fotki z cała czeredą ale ta daje mniej wiecej obraz jak to wygląda :D
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/178983_593788113965823_2145509084_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Ja mam trzy koty- dwie panienki ręcznie wychowane na butelce, oraz chłopaka podrzutka i szczeniaka mix- miałam w planach jeszcze adopcję pieska, ale chwilowo się wstrzymuję- czekam aż młody pozwoli łaskawie się podszkolić :)
Dodam, że mam synka 5 letniego i męża, a mieszkamy w pokoju z kuchnią ;) jednak każdy ma swoje miejsce, swój kącik ulubiony i jak tylko psiaka okiełznamy to będzie nam razem sielsko anielsko :) Wszyscy czyści, najedzeni, zdowoleni. Nie ma smrodu, ani brudu- troszkę mnie to pracy kosztuje, ale chwile gdy trzy koty przychodzą mruczeć do łóżka są bezcenne i nigdy bym mojej menażerii się nie pozbyła.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Dwie papużki nierozłączki, kot dachowiec (był drugi ale wyszedł i nie wróćił :-(    ), dwa szczurki, wąż brazylijski tęczowy boa, pies maltanczyk, 1xryba bojownik. i jeszcze mam dwójke dzieci i trzecie w drodze. nic nie jest zaniedbane...oprócz mnie :(, ale ważne że wszyscy happy!!!. Czasami lepiej ze zwierzętami niż ze znajomymi dlatego nie przejmujemy się ich komentarzami. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Całe życiemam zwierzęta w domu bez względu na wielkość mieszkania - zawsze miejsca dla nich i dla nas nie brakowało.

Powoli mieszkania były coraz większe a zwieraków nigdy nie brakowało bo jak odchodzio jedno z powodu choroby lub starości to przybywało następne i wszystkie zyły w zgodzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 Z racji tego, że moje mieszkanie jest stosunkowo niewielkie, to zazwyczaj miałem po prostu 2-3 psy. Teraz posiadam po prostu 2 pieski :) z jednej strony chciałbym mieć trochę więcej zwierzaków, ale po prostu możliwości mieszkaniowe mi na to nie pozwalają, może w przyszłości mi się uda kupić coś większego, wtedy sprawa byłaby łatwiejsza 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...