Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']przeciez wysłałam do weta z namiarami i ze wszystkim. Dzisiaj jada. Dostanie przeszkolenie w temacie piesków ogolnie :diabloti:[/QUOTE]

wiem wiem :evil_lol: Weź mu powiedz jeszcze że ja mam suke b. podobną i mam ją za free :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']przeciez wysłałam do weta z namiarami i ze wszystkim. Dzisiaj jada. Dostanie przeszkolenie w temacie piesków ogolnie :diabloti:[/QUOTE]

to do weta się jeździ?:crazyeye: już zapomniałam, że tak można... od kiedy mi się psy do bagażnika nie mieszczą:eviltong: mój wet właśnie dziś przyjeżdża na doroczne szczepienie, ma przywieźć flaszkę dla właścicieli dla ogólnego znieczulenia... żebyśmy nie cierpieli patrząc jak maltretuje nasze biedne pieski... ogólnie znajomości dobra rzecz:razz:

pojawiam się bez zapowiedzi przed upływem pół roku, to niepokojący objaw powrotu uzależnienia od neta:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']to do weta się jeździ?:crazyeye: już zapomniałam, że tak można... od kiedy mi się psy do bagażnika nie mieszczą:eviltong: mój wet właśnie dziś przyjeżdża na doroczne szczepienie, ma przywieźć flaszkę dla właścicieli dla ogólnego znieczulenia... żebyśmy nie cierpieli patrząc jak maltretuje nasze biedne pieski... ogólnie znajomości dobra rzecz:razz:

pojawiam się bez zapowiedzi przed upływem pół roku, to niepokojący objaw powrotu uzależnienia od neta:oops:[/QUOTE]

no ja akurat do weta chodzę (codziennie) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Jak mam coś z psami do załatwienia to z psami a tak to uczyć się fachu :evil_lol:[/QUOTE]

iii uczyć się fachu to na dogo trzeba, nikt Ci tyle cennego nie powie co Kasiek :evil_lol: u weta to tylko książkowa wiedza, a tu samo życie:eviltong: pani kochana, pani czas tracisz:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']iii uczyć się fachu to na dogo trzeba, nikt Ci tyle cennego nie powie co Kasiek :evil_lol: u weta to tylko książkowa wiedza, a tu samo życie:eviltong: pani kochana, pani czas tracisz:p[/QUOTE]

Kaśka to mi w realu powie więcej :diabloti: Na dogo są lepsi speszialiści od wszystkiego niż Kasiunia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Kaśka to mi w realu powie więcej :diabloti: Na dogo są lepsi speszialiści od wszystkiego niż Kasiunia :cool3:[/QUOTE]

szczęśliwi mogący podziwiać miszcza w realu:modla: mnie pozostaje matrix na dogo:razz: dzisiejsza dawka wiedzy: boksery są antyalergiczne, stafik to pies obronny, pinczer miniaturowy nadal nie może przeskoczyć ponad nazwę ratlerka a zające muszą być zwierzyną łowną bo inaczej myśliwi by ich nie chronili tępiąc lisy... ludu:shake: idę lepiej mielone zrobić, zanim nie zajrzę na jakiś wega wątek...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No szkoda, że od ciebie to przeszkolenie... :shake: Jestem zaniepokojona :razz:[/QUOTE]

Ty lepiej uważaj co mówisz, jeżeli chcesz do mnie Jariego na hotelik przywieźć :diabloti:

[quote name='Okamia']wiem wiem :evil_lol: Weź mu powiedz jeszcze że ja mam suke b. podobną i mam ją za free :loveu:[/QUOTE]

:evil_lol: ha! to go zaboli, bo za swojego pisz-pan stafika dał całe 450zł! :roll:

[quote name='Tessi&Tola']to do weta się jeździ?:crazyeye: już zapomniałam, że tak można... od kiedy mi się psy do bagażnika nie mieszczą:eviltong: mój wet właśnie dziś przyjeżdża na doroczne szczepienie, ma przywieźć flaszkę dla właścicieli dla ogólnego znieczulenia... żebyśmy nie cierpieli patrząc jak maltretuje nasze biedne pieski... ogólnie znajomości dobra rzecz:razz:

pojawiam się bez zapowiedzi przed upływem pół roku, to niepokojący objaw powrotu uzależnienia od neta:oops:[/QUOTE]

Ale tutaj zawsze mile Cię widzieć :loveu: poza tym trzeba miec w zyciu jakies grzeszki-jedna ćpa, drugi się puszcza, trzecia pali papierochy, czwarta chleje, piąta tworzy patologie, to Ty możesz byc uzależniona od neta :evil_lol:

[quote name='Okamia']Jak mam coś z psami do załatwienia to z psami a tak to uczyć się fachu :evil_lol:[/QUOTE]

Ty już się tak nie chwal tą weterynarią, nie wiesz, że to wiedza dla wtajemniczonych szpecjalistów? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i się zdenerwowałam. Chciałam chamstwa, to mam. Tyle, że w drugą stronę. Doczekałam się i ja. Idę z dziećmi (właśnie wróciłam), suka przy nodze (na smyczy). Obok bawi się pani ze srebrną sznaucerką. Myślałam, że zwierzę w miarę ogarnięte, skoro luzem (a tabliczki wszędzie o trzymaniu psisków na smyczy). Błąd. Niestety, obca suka wystartowała do nas. Nawet nie miałam czasu zareagować! Nosz! :angryy:


"Uwielbiam" takie akcje. Kotłujące się pieski pod nogami przerażonych dzieci to marzenie każdej mamy! :angryy::mad:


Sorki za OT, jestem jeszcze w emocjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ty lepiej uważaj co mówisz, jeżeli chcesz do mnie Jariego na hotelik przywieźć :diabloti:

[I][COLOR=#ff0000][FONT=book antiqua]U Ciebie będzie tylko mieszkał[/FONT][/COLOR][/I]

:evil_lol: ha! to go zaboli, bo za swojego pisz-pan stafika dał całe 450zł! :roll:

:evil_lol:

Ale tutaj zawsze mile Cię widzieć :loveu: poza tym trzeba miec w zyciu jakies grzeszki-jedna ćpa, drugi się puszcza, trzecia pali papierochy, czwarta chleje, piąta tworzy patologie, to Ty możesz byc uzależniona od neta :evil_lol:

[I][FONT=book antiqua][COLOR=#FF0000]Ej ale my wszyscy uzależnieni :diabloti:[/COLOR][/FONT][/I]

Ty już się tak nie chwal tą weterynarią, nie wiesz, że to wiedza dla wtajemniczonych szpecjalistów? :diabloti:[/QUOTE]

Chwalę się bo narazie dobrze mi idzie i mnie nie wywalili poczekaj do sesji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tak, u ciebie będzie tylko mieszkał, natomiast Karola będzie go szkolić... Bosze, zahukany pies do mnie wróci :eviltong: Choć i tak dobrze, że nie od Alexa, to wtedy by wrócił przerażony :shake: :evil_lol:[/QUOTE]

MY go tak wychowamy, że kolców nie będzie potrzebował - oczywiście pozytywnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jareczek to bedzie miał survival-jak sobie nie upoluje to nie bedzie jadł. Buda i łańcuch w ciągu dnia. Na noc polowanko :evil_lol:

wrocisz po niego to psa nie poznasz, zobaczysz jak spokornieje :loveu: Moje metody są ekstra i jedyne słuszne.


a tak juz powazniej to ja wiem komu my Sylwia oddała Jariego, oj wiem :diabloti: i bardzo bym chciała to zobaczyć :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę powiedziec, bo to tajemnica :diabloti: ale persona z cała pewnością by wymiękła przy Jareczku :eviltong:

btw ostrzegam, że dla ludzi o mocnych nerwach...piesek to mieszkaniec jakiegoś terrierka, ale ma drive'a niezłego :diabloti:
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=4918569020829&set=vb.1796373543&type=2&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Nie mogę powiedziec, bo to tajemnica :diabloti: ale persona z cała pewnością by wymiękła przy Jareczku :eviltong:[/QUOTE]
No i ta osoba dobrze wie, że piszemy o niej :eviltong:
[QUOTE]
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?v=4918569020829&set=vb.1796373543&type=2&theater"]https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater[/URL][/QUOTE]
U mnie takie rzeczy się przy śniadaniu codziennie dzieją... Nuda :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...