Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Idźcie obie w cholere:evil_lol:tamta to czasem bywa nażelowana:diabloti:[/QUOTE]

widzisz, jednak żel przydatna rzecz :diabloti:

ale fakt,że też nie lubię jak złapię za włosy,a tam żel dlatego do "łóżka" jest czysty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A tfu.Na takie niemoralne i obrzydliwe pytania insynuujące moje zwierzęce żądze nie udzielam odpowiedzi ,gdyż iż ponieważ jest to poniżej mojego honoru i godności O.[/QUOTE]
wspomianłeś coś o żelu , że lubisz , potem że nie lubisz na główce ... stąd moje pytanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:shake:

aż strach wejść do własnej galerii :diabloti:

ale skoro znow zapanował spokój i miłość, to wam powiem, że rozwalilismy z TZtem łozko :evil_lol: Nie wiem jakim cudem, ale o jest kaput...i teraz wszyscy śpimy na podłodze-pieski się cieszą :cool3:[/QUOTE]

gwoździóff nie mojom co by pozbijać ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ta, nie wiesz, jakim cudem, na pewno :siara:[/QUOTE]

moj musk nie zanotował tego momentu :evil_lol:

[quote name='Aleks89']A oni chociaż ślub mają?:diabloti:[/QUOTE]

A po co komu ślub jak się ma wspolny kredyt? :diabloti:

[quote name='evel']Właśnie, ślub macie? Jezusie, jaka rozpusta wszędzie :shake:[/QUOTE]

Oj tam, oj tam, co wy tacy święci nagle-same dziewice i prawiczki :shake:

[quote name='Aleks89']I takie rzeczy robiom ,a dziecióff nie ma:shake:bezbożniki[/QUOTE]

bachorów nie ma i nie bedzie. Bozia mnie wyposażyła w naturalny system obronny, się zwie wscieklizna macicy, albo jak kto woli policystyczne jajniki, nie da się bez pomocy doktóra dzieciaków robić :evilbat:

[quote name='Alicja']gwoździóff nie mojom co by pozbijać ??[/QUOTE]

eeeee tam, to taka sosenka była, ze tu nie ma co zbijac-poszło a całej długości boku...pęcło no. Teraz podobno brzozy pancerne. To moze takie da radę? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pozazdrościli Emilii rozwalonego łóżka :diabloti: tylko ona z tego rozwalania , to powiło pięcioraczki :cool3:[/QUOTE]

tylko ona macierzyństwo szybko skonczy, a z tymi ludzkimi bachorzętami to się z roku na rok problemów wiecej robi :shake:
kurde, nie wiem może mi jeszcze odwali na starość, ale póki co do pieluch mi nie śpieszno. Wolę pieska w to meijsce, albo ze 2 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...