Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś']nie wywaliłam :-(

kurcze tylko my wstajemy tak rano :eviltong: chociaż ja gdybym nie musiała to bym pewnie jeszcze słodko spała w łóżeczku....a tak...siedzę w biurze i szwędam się to tu to tam :evil_lol:[/QUOTE]

Ja mam L4 ale jakos dospać nie mogę. Grę sobie musze dawkować bo za szybko ją skoncze :evil_lol: to zostaje mi dogo, po wyprawieniu mojego chłopa do roboty, wypuszczeniu konisiów i piesków na wybieg, zasiadam do komputerka i czas mi zapierdziela :evil_lol:

A rude byłam i widzialam, melduje, że reklama działa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']o kurde , jak fajnie L4 , też by mi się przydało ale dyrektorka znów by powiedziała że pracuje w przedszkolu geriatryków:diabloti:[/QUOTE]

L4 dobra rzecz. Od czasu do czasu trzeba, bo inaczej urlopu nie starczy :evil_lol:

Widzę, że do Gajeczki nawet xxxxtysiąc pińcet zawitała...masakra. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']no tak,. nie zawiodła mnie :diabloti:

Niemcy to najlepsiejsy kraj na świecie :multi:[/QUOTE]


Z drugiej strony, DS Gai tez te posty trochę pisze od czapy. Rozumiem, ze czasami po prostu "wylewa" swój żal, bo trudno im się dziwić, ale trochę to wprowadza jakiś taki większy absurd w tej sytuacji. Szczególnie, że tak naprawdę nie wiadomo do kogo to adresowane :roll:
Niemniej jednak ten wątek bardzo skutecznie mnie przekonał, że pieska adoptować nie biedzemy, a raczej, na pewno nie przez dogo. :diabloti:

Natomiast xxxxielśtam jest naprawde solidnie trzepnięta. I w ogole ktoś rozumie co ona pisze? Bo ja tego bełkotu pojac jestem w stanie może 30% :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Z drugiej strony, DS Gai tez te posty trochę pisze od czapy. Rozumiem, ze czasami po prostu "wylewa" swój żal, bo trudno im się dziwić, ale trochę to wprowadza jakiś taki większy absurd w tej sytuacji. Szczególnie, że tak naprawdę nie wiadomo do kogo to adresowane :roll:
Niemniej jednak ten wątek bardzo skutecznie mnie przekonał, że pieska adoptować nie biedzemy, a raczej, na pewno nie przez dogo. :diabloti:

Natomiast xxxxielśtam jest naprawde solidnie trzepnięta. I w ogole ktoś rozumie co ona pisze? Bo ja tego bełkotu pojac jestem w stanie może 30% :evil_lol:[/QUOTE]
Olek Lucasa ma z dogo, ale od jakiejś normalnej laski.
ja nie opowiadam się po żadnej ze stron,sama nie chciałabym aby ktoś wchodził mi w życie z butami, niemniej JEDNAK do DS Gaji mam baardzo mieszane uczucia, coś mi tam nie gra mimo wszystko...ale ja to zostawię dla siebie i zobaczę jak się rozwinie cała sprawa...

Link to comment
Share on other sites

No więc mam podobnie, z jednej strony ich rozumiem, z drugiej nie wiem w sumie co myslec. Cała ta sytuacja jest mega chora. i współczuje psu w tym wszystkim. Z drugiej strony, jeżeli laski, że Stowarzyszenia nie mają żadnego ale to ja się czepiać nie zamierzam.

Chociaż jeżeli to co gdzies tam mi się wydaje, co przypuszczam, się potwierdzi, to serio, te panny alexy czy inne lejle się nadają do odstrzału. Ciekawe co będzie dalej i jaki będzie finał tego wszystkiego:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Cześć. Chciałam Ci powiedzieć, że masz PIĘKNE świnki :grins: Weź pokaż jakieś świeższe foty suk, bo się cofnęłam prawie 20 stron i nic nie znalazłam, co to za FOTO blożek? :shake: :diabloti:[/QUOTE]

Nie mam aparata :diabloti: ale obiecuję się poprawić, jak tylko noga wydobrzeje :evil_lol: czyli za jakieś 4-6 tygodni ;)
Póki co suk nie ma co pokazywać linieją. Wiecie jak linieje kaukaz? Obrzydliwie. I wygląda jak szmata do podłogi, taka solidnie zużyta :loveu:

[quote name='motyleqq']coś mi się tak pamięta, że ktoś tu u Ciebie pisał, że ma klatkę na zbyciu... jaka to była klatka? bo mi większej trzeba dla prosiaków :evil_lol:[/QUOTE]

ja miałam, taka 120cm składana, ale poooszła juz w świat :roll:

Edited by asiak_kasia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Nie mam aparata :diabloti: ale obiecuję się poprawić, jak tylko noga wydobrzeje :evil_lol: czyli za jakieś 4-6 tygodni ;)
Póki co suk nie ma co pokazywać linieją. Wiecie jak linieje kaukaz? Obrzydliwie. I wygląda jak szmata do podłogi, taka solidnie zużyta :loveu:[/QUOTE]

Oo to już niedługo :multi: :evil_lol:
Z tego co wiem, to takimi dużymi kłakami? Ale to się chyba fajnie wyczesuje. No i linieje sezonowo. Z mojej suki igiełki sypią się calutki okrągły rok :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Oo to już niedługo :multi: :evil_lol:
Z tego co wiem, to takimi dużymi kłakami? Ale to się chyba fajnie wyczesuje. No i linieje sezonowo. Z mojej suki igiełki sypią się calutki okrągły rok :cool3:[/QUOTE]

Linieje owszem 2 razy do roku, ale za to nadrabia za wszystkie inne moje psy jakie miałam. Koszmar, fruwa to wszedzie, bo to taki kłak latająco-wełnisty. Coś jak bawełna w swojej naturalnej formie. Furminatory, filcowniki, szczotki, grzebienie, wszystko mam. I roboty jest z tym codziennie, przez jakiś miesiąc, czasami dwa. Fajnie się wyczesuje, ale ilości są takie, że ja ciez pierdziele...:shake: Nigdy wiecej psa z długim kłakiem. NIGDY!
suka jest podwórkowa, wiec mam podwórko w kłakach, ale dom tez, i samochod i stajnie, i garaze i altane i sysciuteńko :loveu:
mogę czesac i czesac a to ćiągle wyłazi i wyłazi. I można czesac Joko godzinę, dwie, trzy, a to nadal jest. NA co mi było takiego psa :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

A ja ciągle powtarzam NIGDY więcej krótkowłosego psa :diabloti:

[quote name='asiak_kasia']mogę czesac i czesac a to ćiągle wyłazi i wyłazi. I można czesac Joko godzinę, dwie, trzy, a to nadal jest. [/QUOTE]

I mam dokładnie tak samo! Końca nie widać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a taka by mi się przydała :placz:[/QUOTE]

trza było meldować, wcześniej. Nowa coś koło 100zł kosztuje, jak się dobrze poszuka mozna i tańszą trafić. Zapytam swiniarzy znajomych, czy ktoś nie ma na zbyciu ;)

[quote name='agaciaaa']A ja ciągle powtarzam NIGDY więcej krótkowłosego psa :diabloti:

I mam dokładnie tak samo! Końca nie widać.[/QUOTE]

bo to tez zależy jaki krótkowłosy. Taki włos jak mają rotki-pasuje mi idealnie. To się raz wyczesze i jest spokoj na tydzień. Nie są to małe igiełki, które się "sypią" :roll:

Ja już się pogodziłam, ze z psami nigdy nie jest idealnie czysto, ale okres linienia Joko to jest koszmar. I dlatego ją golimy :diabloti:
Wygląda jak koszmar rodem od Salvadora Dali, ale przynajmniej jest spokój na jesienne linienie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

eee kaukaz , cao i takie podobne nie linieją ja pies igiełkami i pojedynczymi kudłami .... schodzi sierść całymi płatami .... taki efekt jak z golonej owcy ... obrzydliwe wygląda to podczas zmiany sierści ;) wygląda jak by psychopata bawił się maszynką do strzyżenia :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']eee kaukaz , cao i takie podobne nie linieją ja pies igiełkami i pojedynczymi kudłami .... schodzi sierść całymi płatami .... taki efekt jak z golonej owcy ... obrzydliwe wygląda to podczas zmiany sierści ;) wygląda jak by psychopata bawił się maszynką do strzyżenia :grins:[/QUOTE]

idealny opis tego jak linieje kaukaz-czyli obrzydliwie :evil_lol:

[quote name='Amber']Przez to całe zamieszanie z netem zapomniałam się zapytać o najważniejsze... jak GRA? Już skończona? ;)[/QUOTE]

Jesio nie, bo sobie dawkuje, co by nie skonczyć za szybko :diabloti:

Polecam czekoladę z biedrony magnetic-o smaku malaga :loveu: pysznosci za 1.99 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...