Jump to content
Dogomania

Uwaga Lublin i okolice, pilnie poszukiwane DT dla szczeniaka - ma iść na łańcuch !!!!


Madzior.

Recommended Posts

Grzecznościowo zakładam wątek , małej szczeniaczce bardzo pilnie szukającej choćby Dt na krótki czas!1 Jej losy a nawet życie jest zagrożone , porszę może ktoś ma jakiś pomysł, pomoże, podpowie.. Ja jestem z wielkopolski i nic nie mogę zrobić oprócz założenia tego wątku.. Na dogo jestem od niedawna i znam tu mało kogo, jest ktoś z okolic Lublina????

Opis sytuacji:

Po ulicach Szczebrzeszyna chodziła mała dziewczynka ściskając w rękach maleńką 4 miesięczną sunie. Zaczepiała wszystkich napotkanych na drodze i pytała czy nie chcą szczeniaczka. Okazało się, że Sonia jest nie trafionym prezentem. Wybłagałam, żeby maleńka mogła jeszcze przez chwilę zostać u nich. Jeśli nic w tym czasie nie znajdę, maleńka krótkowłosa sunia pojedzie na wieś i będzie żyła na łańcuchu. Pomóżcie !!!! Ona nie może tam trafić!!

Dali jej czas do piątku, do piątku ma znaleźć się dla niej ratunek, ratunek przed łańcuchem a nawet przed śmiercią , bo kto wie co się tam z nią stanie..
Teraz już sytuacja jest poważna bo przedwczoraj Magda, która jest na miejscu, prosiła ich żeby nie oddawali jej byle komu, a wczoraj znowu widziała dzieci, które ja nosiły na ulicy, sunia trzęsła się ze strachu i zimna, dziś rano miała iść do nich i błagać żeby chociaż do środy..
To miejsce i ludzie bardzo nieodpowiedzialni, w każdej chwili może się wydarzyć tragedia bo wystarczy że dzieciakom uda się upchnąć komukolwiek tego psa..

Każda godzina się liczy, błagamy o pomoc jakąkolwiek!

Zna ktoś kogokolwiek kto daj jej schronienie i wyciągnie ją z tej patologii??


nr tel w sprawie małej: Magda 664-500-434

Wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/494685383904978/495290990511084/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

Zdjęcia maleństwa:
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8916/91494633442003677921474.jpg[/IMG]


[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8003/47796246334403370114215.jpg[/IMG]


[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5661/31538463344187034460160.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Znam sprawę przez koleżankę i ostatnia wersja jaką słyszałam jest taka, że pies po nowym roku ma jechać do DT w Krakowie. W takim wypadku zgłosiłam się jako dom bardzo tymczasowy na przetrzymanie szczeniaka do czasu transportu. Jedyny problem to sylwester - ja wychodzę, a moi rodzice (już mocno unieszczęśliwieni pomysłem tymczasowania kolejnego psa) kategorycznie odmawiają zostania w sylwestra z nią mając już na głowie moje dwie suki. Wcale się im nie dziwię i nie naciskam. Znalazłby się w Lublinie ktoś kto nie ma planów sylwestrowych (może np. zostaje ze swoim psem...) i mógłby jej popilnować? Jeśli, oczywiście, wersja z krakowskim DT i transportem tam jest dalej aktualna.

Link to comment
Share on other sites

Jakie warunki musiałabym spełnić, aby móc zaopiekować się nią na potrzebny Wam czas? Mieszkam w Lublinie, mam dwóch synów, dwa koty, małe legowisko, nawet obrożę dla małego pieska, tylko nie mam smyczy. Nie miałam nigdy psa, ale mąż tak i nie jest przeciwny, jeśli wszystko mi wyjaśnicie i pokierujecie mogę ją zabrać choćby dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mazurowka']Znam sprawę przez koleżankę i ostatnia wersja jaką słyszałam jest taka, że pies po nowym roku ma jechać do DT w Krakowie. W takim wypadku zgłosiłam się jako dom bardzo tymczasowy na przetrzymanie szczeniaka do czasu transportu. Jedyny problem to sylwester - ja wychodzę, a moi rodzice (już mocno unieszczęśliwieni pomysłem tymczasowania kolejnego psa) kategorycznie odmawiają zostania w sylwestra z nią mając już na głowie moje dwie suki. Wcale się im nie dziwię i nie naciskam. Znalazłby się w Lublinie ktoś kto nie ma planów sylwestrowych (może np. zostaje ze swoim psem...) i mógłby jej popilnować? Jeśli, oczywiście, wersja z krakowskim DT i transportem tam jest dalej aktualna.[/QUOTE]

skontaktowałam się z p. Agnieszką i dziś zawiozłam do niej Sonię. Może u niej przebywać do 6 stycznia, do tego czasu muszę zorganizować transport do Krakowa lub znaleźć jej DS

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...