Jump to content
Dogomania

Rino ma swój wymarzony dom:):):):)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']zaraz zaglądniemy:)[/QUOTE]

[quote name='ewu']Zajrzę w biegu:)[/QUOTE]

Dziękuje Wam, to napięty czas ale może jakiś grosik kapnie :)

[quote name='ewu']Szykuję mega duży bazarek. Wyślę paczkę zaraz po świętach do b-b a z Lilii zrobimy biżuteryjny.Porobię fotki i wystawimy.Mam naprawdę ładne fanty, więc liczę ,że poratujemy budżet piesia.[/QUOTE]

Cudnie :multi: a do mnie też pójdzie paczka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dziękuje Wam, to napięty czas ale może jakiś grosik kapnie :)



Cudnie :multi: a do mnie też pójdzie paczka?[/QUOTE]
A nie ma problemu, ja tylko fotki bizu zrobię bo mój mąż ma dobry obiektyw i fajne zdjęcia wychodzą. A paczuszkę wyślę jak wolisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Rino się rozbrykał.
Dupka mu ożyła i szaleje.
Strasznie skacze po innych psach :shake:
Chyba będzie go trzeba ciachnąć wcześniej niż myślałam.[/QUOTE]

O nie!... jak będzie trzeba to tak zrobimy... chodź to i tak trochę potrwa aż mu się
hormony po kastracji uspokoją... :shake:

A jak jego kupole i apetyt?

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dostałam kaskę na święta, więc mogłam wcześniej przelać i poszedł grosik dla chłopaka

:)[/QUOTE]

Doszlo 30 zł :multi: Dziękujemy :loveu:

[quote name='Makila']Apetyt ma, ale gotowane jedzenie mieszam mu z karmą z puszki żeby jadł no i suche lubi.

Kupole też ok.[/QUOTE]

To super, w takim razie jak tylko będzie można go kastrować to kastrujemy, zdzwonimy się po świętach :)

[quote name='Sarunia-Niunia'][CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]
[/QUOTE]

[quote name='unixena']Wesolych Swiat

[CENTER] [URL="http://3.bp.blogspot.com/-s2zQneKAT3c/TvcFvWNuo5I/AAAAAAAADOY/yOLZRdpNujQ/s1600/wesolych_swiat_957.jpg"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/-s2zQneKAT3c/TvcFvWNuo5I/AAAAAAAADOY/yOLZRdpNujQ/s640/wesolych_swiat_957.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/QUOTE]
Dziękujemy za życzenia Kochane Cioteczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Ale jak skacze? Do bzykania ze tak napisze? w jakiej to jest sytuacji
Wiecie o tym ze kastracja nie daje pewnosci ze przestanie.[/QUOTE]

Do bzykania :evil_lol:

Jak do tej pory kastracja w takich przypadkach sprawdziła się w 100%
A nie jest on pierwszym psem u mnie który tak się zachowuje, więc mam nadzieję, że też u Rino się sprawdzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Do bzykania :evil_lol:

Jak do tej pory kastracja w takich przypadkach sprawdziła się w 100%
A nie jest on pierwszym psem u mnie który tak się zachowuje, więc mam nadzieję, że też u Rino się sprawdzi[/QUOTE]

Mam nadzieje ze sie nie pomylisz. Ja mam kastrata od poltorej roku a dalej skacze na psy w celach seksualnych Behawiorysta wykluczyl inna opcje. Dodam ze pies skacze tez w celu dominacji;) Mam nadzieje ze kastracja pomoze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...