Jump to content
Dogomania

Rino ma swój wymarzony dom:):):):)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']Suuuupeeeer!:multi:[/QUOTE]

:)

[quote name='Poker']Dobrze ,że chłopak wcina.
Z mojego bazarku jest chociaż 4o zł.[/QUOTE]

Super, grosik do grosika :)

[quote name='Makila']Dzisiaj znowu byłam u weta.

Rino dostał jeszcze zastrzyk i antybiotyki na 4 dni.
Koopalce prawie ok ;)
Mam nadzieję, że teraz Rino szybciutko przytyje, bo straszny z niego chudzielec.

A z puszeczek na pewno się ucieszy :lol:[/QUOTE]

Dziękujemy za dobre wieści :multi:

[quote name='Sarunia-Niunia']Fajnie, że Rinuś wychodzi na prostą:)
Przytulasy dla Malucha:loveu:[/QUOTE]

Nie ma innego wyjścia :cool3:

tylko z ogłoszeń ani pół telefonu.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry :lol: Nasz chudzinek na pewno nabierze cialka i jestem tego pewna ,ze w takich pieknych oczetach ktos w kocu sie zakocha .Glaski i smyranka za uszkiem dla chlopaczka :loveu: Mam pytanie -czy Rinus nie potrzebuje czasem jakiegos zimowgo kubraczka ? Bo sa bardzo fajne na bazarku u cioci danavas .Moze jak wymierzycie chlopaczka ,to ja mu kupie jakis?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237645-Smycze-obroże-psie-ubranka-i-zabawki-3-01-2013-20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Dzien dobry :lol: Nasz chudzinek na pewno nabierze cialka i jestem tego pewna ,ze w takich pieknych oczetach ktos w kocu sie zakocha .Glaski i smyranka za uszkiem dla chlopaczka :loveu: Mam pytanie -czy Rinus nie potrzebuje czasem jakiegos zimowgo kubraczka ? Bo sa bardzo fajne na bazarku u cioci danavas .Moze jak wymierzycie chlopaczka ,to ja mu kupie jakis? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237645-Smycze-obroże-psie-ubranka-i-zabawki-3-01-2013-20-00[/url][/QUOTE] Dzień dobry :) O wymiary i czy potrzeba trzeba zapytać Anetki, jak wejdzie to na pewno odpowie :)Cioteczko tak zerknełam na wymiary to sie zastanawiam czy nie będa za małe?... bo chlopak mimo wszystko jest duży ;)ja mam 164 cm a jak podniesie głowę to ma na wysokości mojego pasa ... no i jest długi... na zdjęciach nie wygląda na takiego wielkoluda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Rino szczęściarzu, wylądowałeś u Makili-tam jesteś bezpieczny i spędzisz swoje pierwsze szczęśliwe święta:lol:[/QUOTE]

Tak, ma szczęście... dzisiaj byłam odwiedzić jego kolegów... dobrze że go już tam nie ma...
chodź jego finanse spędzają mi sen z powiek.... na razie jest + 5,50 :-( a stałych tylko 90 zł :placz:
eh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie damy zginąć chłopakowi, nie bój się-w kupie siła:evil_lol:[/QUOTE]

Tak... wiem... ale nie chce mieć długów a wiesz jak to jest kiedy pies jest bezpieczny?
Na dodatek z ogłoszeń cisza ale tak myślę że to pewnie przez święta... ludzie nie mają czasu...
ale może i to dobrze bo nie wydam go jako prezent pod choinkę :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Tak... wiem... ale nie chce mieć długów a wiesz jak to jest kiedy pies jest bezpieczny?
Na dodatek z ogłoszeń cisza ale tak myślę że to pewnie przez święta... ludzie nie mają czasu...
ale może i to dobrze bo nie wydam go jako prezent pod choinkę :mad:[/QUOTE]Grudzień to fatalny czas na adopcje-opcja "na prezent" straszy i dobija. Po Nowym Roku i po ustabilizowaniu jako takim trzeba go będzie na maxa ogłaszać, a wątek rozsyłać. No i bazarki uskuteczniać. Damy radę, zobaczysz:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Grudzień to fatalny czas na adopcje-opcja "na prezent" straszy i dobija. Po Nowym Roku i po ustabilizowaniu jako takim trzeba go będzie na maxa ogłaszać, a wątek rozsyłać. No i bazarki uskuteczniać. Damy radę, zobaczysz:lol:[/QUOTE]

Dziękuję za dobre słowa :) Chłopaka nie damy na zatracenie... musi mieć najlepszy dom pod słońcem!!!!
[CENTER]i [SIZE=6][B]Wesołych Świąt Kochani, oby nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego :tree1::x-mas:[/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dziękuję za dobre słowa :) Chłopaka nie damy na zatracenie... musi mieć najlepszy dom pod słońcem!!!!
[CENTER]i [SIZE=6][B]Wesołych Świąt Kochani, oby nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego :tree1::x-mas:[/B][/SIZE][/CENTER]
[/QUOTE] Oby Twoje życzenia się spełniły:modla:. Ja już zabobonnie czekam na koniec tego, bo był do dooopy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Dzien dobry :lol: Nasz chudzinek na pewno nabierze cialka i jestem tego pewna ,ze w takich pieknych oczetach ktos w kocu sie zakocha .Glaski i smyranka za uszkiem dla chlopaczka :loveu: Mam pytanie -czy Rinus nie potrzebuje czasem jakiegos zimowgo kubraczka ? Bo sa bardzo fajne na bazarku u cioci danavas .Moze jak wymierzycie chlopaczka ,to ja mu kupie jakis?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237645-Smycze-obroże-psie-ubranka-i-zabawki-3-01-2013-20-00[/URL][/QUOTE]

Przeglądałam bazarek i nic z tego :shake:
Gdybyś kupiła wszystkie kubraczki i zszyła razem to by Rino się zmieścił :evil_lol:
On jest naprawdę duuuuży.
Widziałam jego zdjęcia zanim do mnie przyjechał, ale jak zobaczyłam go na żywo tooooo :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Zmierzę go. Może będzie bazarek z rozmiarami XXXL :eviltong:

Postaram się też zrobić mu zdjęcia na których będzie widać jaki jest duży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Grudzień to fatalny czas na adopcje-opcja "na prezent" straszy i dobija. Po Nowym Roku i po ustabilizowaniu jako takim trzeba go będzie na maxa ogłaszać, a wątek rozsyłać. No i bazarki uskuteczniać. Damy radę, zobaczysz:lol:[/QUOTE]
Pewnie, ja też wierzę, że damy radę!!!
Rinuś będzie bezpieczny!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Przeglądałam bazarek i nic z tego :shake:
Gdybyś kupiła wszystkie kubraczki i zszyła razem to by Rino się zmieścił :evil_lol:
On jest naprawdę duuuuży.
Widziałam jego zdjęcia zanim do mnie przyjechał, ale jak zobaczyłam go na żywo tooooo :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Zmierzę go. Może będzie bazarek z rozmiarami XXXL :eviltong:

Postaram się też zrobić mu zdjęcia na których będzie widać jaki jest duży.[/QUOTE]

Szkoda ,nie wiedzialam ,ze z niego taki wielki kawaler :eviltong: Trzeba bedzie patrzec na ubranka dla kucyka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...