Jump to content
Dogomania

2 x CACIB Satu Mare, Rumunia 13-14.04.2013


Mona

Recommended Posts

[quote name='Impresja&Simarilion']Czy ktoś z was robił może zdjęcia w niedzielę na BOG 7? Grupę wygrał pies z mojej hodowli Tamarillo Simarilion :) Czy ktoś może mi podać stawkę seterów angielskich?[/QUOTE]

Dokładnej stawki Ci nie podam, bo nie mam przy sobie katalogu. W sobotę był tylko szczeniak. W niedzielę był dodatkowo pies w juniorach, czyli ten od Ciebie.

Edited by Rachelek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PANGEA'] Na światłach w Satu Mare minął nas samochod z Poznania i pojechal droga na Tokaj, my pojechalismy na Debreczyn, przed granicą Słowacka pare metrow po tym jak sie te drogi łacza, wyprzedziłam to autko z Poznania ;)
[/QUOTE]
To zapewne nasza ekipa Was minęła ;)

Moja Dora : 1.dosk,CACL,BOS,CACIB w oba dni - Ch.Ro, Grand Ch.Ro i rozpoczęty Inter

Maizy: w oba dni 2.dosk
[IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c83/sabaera7/dfotodora.jpg[/IMG]

Edited by KaRa_
Link to comment
Share on other sites

ja tylko jednego roku spróbowałem słowackich i wegierskich skrótów ...od tamtej pory jestem wyleczony ...tylko autostrady ...ceny ich winietek i tak są śmieszne w porównaniu do opłat za nasze ,,lepsze " drogi :cool1:

wstawiam link do fotek ...oczywiscie dla zainteresowanych ...
/www.facebook.com/media/set/?set=a.503324649721302.1073741827.100001313133183&type=1&notif_t=like

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Guciek']Ja to się chyba ichniejszego dyplomu championa nie doczekam - wysyłałam im maile i cisza. Wzięli kasę i kartę oceny z niedzieli, mieli zrobić i wysłać pocztą i do tej pory cisza...[/QUOTE]

No niestety... najlepiej nie zostawiać im kart oceny ani kasy, tylko nalegać na wyrobienie dyplomu albo poprosić kogoś, kto pojedzie na kolejne wystawy, żeby to zrobił (na początku wystawy, bo potem brakuje druczków...).
Ja na swój pierwszy rumuński dyplom czekałam ponad pół roku, a przysłali go dopiero po interwencji znajomej, która się wtedy udzielała w tamtejszym związku.
Do kogo ślesz te maile?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Wysyłałam przez maila podanego tutaj i przez ten ich formularz. Sama prędo w RO raczej nie będę, eh...

[URL]http://www.achrsm.ro/index.php/contact/feedback/en[/URL][/QUOTE]

Tutaj raczej nic nie wskórasz, to jest oddział SM, a championaty wystawiane są w Bukareszcie.

Spróbuj napisać do Adriana Bobancu ([email protected]) - to jest ten facet, który wystawia dyplomy na wystawach.
Ja będę pewnie na którejś jesiennej rumuńskiej wystawie, więc jeśli do tamtego czasu nie uda Ci się dostać dyplomu, to być może będę mogła jakoś Ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...