Jump to content
Dogomania

2 x CACIB Satu Mare, Rumunia 13-14.04.2013


Mona

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mona']Podano obsadę:
[URL]http://www.achrsm.ro/index.php/exhibition/en[/URL]

Czy ktoś się orientuje gdzie można znaleźć informacje dotyczące terminów zgłoszeń i opłat ?[/QUOTE]

Zgłoszenia pewnie do jakiegoś tygodnia przed wystawą, a opłaty powieszą pewnie za jakiś czas - i tak jestem w szoku, że powiesili sędziów już teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Mona']Podali opłaty i terminy zgłoszeń.Pierwszy jest do końca lutego.

[URL]http://www.achrsm.ro/index.php/exhibition/tariffs/en[/URL][/QUOTE]

jeśli dobrze zrozumiałam napisali na stronie, że wystawcy zagraniczni mogą płacić na miejscu bez dopłaty/kary, oczywiście pod warunkiem że zgłoszą w terminie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[QUOTE]jeśli dobrze zrozumiałam napisali na stronie, że wystawcy zagraniczni mogą płacić na miejscu bez dopłaty/kary, oczywiście pod warunkiem że zgłoszą w terminie [/QUOTE]

Też o tym czytałam.
Czy ktoś kto był już na tamtejszych wystawach może potwierdzić,że faktycznie można płacić na miejscu bez żadnych problemów?
I czy opłata jest zależna od terminu(I czy II) do jakiego się zgłosi czy wyższa ?

I czy ktoś może polecić jakiś w miarę tani nocleg który nie wymaga przy rezerwacji posiadania karty kredytowej ? :-)

Jak wyglądają przepisy wjazdowe,wystarczy dowód czy musi być paszport ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Też o tym czytałam.
Czy ktoś kto był już na tamtejszych wystawach może potwierdzić,że faktycznie można płacić na miejscu bez żadnych problemów?
I czy opłata jest zależna od terminu(I czy II) do jakiego się zgłosi czy wyższa ?

I czy ktoś może polecić jakiś w miarę tani nocleg który nie wymaga przy rezerwacji posiadania karty kredytowej ? :-)

Jak wyglądają przepisy wjazdowe,wystarczy dowód czy musi być paszport ?[/QUOTE]
każdy organizator ma inne zasady
np w Baia Mare płaciłam na miejscu tyle ile I termin bez dodatkowych opłat, ale np w Aradzie trzeba było zapłacić przelewem, bo na miejscu było 10 euro więcej
ja dla pewności zawsze piszę maila do nich z zapytaniem i drukuję stronę z tą info, żeby nie było wątpliwości

Link to comment
Share on other sites

Macie może jakiś namiar na sprawdzony hotel w pobliżu wystawy? Albo może ktoś byłby chętny jechać 'na dwa auta' ? Wyjeżdżamy ze Śląska (okolice Katowic) lub z Krakowa - co jest bardziej prawdopodobną opcją.

Edited by KW.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='KW.']Macie może jakiś namiar na sprawdzony hotel w pobliżu wystawy? Albo może ktoś byłby chętny jechać 'na dwa auta' ? Wyjeżdżamy ze Śląska (okolice Katowic) lub z Krakowa - co jest bardziej prawdopodobną opcją.[/QUOTE]

My bysmy byli chetni 'na dwa auta' i jedziemy przez Krakow w 4os z 4 psami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...