Jump to content
Dogomania

Elvis - zabiedzony prawie ON - odkarmiamy i domu mu szukamy, pomóżcie!!


majuska

Recommended Posts

Dziewczyny, ja sugeruję przynajmniej spóbować, próba nie strzelba. Osobiście nie mam z tym problemu żeby do niego zadzwonić ale wiem o Elvisie najmniej, Agula sugeruję się przełamać -Ty o Elvisie wiesz najwięcej, ja to się w zasadzie boję go samodzielnie na wybieg wypuścić :D Też dużo dobrego o nim słyszałam, poszperajcie na facebooku - współpracuje z Fundacją Fioletowy Pies , organizuje wiele akcji na rzecz zwierzaków , również tych bezdomnych, na pewno to konkretny gość - jak się nie da to powie to wprost, a może podsunie jakies inne sensowne rozwiązanie, może zna kogoś innego godnego polecenia ? Ja w Opolu mam rodzinę więc mogłabym wizyty Elvisowi składac co jakiś czas :D Czy na pewno pobyt w domu jest konieczny? Wydaje mi się że sam fakt regularnej pracy z Elvisem mógłby rozwiązać problem, fakt że pracował z doświadczonym behawiorsytą ktory określił jaki Elvis jest daje solidniejszą podstawę do podjęcia decyzji o adopcji. Jeżeli rozmawia się z ludźmi na zasadzie "wydaje nam się że " to mało kto będzie miał na tyle jaj żeby wziąć przysłowiowego kota w worku. Ale my niestety braku wiedzy merytorycznej i doświadczenia nie przeskoczymy. Jak jasno będzie powiedziane jaki jest, z czym jest problem to ludzie będą wiedzieć czy się na to piszą czy nie. Znaleźć mu miejsce w warunkach domowych wydaje mi się lekko karkołomnym pomysłem ze względu na jego gabaryty + fakt że nie toleruje wielu psów, a behawiorsytów z prawdziwego zdarzenia jak na lekarstwo w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']może właśnie od tego trzeba zacząć ,od deklaracji , żebyśmy wiedziały co i jak[/QUOTE]

no to oki, proszę się oferować w takim razie kto ile deklaruje miesięcznie na hotel bo to że on jest niezbędny to każda z nas wie. Boje sie że same nie podołamy, a chętnych tez nie wiem gdzie szukać. I na bazarki częste tez nie liczcie bo niby kto ma je robić i skąd brać ciekawe fanty tak aby się sprzedały ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']no to oki, proszę się oferować w takim razie kto ile deklaruje miesięcznie na hotel bo to że on jest niezbędny to każda z nas wie. Boje sie że same nie podołamy, a chętnych tez nie wiem gdzie szukać. I na bazarki częste tez nie liczcie bo niby kto ma je robić i skąd brać ciekawe fanty tak aby się sprzedały ?[/QUOTE]

no tak myślałam że cisza zalegnie, hotel hotel wszyscy krzyczą ale widzicie jak przychodzi co do czego to cisza. Nikt nam za niego nie zapłaci, musimy same sie sprężyć albo poszukać sponsorów, ja ze swej strony deklaruję 50zł miesięcznie. Kto następny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']dam 20 zł miesięcznie[/QUOTE]

to super majuska, tak szczerze to nie liczyłam na ciebie bo wiem ile masz wydatków, kredytów, rozkrecasz biznes i bardzo ciężko na to wszystko pracujesz, tym bardziej to doceniam...

więc mamy
Becia - 50zł
majuska - 20zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Ja się na poważnie zastanawiam, czy Elvisa nie trzeba będzie przetransportować jakimś specjalnym transportem.[/QUOTE]

może tak być...chociaż pamiętam jak raz był taki pan po niego z dwójką prawie dorosłych dzieci, no i oni nie wiedzieli, że on taki z "odchyłami", gośc go wziął, prawie na ręce , zapakował na pakę w swoim kombiaku i pojechali :D ( a ja wstrzymywałam oddech przez całą akcję ) ...no i potem wrócili i też ładnie jechał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']Moja deklaracja to 50 zł[/QUOTE]och Figuniu, dzięki wielkie

[B]Becia 50zł
majuska 20zł
Ariette 50zł
Figa 50zł
--------------------------
razem 170zł


[/B][B]ciężko będzie, to nadal tylko 1/4 ceny hotelowej.[/B][B]
-------------------[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez deklaruje 50 zlotych.

A moze wyslac Elvisa do Jamora? On pracuje z psami, z tego, co wiem ma dobra opinie i wyprowadza psy na prosta, gosc jest w porzadku, kontaktowy.
[URL]https://www.facebook.com/pages/HOTEL-DLA-PSÓW-JAMOR/280516008743745?ref=profile[/URL]

Edited by Alaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Ja rowniez deklaruje 50 zlotych.
[/QUOTE]

och Alaa bardzo dziękujemy, nie spodziewałam się, naprawdę wielkie dzięki.:loveu:
[B]Becia 50zł
majuska 20zł
Ariette 50zł
Figa 50zł
Alaa 50zł
--------------------------
razem 220zł

[/B]Chcę jeszcze donieść, że właśnie w robocie jest bazarek dla Elvisa z piękną biżuterią Swarovskiego ktorą przysłała jak zwykle niezawodna Alaa z Austrii. Dzięki jej fantom te bazarki wyglądają na luksusowe i tak też je reklamujemy. Budowa bazarku potrwa kilka dni, będzie w całości przeznaczony dla Elvisa ale to i tak nie rozwiązuje sytuacji z hotelem bo nam trzeba stałych deklaracji takich miesiąc w miesiąc. Macie pomysł jak je uzyskać ? Z tym co mamy nie ma szans żeby Elvisowi pomóc.
Odnośnie Jamora też słyszałam o nim dużo dobrego w zaległych czasach, nie wiem na ile to aktualne i warto rozeznać jak on z psami pracuje, no i może jest tańszy.....
Nie wtrącam sie do szkolenia Elvisa i wyboru hotelu bo widze że są tu na wątku osoby które rozeznania robią, chcę tylko pomóc w zebraniu funduszy na ten cel, chociaż szczerze nie wiem jak dotrzeć do innych deklarowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Takie cos znalazlam
[URL]http://naturawilka.eu/cennik.html[/URL]

Ale to jest pewnie hotelik o ktorym juz byla mowa na watku:-(

I jeszcze takie:
[url]http://www.afectus.com/[/url]

Probuje dzwonic ale jest zajete.

Edited by Alaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...