Jump to content
Dogomania

Rufi bez oczka, już tak długo czeka na nowy dom... Czy będzie jeszcze szczęśliwy?


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']a wiecie już jak go kasi stado przyjęło? a może na razie będzie izolowany?[/QUOTE]

na razie będzie izolowany, bo jeszcze nie był odrobaczony, dopiero dzisiaj został odpchlony,l a stadko pchełek miał liczne.
jeszcze nie jest szczepiony i póki co musi oswoić się z nową sytuacją :)

aaa... dzisiaj bedę spać w miarę spokojnie :)
Ufff... Rufi - jak ja się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Rufiś pół nocy obijał się kloszem. Pewno było mu ciepło. Nie radzi sobie w kloszu jezeli chodzi o picie i jedzenie. Kasia karmi na razie z ręki, pije z podstawionego kubeczka. Psiaki Kasi boją się astronauty. Przeraża je ten klosz.

Edited by Pyrdka
Link to comment
Share on other sites

sharka, randall - ślicznie dziękujemy :)

Wieści z DT na temat Rufiego są bardzo pozytywne, to super psiak jest, spragniony kontaktu z człowiekiem, ma mnóstwo energii :)
Krwiak powstał i to duży, ale tak jak wet mówił - nie panikujemy i czekamy na rozwój akcji.

Link to comment
Share on other sites

dziś pojechałam do kasi porobić rufikowi zdjęcia i u niej okazało się, że w aparacie nie mam karty, ponieważ została w kompie w domu:oops::oops: nie miałam już czasu by się wrócić i znów do kasi podjechać bo byłam umówiona w przytulisku, tak więc zdjęć nie mam :( na szczęście kasia do końca tyg. ma wolne, więc się na sesję umówimy.
psiak wygląda dobrze, jest okrągły jak piłka ;) rana po oku wygląda nieźle. psiak wesolutki :)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że chłopak się dobrze czuje.
Opuchlizna z oczka trochę zeszła?

Jeszcze trochę się musi pomęczyć w kołnierzu, a jak już szwy będą ściągnięte, dopiero poczuje się swobodnie :)

Później kastracja i mam nadzieję, szybko znajdzie nowy domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Najważniejsze, że chłopak się dobrze czuje.
Opuchlizna z oczka trochę zeszła?

Jeszcze trochę się musi pomęczyć w kołnierzu, a jak już szwy będą ściągnięte, dopiero poczuje się swobodnie :)

Później kastracja i mam nadzieję, szybko znajdzie nowy domek :)[/QUOTE]

jakoś mocno opuchnięte nie było, w zasadzie chyba prawie wcale. spodziewałam się gorszego widoku, widać, że się goi jak na psie ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, goi się bardzo fajnie. dzisiaj jestesmy umówieni do weta na zdjecie szwów, kołnierza i szczepienie. Oczuś jest bardzo, bardzo fajny-niestety nie bardzo chciał wychodzic na dwór, bo u mnie na wsi sylwester trwał kilka dni i strzelali. Już mówiłam Pyrdce, że próbowałam go zapoznać z moim najwiekszym psem - owczarkiem Hektorem. Niestety Hektor warczał i dopadł do Rufusia. Nic się nie stało, choc Rufi piszczał. Może Hektorowi przeszkadzał kołnierz Rufiego? Spróbuję zaprosić Agagę21 na spacer z Rufim i może po zdjęciu kołnierza bedzie lepiej. Jeśli nie, to niestety trzeba będzie dla niego szukać innego dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Kochana cioteczka randall zrobiła zakupy na reaktywowanym bazarku dla Rufiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237686-Zakończony_sprzedane_Nowy-portfel_na-Rufiego_rozliczany?p=20173192#post20173192[/URL] :loveu:[/QUOTE]

kaska poleciała prosto na konto stowarzyszenia Łapa, proszę o potwierdzenie na wątku bazarku że doszła wpłata (45 zł 27.12) :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Tak, goi się bardzo fajnie. dzisiaj jestesmy umówieni do weta na zdjecie szwów, kołnierza i szczepienie. Oczuś jest bardzo, bardzo fajny-niestety nie bardzo chciał wychodzic na dwór, bo u mnie na wsi sylwester trwał kilka dni i strzelali. Już mówiłam Pyrdce, że próbowałam go zapoznać z moim najwiekszym psem - owczarkiem Hektorem. Niestety Hektor warczał i dopadł do Rufusia. Nic się nie stało, choc Rufi piszczał. Może Hektorowi przeszkadzał kołnierz Rufiego? Spróbuję zaprosić Agagę21 na spacer z Rufim i może po zdjęciu kołnierza bedzie lepiej. Jeśli nie, to niestety trzeba będzie dla niego szukać innego dt.[/QUOTE]

kasiu, strasznie żałuję że wtedy z tymi fotami nie wypaliło. obawiam się, że jedynie w tą lub następną niedziele możemy się umówić, bo ty pracujesz pewnie do późnego popołudnia?

Link to comment
Share on other sites

Rufi był u weta i miałyśmy z Pyrdką okazję chłopaka widzieć :)
Nabrał chłopak ciała, futerko też już inne się robi :)
To piękny pies jest, pełen pozytywnej energii :)
Nawet jak wet ściągał mu szwy, to ten z radości merdał ogonkiem :)

Będzie super towarzyszem dla kogoś, kto prowadzi aktywny tryb życia.

Rufi został zaszczepiony, dostał jeszcze jedną porcję preparatu na pchły i tablety na robale też zakupiłyśmy dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']kaska poleciała prosto na konto stowarzyszenia Łapa, proszę o potwierdzenie na wątku bazarku że doszła wpłata (45 zł 27.12) :][/QUOTE]

potwierdziłam właśnie wpływ pieniążków :)
przepraszam, że dopiero teraz, ale szukałam wpłaty od Ciebie sharka, a to przecież Randall wpłacała :)
ślicznie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...