Jump to content
Dogomania

Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM


bea100

Recommended Posts

[quote name='bea100']Dziękuję katarzyna09, bardzo Nam pomogłaś, dziękuję.

Dobrze, w takim razie wstrzymujemy się ze wszystkim co dotyczy rozliczeń pozabazarkowych i bazarkowych Karo, czekamy na rozliczenie ajlii.[/QUOTE]


Tak chyba będzie lepiej. Nadwyżkę zawsze da się rozdysponować, a żeby przypadkiem nie zabrakło:roll:

Ajlii, czy Tobie leki, których potrzebował Karo są potrzebne dla jakiegoś psiaka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jestem... Ostatnie dni były bardzo ciężkie, także dla innych naszych psów.
Nie wiem co mam napisać. Od dnia operacji i wykrycia tętniaka, wiedzieliśmy że życie Kara może zakończyć się nagle. Ale gdy codziennie rano wita uśmiechnięty pies, cały dzień dziarsko zasuwa po domu i domaga się jedzenia... to zapomina się o "wyroku".
Karo był takim strasznie pozytywnym psem, ciągle zadowolonym - nawet jak widział dno w miseczce, a nadal był głodny. I ciągle machał ogonem. Dreptał po ogrodzie za długołapnym i dużo szybszym Niuniem. Albo siadał ze mną na ganku i uważnie obserwował okolicę, np. bawiące się młodziaki. Czasem odwracał głowę jakby pytał "I co? Interweniujemy?"...

Poniżej wklejam ostatnie zdjęcia Karo. Z spaceru z Niuniem, zaraz po wizycie w lecznicy. To była fajna wizyta, mimo wszystko radosna dzięki obu niesamowitym psom. Najpierw Niunio, który już w gabinecie wyglądał gdzie jest Jego Karuś. Potem Karo, który zaczął podsypiać w trakcie omawiania Jego stanu zdrowia i dalszych zaleceń.
Mam jeszcze inne zdjęcia, wcześniejsze. Zajmę się nimi gdy odzyskam swój komputer.

Jeszcze jest wiele rzeczy chciałabym napisać o Karo, zapamiętać. Ale nie mam narazie na to sił.
Tak to już jest, że każdy pies który przychodzi do mojego domu, staje się członkiem naszej rodziny. Dbamy o Niego i traktujemy jak naszego psa. Wielu psom tylko towarzyszymy na pewnym etapie życia, a potem puszczamy w świat by szły dalej już na własnych łapach. Ale gdy któreś z nich odchodzi za TM, to za każdym razem tracimy naszego psa.

Sprawy formalne muszą poczekać. Narazie życie musi wrócić do normy. Muszę zająć się innymi psami, które przeżywają stratę towarzysza, przede wszystkim Niuniem i Borysem który rozchorował się jak Karo trafił do szpitala.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TcmDsk1KR1w/UZ3DE1_d3dI/AAAAAAAAATQ/P6pyFisMiJM/s512/CAM00787.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7M1U3RXRpHc/UZ3DFHYMAII/AAAAAAAAATc/C4fwt4Vapcs/s512/CAM00788.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ROchx9_T1b0/UZ3DFJZJT5I/AAAAAAAAATY/KbatmTYttoI/s600/CAM00789.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3l4ZsxTfzl4/UZ3DRor9b6I/AAAAAAAAAT0/uN1GWjfyZLo/s600/CAM00784.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mfbKQjwg9eE/UZ3DRsh3zdI/AAAAAAAAATw/jt7twO_TV3M/s600/CAM00785.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_--XjEPmhtw/UZ3DRjVh3_I/AAAAAAAAATs/xVN5kVzeg3w/s600/CAM00786.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki- roześlijcie proszę wici, że jest (dużo!) espumisanu do podarowania psiakom w potrzebie...

cytuję z pw dzisiejszego kcd:

"A ja właśnie zapakowałam karton i miałam jutro wysyłać... chciałam tylko wiedzieć, na jak długo mu starczy, kiedy organizować następną "zbiórkę" .... :((((((
[*] Karuś

Nie potrzebujecie Espumisanu dla innego pieska? Nie wiem, jak się dawkuje u zwierząt, ale udało mi się zebrać tyle, że dla człowieka to starczy na pół roku leczenia..."

Ciocie- piszcie pilnie na pw do nicka kcd w tej sprawie!

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

Wklejam podsumowanie wpłat i wydatków na Karo.
Uwzględnia wszystkie wpłaty, które do dnia dzisiejszego wpłynęły na moje konto.
Co do wydatków... Bea100 prosiła o uwzględnienie w rozliczeniu wszystkich wydatków związanych z Karo. Nie posiadam już jednak paragonów za leki nasercowe, które i tak kupiłam dla Karo od siebie - więc ich nie doliczam. Co do dojazdów z Karo do lecznicy/szpitala. W rozliczeniu uwzględniłam tylko dojazdy związane z dowozem i zabraniem Karo (raz musiał zostać mimo że był planowany wypis). Pozostałe dojazdy do Karo w tym czasie nie było podyktowane potrzebą medyczną. Jeździliśmy żeby z Nim pobyć w szpitalu, posiedzieć, wygłaskać, wyjść na spacer itp. To nasz wydatek, nie chcę zwrotu za to. Jeśli będzie nadwyżka, która by to mogła pokryć to chciałabym żeby skorzystał z niej inny potrzebujący zwierzak.
W rozliczeniu nie ma też wydatku na puszki RC intestinal, o którym pisałam na wątku. Udało się anulować zamówienie i mam już zwrot na koncie.


[TABLE]
[TR]
[TD="class: xl73"][/TD]
[TD="class: xl73"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl74"]KWOTA[/TD]
[TD="class: xl75"]OPIS[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl76"]100[/TD]
[TD="class: xl76"]wpłata Bea100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-102,09[/TD]
[TD="class: xl66"]lecznica - carprodyl[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-30[/TD]
[TD="class: xl66"]transport do lecznicy[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-36[/TD]
[TD="class: xl66"]tabletki na odrobaczenie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]70[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata syn Bea100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-600,03[/TD]
[TD="class: xl66"]operacja (gastropeksja + uwalnianie jelit ze zrostów)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-30[/TD]
[TD="class: xl66"]transport do lecznicy[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]40[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata Paula_t[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]50[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Katarzyna09[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]50[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Magdyska 25[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-47[/TD]
[TD="class: xl66"]I wizyta kontrolna po operacji + antybiotyk x 2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-36[/TD]
[TD="class: xl66"]transport do lecznicy w Tuszynie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]100[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Bea100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]300[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od p. Ewy i p. Janusza[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]52,6[/TD]
[TD="class: xl66"]rozliczenie z pierwszego DT[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-115,34[/TD]
[TD="class: xl66"]odżywki NTS 10 sztuk[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]-37,99[/TD]
[TD="class: xl72"]wizyta kontrolna II po operacji + antybiotyk x 2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]-36[/TD]
[TD="class: xl72"]transport do lecznicy w Tuszynie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]50[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Lida[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]-23,03[/TD]
[TD="class: xl72"]wizyta kontrolna III po operacji + zdjęcie szwów + nacięcie kaszaka[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-30[/TD]
[TD="class: xl66"]transport do lecznicy w Łodzi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]-234,99[/TD]
[TD="class: xl72"]karma intestinal 14 kg[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]220[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Justyna Lipicka (bazarek)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]695[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Paula_t (bazarek)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl72"]-884[/TD]
[TD="class: xl72"]II wzdęcie - płukanie żołądka, leki, szpital, diagnostyka rtg[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-24[/TD]
[TD="class: xl66"]RC intestinal x 2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-25,57[/TD]
[TD="class: xl66"]leki espumisan[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-114[/TD]
[TD="class: xl66"]transport do i z lecznicy cm-vet (3 razy)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]45,25[/TD]
[TD="class: xl66"]bazarek "domowe przydasie" (na Karo i Sisi)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-171,99[/TD]
[TD="class: xl66"]badania krwi + puszki[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-15[/TD]
[TD="class: xl66"]dojazd do lecznicy (dzielony z innym psem)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]30[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od MALWA[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]200[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Bea100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-11,89[/TD]
[TD="class: xl66"]buscopan[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-98,02[/TD]
[TD="class: xl66"]problemy neurologiczne - wizyta + leki[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-36[/TD]
[TD="class: xl72"]transport do lecznicy w Tuszynie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-26,47[/TD]
[TD="class: xl72"]espumisan krople[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-216,08[/TD]
[TD="class: xl72"]pozostawienie ciała w lecznicy[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]-30[/TD]
[TD="class: xl72"]transport do lecznicy[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]20[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Mdk8[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]213[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Katarzyna 09 (bazarek)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]30[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Katarzyna 09[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]50[/TD]
[TD="class: xl72"]wpłata od Arim[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66"]100[/TD]
[TD="class: xl66"]wpłata od Bea100[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

saldo: - 595,64 zł

faktury, paragony: [url]https://picasaweb.google.com/113526495090076506896/FakturyKARO?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNu6qqjIhcWojgE&feat=directlink[/url]

[quote name='paula_t']Tak chyba będzie lepiej. Nadwyżkę zawsze da się rozdysponować, a żeby przypadkiem nie zabrakło:roll:

Ajlii, czy Tobie leki, których potrzebował Karo są potrzebne dla jakiegoś psiaka?[/QUOTE]

Leki nasercowe: enerenal i spironol bierze Boryś. Espumisan i buscopan okresowo też Boryś oraz Remigiusz.


Karo zostawił cały worek RC intestinal. Rozmawiałam z Beą, która postanowiła go przekazać Borysiowi. Dziękujemy :)

Edited by ajlii
Link to comment
Share on other sites

Ajlii, to skoro się przydadzą, to ja w takim razie jutro te leki wyślę do Ciebie, adres mam, bo bea mi podała:p
Jeśli komuś jeszcze udało się zakupić enerenal, to tutaj Ciotki szukają: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238332-Kłopotka-zżera-rak!-Zostało-mu-5-tyg-życia-(-Prosimy-o-wsparcie-finansowe!/page22[/URL]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ajlii :loveu: jeszcze raz za WSZYSTKO CO ROBIŁAŚ I CO ZROBIŁAŚ DLA KARUSIA :loveu:
Naprawdę słowa nie oddadzą mojej wdzięczności...

Czyli już wiemy: mamy -595,64 i to będziemy rozliczać z bazarków.
Dziękuję ajlii za rozliczenie, wyobrażam sobie jak Ci było trudno rozliczać skarpetkę Karusia gdy On dopiero co odszedł...:calus:

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj policzyłam (dotychczasowe tam licytacje, bo oba bazarki z kolczykami trwają) i wyszło, że spokojnie wystaczy z nich na dług Karo (jeśli pozostanie jakaś nadwyżka, na co się już zapowiada, przeznaczę ją na najbardziej potrzebujących na BDT u ajlii).


Czyli moja poprzednia prośba tu napisana pozostaje w mocy:
Malgośka- z wielkim podziękowaniem dla Ciebie :loveu:- zmieniaj cel bazarku z 1/4 na innego olkuszaka w potrzebie.
Justyna Lipicka- z wielkim podziękowaniem :loveu:- możesz po rozliczeniu bazarku książkowego przesłać pieniądze na szczepienia i kiltix dla olkuszanki Suzanki do ajlii.

Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką Małgosią spoza dogo, która wspierała Karo. Ona tak bardzo się zmartwiła śmiercią kochanego staruszka. Wspominałyśmy naszą wspólną wizytę u ajlii.
Bardzo, bardzo mi smutno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']A ja dzisiaj policzyłam (dotychczasowe tam licytacje, bo oba bazarki z kolczykami trwają) i wyszło, że spokojnie wystaczy z nich na dług Karo (jeśli pozostanie jakaś nadwyżka, na co się już zapowiada, przeznaczę ją na najbardziej potrzebujących na BDT u ajlii).


Czyli moja poprzednia prośba tu napisana pozostaje w mocy:
Malgośka- z wielkim podziękowaniem dla Ciebie :loveu:- zmieniaj cel bazarku z 1/4 na innego olkuszaka w potrzebie.
Justyna Lipicka- z wielkim podziękowaniem :loveu:- możesz po rozliczeniu bazarku książkowego przesłać pieniądze na szczepienia i kiltix dla olkuszanki Suzanki do ajlii.

Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką Małgosią spoza dogo, która wspierała Karo. Ona tak bardzo się zmartwiła śmiercią kochanego staruszka. Wspominałyśmy naszą wspólną wizytę u ajlii.
Bardzo, bardzo mi smutno...[/QUOTE]

Jesli będzie nadwyżka to ok. Zostawię część Karusia dla Diego. Ale musi być na pewno :)

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...