Jump to content
Dogomania

Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM


bea100

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo mi przykro :) zrobiłyście dla niego wszystko... on o tym wiedział, bo na każdym kroku dawał wam dowody swojej psiej miłości i przywiązania...

teraz już go nic nie boli i biega szczęśliwy po łąkach za Tęczowym Mostem

i wierzę w to, że wszystkie moje psy będą czekać na mnie, gdy i ja wybiorę się w tę ostatnią podróż...

a na niektórych ludzi nikt nie będzie czekał - i to jest piekło...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za te wszystkie słowa z serca płynące.
Karuś był dla Nas ogromnie ważnym istnieniem, walczyliśmy, przegraliśmy.
Teraz trzeba pamiętać Jego uśmiech i to jakim był cudownym Panem Psem.
Bardzo nam trudno teraz...koszmarna noc za Nami...
Karo zasnął wtulony w ajlii, nie cierpiał, odszedł z godnością.

Chciałam ogromnie podziękować WSZYSTKIM na tym wątku, ludziom cudownym, którzy Go wspierali.

Chciałam napisać: dziękuję ajlii, dziękuję Jubu...żadne słowa i emotki nie oddadzą tego co czuję, tej ogromnej wdzięczności i mojego szacunku za to wszystko co uczyniliście dla Karo...

Ponieważ są pytania na bazarkach itd napiszę tutaj:

Proszę Justyna Lipicka i magdyska25 o inne przeznaczenie nowego koniczynkowego bazarku (umówcie się kochane na pw na jaki cel...a może bazarek będzie teraz dla schorowanego schronowca staruszka Morgana? Bardzo bym od siebie o to prosiła... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242095-Staruszek-Morgan-po-5u-latach-dostał-szansę-prosimy-o-wsparcie-i-szukamy-DS[/URL]).

Proszę Justyna Lipicka o przeznaczenie pieniędzy z rozliczanego ksiązkowego bazarku na zakup obroży kleszczowej oraz szczepienia dla olkuszanki Suzanki (konto to samo, inny cel wpłaty: Su szczepienia).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-olkuszanka-pooperacyjna-w-DT-pod-Łodzią-pomóżcie-ja-od-maja-w-szpitalu[/URL]!

Proszę ajlii o przeznaczenie pieniędzy z rozliczanego bazarku wyprzedażowego dla Amisia/Sokoła, staruszka w potrzebie finansowej.

Już napisałam na temacie bazarku, by prowadząca bazarek ( w 1/4 na Karo) Malgoska przeznaczyła część Karusia na innego olkuszaka w największej potrzebie.

Idą dwa bazarki z kolczykami, paula_t oraz ajlii i one pójdą na spłatę dużego długu Karo (już napisałam na tych bazarkach info w tej sprawie).

Jeśli chodzi o leki, zbiórkę oraz co pozostało- myślę, że najlepiej zostawić tę sprawę ajlii, ona na pewno zagospodaruje co jest najlepiej dla innych zwierząt w potrzebie lekowej (zresztą ona pomagała i Karo dostawał leki z Jej apteczki także, więc to dla mnie słuszne).


Mam nadzieję, że wszyscy się zgodzą z tym co napisałam.

Krakowianka_fr: dług po Karo musi zostać spłacony ( ajlii jak już będzie mogła rozliczy długi) ale patrząc na licytacje na złotych bazarkach to zostanie spłacony ( i rozliczony po skończeniu i rozliczeniu obu kolczykowych bazarków).

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dziękuję za te wszystkie słowa z serca płynące.
Karuś był dla Nas ogromnie ważnym istnieniem, walczyliśmy, przegraliśmy.
Teraz trzeba pamiętać Jego uśmiech i to jakim był cudownym Panem Psem.
Bardzo nam trudno teraz...koszmarna noc za Nami...
Karo zasnął wtulony w ajlii, nie cierpiał, odszedł z godnością.

Chciałam ogromnie podziękować WSZYSTKIM na tym wątku, ludziom cudownym, którzy Go wspierali.

Chciałam napisać: dziękuję ajlii, dziękuję Jubu...żadne słowa i emotki nie oddadzą tego co czuję, tej ogromnej wdzięczności i mojego szacunku za to wszystko co uczyniliście dla Karo...

Ponieważ są pytania na bazarkach itd napiszę tutaj:

Proszę Justyna Lipicka i magdyska25 o inne przeznaczenie koniczynkowego bazarku (umówcie się kochane na pw na jaki cel...a może bazarek będzie teraz dla schorowanego schronowca staruszka Morgana? Bardzo bym od siebie o to prosiła... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242095-Staruszek-Morgan-po-5u-latach-dostał-szansę-prosimy-o-wsparcie-i-szukamy-DS[/URL]).

Proszę Justyna Lipicka o przeznaczenie pieniędzy z rozliczanego ksiązkowego bazarku na zakup obroży kleszczowej oraz szczepienia dla olkuszanki Suzanki (konto to samo, inny cel wpłaty: Su szczepienia).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-olkuszanka-pooperacyjna-w-DT-pod-Łodzią-pomóżcie-ja-od-maja-w-szpitalu[/URL]!

Już napisałam na temacie bazarku, by prowadząca bazarek ( w 1/4 na Karo) Malgoska przeznaczyła część Karusia na innego olkuszaka w największej potrzebie.

Idą dwa bazarki z kolczykami, paula_t oraz ajlii i one pójdą na spłatę dużego długu Karo (już napisałam na tych bazarkach info w tej sprawie).

Jeśli chodzi o leki, zbiórkę oraz co pozostało- myślę, że najlepiej zostawić tę sprawę ajlii, ona na pewno zagospodaruje co jest najlepiej dla innych zwierząt w potrzebie lekowej (zresztą ona pomagała i Karo dostawał leki z Jej apteczki także, więc to dla mnie słuszne).


Mam nadzieję, że wszyscy się zgodzą z tym co napisałam.

Krakowianka_fr: dług po Karo musi zostać spłacony ( ajlii jak już będzie mogła rozliczy długi) ale patrząc na licytacje na złotych bazarkach to zostanie spłacony ( i rozliczony po skończeniu i rozliczeniu obu kolczykowych bazarków).[/QUOTE]

bea100
jesli będzie Wam brakować to ta 1/3 dla Karusia cały czas jest. Jeśli wszystko spłacicie to podarujemy innemu Olkuszakowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']bea100
jesli będzie Wam brakować to ta 1/3 dla Karusia cały czas jest. Jeśli wszystko spłacicie to podarujemy innemu Olkuszakowi.[/QUOTE]
Dziękujemy kochana za takie serce dla Karusia do końca, tak w takim razie zrobimy. Przepraszam, ż napisałam 1/4 zamiast 1/3.
Tyle, że na rozliczenie końcowe długu Karo trzeba będzie nieco poczekać (nie znamy kwoty długu a oba bazarki z moimi kolczykami jeszcze trwają)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dziękujemy kochana za takie serce dla Karusia do końca, tak w takim razie zrobimy. Przepraszam, ż napisałam 1/4 zamiast 1/3.
Tyle, że na rozliczenie końcowe długu Karo trzeba będzie nieco poczekać (nie znamy kwoty długu a oba bazarki z moimi kolczykami jeszcze trwają)[/QUOTE]

to ja źle napisałam 1/4 ma być
cały czas nie mogę dojśc do siebie
a co dopiero Wy przezywacie :(

a gdzie jest jakieś rozliczenie?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Karo pojedzie w swoją ostatnią drogę.
Ajlii nie jest w stanie zrobić rozliczenia jeszcze.
(niepełne bardzo ale rozliczenie jest na 1 stronie tematu Karo)
Karo odszedł nagle, zasnął i tak trudno się z tym pogodzić.
Noc była koszmarem. Przed chwilką z Nią rozmawiałam i skończyło się naszymi rozpaczliwymi łzami.
Prosimy o cierpliwość z rozliczeniami i ze wszystkim.
Przepraszamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Bea, Karo usnął odszedł bez bólu, nie cierpiał....A dzięki Tobie i ajli zobaczył i poczuł co to znaczy być kochanym, mieć dach nad głową i pełną miskę....Pamiętaj o tym kochana :([/QUOTE]
Tak, tak było. To moja pociecha.
Szkoda, że tak krótko był z Nami i tak nagle zasnął...ajlii tak walczyła ale z Matką Naturą jeszcze nikt nie wygrał. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

Tak więc najpierw formalnie:
-jak najbardziej bazarek koniczynkowy na Morgana może być:)
-Bea na moim bazarku z książkami napisałam że może być dla Su, ale czy na pewno starczy nam na spłatę długu Karusia?? porozmawiamy o tym jak wszystkie wpłaty będę mieć, dobrze??

A teraz nieformalnie:
Zrobiliście tak wiele dla Karo, by godnie żył, by był szczęśliwy, on na pewno w życiu po życiu Wam to wynagrodzi:)!!
Psy czują wszystko...mnie wczoraj moja sunia pocieszała i zlizywała łzy, nie trzeba było słów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Tak więc najpierw formalnie:
-jak najbardziej bazarek koniczynkowy na Morgana może być:)
-Bea na moim bazarku z książkami napisałam że może być dla Su, ale czy na pewno starczy nam na spłatę długu Karusia?? porozmawiamy o tym jak wszystkie wpłaty będę mieć, dobrze??

A teraz nieformalnie:
Zrobiliście tak wiele dla Karo, by godnie żył, by był szczęśliwy, on na pewno w życiu po życiu Wam to wynagrodzi:)!!
Psy czują wszystko...mnie wczoraj moja sunia pocieszała i zlizywała łzy, nie trzeba było słów...[/QUOTE]
Dziękuję Justyna Lipicka, Ty również byłaś przy Karo w najtrudniejszych chwilach, prowadziłaś bazarki, pomagałaś...i wielkie dzięki za to wszystko! Za Wielkie Serce...

PS dobrze, poczekajmy na rozliczenie długu Karusia.

Dziękuję WSZYSTKIM za słowa wsparcia, to bardzo trudne dni teraz mamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Nie wiem co napisać,tak trudno znaleźć słowa...Bardzo,bardzo mi przykro...
Śpij spokojnie Karusiu...
[*]

Bea,dziękuję,że pomyślałaś o Sokołku,jednak ja również proszę, zaczekajmy na rozliczenie- dług Karusia musi najpierw zostać spłacony.[/QUOTE]
Dziękuję katarzyna09, bardzo Nam pomogłaś, dziękuję.

Dobrze, w takim razie wstrzymujemy się ze wszystkim co dotyczy rozliczeń pozabazarkowych i bazarkowych Karo, czekamy na rozliczenie ajlii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...