Jump to content
Dogomania

Małe Malamutki z Alaski


Wilcze Uroczysko

Recommended Posts

A do Leszna na championy nie jedziesz???

ja bede jako dama do towarzystwa zaprzyjaznionemu karelczykowi......

do Legionowa nam za daleko a ja nie bardzo nawet mialabym z czym jechac..... moja weteranke wystawie dopiero w Opolu a mloda ma niebawem inna misje do spelnienia:))

cmoki a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

CYTUJĘ: "sliczne psiaki choc akurat nie lubie tego okresu "przejsciowego" malamutow wyglada wtedy strasznie ladne sa 8-tygodniowe, a potem dorosle."

Nie każdy malamut w okresie przejsciowym wyglada nieladnie. Akurat moj Theo przez caly czas wygladal tak samo super - poprostu rosl, ale przez caly czas zachowywal ladne proporcje. Jak zeskanuje to wysle Wam jego fotke wieku 4 miesiecy, 9 miesiecy no i aktualną.

Enkidu jest fizycznie bardzo podobny do ojca wiec mysle, ze nie zacznie sie nagle"rozciągać":)

pozdrawiam

Monika

Link to comment
Share on other sites

Monika - to bylo troche "z przymrużeniem oka" ;) wiadomo, kazdy szczeniak jest slodki, ale chodzi mi o to, ze duzo malamutow-szczeniakow jest wprost nie do poznania, jak dorosną :) najpierw wygladaja jak male puszyste kuleczki (8-tygodni), potem jak nieporadne misio-nietoperki ;) (4 miesiace) a potem jak dorodne wilki 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem pod wrażeniem Elly May i o mały włos któraś z suczek z tego miotu byłaby u nas, ale gdy dzwoniliśmy do Śnieznej Doliny wszystkie były zarezerwowane, a później się okazało że jednak nie, ale my w międzyczasie przywieźliśmy do domu wspaniałą Tantrę Sausimayok!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...