Jump to content
Dogomania

Szczecin - Prawobrzeże - pomoc przy socjalizacji psa na spacerze


WiedźmOla

Recommended Posts

Witam :)
Od ok. 3 miesięcy mam kundelka, który szczeka na ludzi i psy. Pies ma około roku, nie wiadomo co się z nim wcześniej działo.

Z racji tego, że nie mam tu żadnego zaprzyjaźnionego "psiarza", chciałabym zapytać, czy znalazłaby się tu doświadczona osoba, chętna na pomoc przy socjalizowaniu Bestii . Od razu zaznaczę, że jest to mój pierwszy pies, staram się z nim ćwiczyć, ale z posłuszeństwem jak na razie jest różnie ;)

Zależy mi, żeby było to na Prawobrzeżu od strony Bukowego/Słonka, ponieważ nie jestem "zmotoryzowana" :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='WiedźmOla']Witam :)
Od ok. 3 miesięcy mam kundelka, który szczeka na ludzi i psy. Pies ma około roku, nie wiadomo co się z nim wcześniej działo.

Z racji tego, że nie mam tu żadnego zaprzyjaźnionego "psiarza", chciałabym zapytać, czy znalazłaby się tu doświadczona osoba, chętna na pomoc przy socjalizowaniu Bestii . Od razu zaznaczę, że jest to mój pierwszy pies, staram się z nim ćwiczyć, ale z posłuszeństwem jak na razie jest różnie ;)

Zależy mi, żeby było to na Prawobrzeżu od strony Bukowego/Słonka, ponieważ nie jestem "zmotoryzowana" :roll:[/QUOTE]


Chętnie pomogę :) ..
Mam dużo czasu, ponieważ do szkoły idę dopiero we wrześniu..
Mam 17 lat..
Bardzo lubię zwierzęta, a z psami mam duże doświadczenie.
Sama osobiście mam psiaka, którego nauczyłam podstawowych komend: "siad, waruj, daj głos, daj łapę i obrót " ..
Każdy był w szoku jak to zrobiłam. :D ..
Jestem z Płoni, więc na Bukowe/ Słoneczne mam blisko..
Jeśli jeszcze potrzebna pomoc, proszę dzwonić :) 510637134

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam, że wchodzę tak z butami w Twój wątek WiedźmOla, ale może akurat macie ochotę na sesję fotograficzną psiaka podczas spacerku?
Wyratowaliśmy spanielkę, która przebywa w hoteliku z behawiorystą i kończą nam się fundusze :-(
Na naszym bazarku wylicytować można m.in. sesję dla czworonoga w plenerze w Szczecinie.

Jeśli ktoś miałby ochotę - zapraszam serdecznie, link w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...