Jump to content
Dogomania

kulejacy Amstaff


leszczuuuu

Recommended Posts

[quote name='gryf80']nie dawaj ludzkich p/bólowych,bo zaszkodzisz psu-piszę powaznie.idz do weta po tablety[/QUOTE] wiem wiem wiem ze zadnych "ludzkich" tabletek pytam poprostu moze ktos mial podobna sytuacje i pamieta jakie tabletki dawal od weta.. szkoda mi placic 50 funtow za otwarcie drzwi do weta i z 30 za tabletki jak moge kupic je za 10 funciakow ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leszczuuuu']wiem wiem wiem ze zadnych "ludzkich" tabletek pytam poprostu moze ktos mial podobna sytuacje i pamieta jakie tabletki dawal od weta.. szkoda mi placic 50 funtow za otwarcie drzwi do weta i z 30 za tabletki jak moge kupic je za 10 funciakow ;)[/QUOTE]
wiesz,nie chodzi o to co możesz podac tylko trzeba wiedzieć w jakiej dawce-dasz za malo to nie zadzaiła,dasz za dużo to "rozwalisz"psu żołądek-łacznie z krwotokiem a wtedy zapłacisz za leczenie jeszcze więcej,czyż nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']wiesz,nie chodzi o to co możesz podac tylko trzeba wiedzieć w jakiej dawce-dasz za malo to nie zadzaiła,dasz za dużo to "rozwalisz"psu żołądek-łacznie z krwotokiem a wtedy zapłacisz za leczenie jeszcze więcej,czyż nie?[/QUOTE]
no co racja to racja... moze to glupie pytanie ale czy moze pies kulec bo zbyt malo spaceruje (taka gora miesni musi sie porozciagac..) a wlasciwie w ogole ostatnie czasy ?!?! <fatalna pogoda> ;[

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leszczuuuu']no co racja to racja... moze to glupie pytanie ale czy moze pies kulec bo zbyt malo spaceruje (taka gora miesni musi sie porozciagac..) a wlasciwie w ogole ostatnie czasy ?!?! <fatalna pogoda> ;[[/QUOTE]

Obawiam się że bez prześwietlenia nie ma sensu podawać leków, nie wiadomo co jest powodem długotrwałego bólu, mogą to być zmiany w stawach, zapalenie, zwyrodnienia, zwichnięcia. Wybierz się do psiego ortopedy może wystarczy antybiotyk i suplementy na stawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evvelina']Obawiam się że bez prześwietlenia nie ma sensu podawać leków, nie wiadomo co jest powodem długotrwałego bólu, mogą to być zmiany w stawach, zapalenie, zwyrodnienia, zwichnięcia. Wybierz się do psiego ortopedy może wystarczy antybiotyk i suplementy na stawy.[/QUOTE]
no w weekend pojde z psiakiem... wczoraj nic nie kulal dzisiaj caly dzien tez nie puscilem go zeby troche polatal i teraz na wieczor zaczal kustykac.. glownie jak dluzej polezy... ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...