Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Bo kobiety i Polki są bycze choć i nam facetom niczego nie brak..Jak nas jakiś psiak chwyci za serce to kochamy do końca
!Nawet jeśli tym końcem byłby TM...
Waldemar

Link to comment
Share on other sites

witam z rana :) U nas po staremu, tzn Wolwo powolutku nabiera ciała i zrobił sie zdecydowanie pewniejszy, tzn obszczekuje psy które koło niego przechodza jak jest w kojcu. Co innego jak jest luzem to inne psy go nie interesują, tylko micha. W czasie spaceru sam wielokrotnie wraca do kojca i sprawdza czy już stoi micha no a reszte spaceru przegląda kieszenie w poszukiwaniu smaków - to jedyne jego zainteresowania :) Niedobra wiadomość jest taka, że załatwia sie tylko i wyłącznie w kojcu (a kupy sadzi pokaźne :razz: ), czasem siknie na zewnątrz ale kojec wiecznie trzeba szorować, bo jeszcze chłopczyk ma zwyczaj wylewania wody z miski i robi sie niezłe bagienko z tego :roll: W końcu sie chyba nauczy, że wc jest gdzie indziej co, jak myślicie?

Dopiero sie cofnęłam i zobaczyłam zdjęcie mojego krokodyla :D [B]Ajula[/B] właśnie sie zastanawiałam czy ta buźka w sweterku w Twoim avatarze to dog, całkiem dogowa ta dziewczyna, chyba lubi pojeść co :cool3: Na fejsie są zdjęcia mojej wydry: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.113051528756631.14492.100001553545575&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

pobiegali, że hej :roll: Zero, ZERO zainteresowania z obu stron, Wolwo tylko wpatrzony w kieszeń, a Szanta łaziła własnymi ścieżkami, nie ma to jak wybiegać dwa rozbrykane psy :P To są jednak typy zdecydowanie pro-ludzkie.
No, raz jej kłapnął zębami przed nosem jak sie za bardzo zbliżyła do JEGO kieszeni, ale poza tym olewka. (sorki za jakość ale ktoś mi odcisnął swój nos na szkle :> )

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OCv-KHKYQoc/UVQxqMp58LI/AAAAAAAAHZk/uJpApINLHU8/s800/IMG_8885.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RhTbhK6p98w/UVQxqHbcFPI/AAAAAAAAHZg/ren2zlMaOTE/s800/IMG_8886.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka'] :D [B]Ajula[/B] właśnie sie zastanawiałam czy ta buźka w sweterku w Twoim avatarze to dog, całkiem dogowa ta dziewczyna, chyba lubi pojeść co :cool3: [/QUOTE]
Ona jest półdog ;) ale kształt ciała, sierść, zachowania jak najbardziej doże
Owszem zawsze była łakoma, ale ostatnio gorzej z apetytem, mamy jakiś problem ze zdrowiem, ale na razie nie wiadomo co, jutro właśnie idziemy do weta na kolejne badania. Rośnie jej AP, w końcu grudnia było 426, a na początku marca już 650 (norma jest do 155) :roll: Martwię się bardzo.
Tu jest wątek mojej królewny i naszego znajdka Gacia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/171987-Hexi-i-Gacek[/URL]

aaa to Wolwo niedobry, że w kojcu się załatwia - zmartwiło mnie to, to znaczy, że w jakby mieszkał w domu, to byłby problem :(

dożyca Twoja przepiękna :loveu: dogi stoją u mnie wysoko w rankingu psiej urody, chciałabym mieć doga

Link to comment
Share on other sites

zawsze radze żeby skonsultowac u nawet trzech wetów jak nie wiadomo co, jakaś wynikowa będzie... niemniej dużo zdrówka życze, będzie dobrze :calus:

Mi sie marzy jeszze żółty chłopak, u mojej koleżanki własnie sie urodził fantastyczny miot ale chyba bym dostała nakaz wymeldowania :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r3EL0p1gvjA/UUIQsDMY9wI/AAAAAAAAHWc/bei1kk21Kro/s800/Kopia+XG3D0034.jpg[/IMG]


Po pierwsze to chcę się przywitać na wąteczku Volvika, jeżeli coś nie tak robię to proszę o instrukcje, bo jakoś nie potrafią na razie się poruszać na tym forum - sorry.

Na tej focie Volvo wygląda super, pięknie zrobione zdjęcie, te łapusie, piękny psiak się z niego robi, jaka śliczna sierść, trzymam mocno kciuki za dobry domek dla niego, ze z mojej strony postaram się "chrześniaka" wspierać fianansowo, deklaracji jako takiej na razie nie zrobię, ale bazarki jak będziecie dla niego robiły, to możecie na mnie liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, dziewczynki kochane.I chłopczyki też. Szklaneczko, on jest i tak kochany, ten Wolwiasty potwór, prawda? Ale taki sposób "działania" wskazuje na to, że Wolwik przez cały czas siedział w kojcu i praktycznie biegał tylko wtedy, kiedy ja miałam przyjechać.Inaczej trudno wytłumaczyć to przyzwyczajenie (paskudne, przyznaję) u psa, który dotąd biegał luzem po stacji benzynowej i okolicznych polach. Z pewnością nie przyzwyczaił się do takich zachowań tam, tylko pod "opieką" tej pannicy. Mam nadzieję, że to już ostatnia niespodzianka, o której dowiemy się na temat "opieki" w wykonaniu wyżej wymienionej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ma Lilek rację-skoro się załatwia w kojcu tzn,że mieszkał w kojcu,a gdzieś załatwiać się musiał...Będzie problem jak znajdzie się nowy dom,a musi się być dla takiego pięknego psa
Wolwo jest cudnym psem.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[U]sharka - jest wpłata 20 zł stałej deklaracji[/U] - dziękuję jedyna (oprócz mnie) deklarowiczko :Rose:
zaraz wpiszę w drugi post rozliczeniowy
już mam prawie wszystkie wpłaty z bazarku mojego, jak dojdą wszystkie, to zapiszę i policzę, jak wygląda sytuacja
potem jeszcze dojdzie wpłata z bazarku Kasi snuszkak i Anety WMNN i damy radę w tym miesiącu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...