Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

kuzwa
czemu on jest taki chudy?? kuzwa przeciez kregoslup mu wystaje
no ja sie nie dziwie, ze Cie Lilek szlag trafil jak go zobaczylas :( bo mnie wlasnie tez trafil
pies jest chudszy, niz byl na stacji benzynowej
przeciez kupilismy dwa worki dobrej energetycznej karmy!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wracamy na watek bośmy zgubili gdzieś Wolwo..
On jest chudy-fakt..Jak Gucio schudł to lekarz sugerował odrobaczenie...Wolwik był odrobaczany?
-----------------------------
Znalazłam post z inf,że był odrobaczany-no to nie wiem..
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Kiedy byłam z Lirą i Wolwisiem na szczepieniach, to Kasia wzięła także dla obu psów tabletki na odrobaczenie. Wczoraj powiedziała, że Wolwo był odrobaczony dwa razy, ale jednocześnie sugerowała odrobaczenie go trzeci raz ze względu na zmianę miejsca pobytu i znalezienie się wśród nowych zwierząt. Trochę mnie to zdziwiło. Mam nadzieję, że rzeczywiście podała mu jednak te tabletki.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wydawałoby się logiczne,że taka chudzina to wynik zarobaczenia..Ciągle pamiętam,że lekarz wtedy mówił,że należy psa odrobaczyć co 3 -mce..Ten wpis o odrobaczeniu jest z 17.01..
Jedno jest pewne - do tłustych to Wolwo nie należy..
Będę już stale na wątku.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

tego jaki jest chudy nie widać na zdjęciach. Zapewniam, że kręgosłup i żebra jest bardzo wyczuwalny. Wynik nieodrobaczenia? Hm, na pewno musiałby mieć worek robaków żeby go tak obżerały. Na stacji benzynowej też nie był odrobaczony - był tak chudy?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='luka1']tego jaki jest chudy nie widać na zdjęciach. Zapewniam, że kręgosłup i żebra jest bardzo wyczuwalny. Wynik nieodrobaczenia? Hm, na pewno musiałby mieć worek robaków żeby go tak obżerały. Na stacji benzynowej też nie był odrobaczony - był tak chudy?[/QUOTE]
------------------
Jesteś b.mądrą osobą,szanuję Ciebie i Twoją wiedzę,doświadczenie.Jeśli nie zarobaczenie to co?
A na zdjęciach widać jak dla mnie wystarczająco dużo.Wcale nie odczuwam potrzeby zobaczenia czegoś więcej.
W uzupełnieniu-lekarz wtedy mówił,że wychudzenie psa wynika z 3 powodów:
zarobaczenie
niedożywienie
choroba
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy doczekamy sie wyjasnien.
Wolwo mieszkajac na stacji byl wygladal lepiej, mimo, ze nie byl wtedy odrobaczany, ani regularnie karmiony.
Po odlowieniu byl badany i wet ocenil, ze jest zdrowy, tabletki na odrobaczanie dostal.
Wnioskuje z tego, ze dostawal za malo jedzenia, skoro schudl.

Nie wiem, czy doczekamy sie wyjasnien.
Teraz jest w nowym miejscu i mam nadzieje, ze bedzie sie tam dobrze czul.
Jest pieknym psiakiem, mam nadzieje, ze znajdzie szybko dom. Poprosimy o nowe zdjecia, zrobimy nowe ogloszenia.
Bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ma obiecaną sesję zdjęciową i to w dobrym wykonaniu. Mam nadzieję, że dom znajdzie się szybko, bo pies jest nie tylko śliczny, ale mądry i naprawdę spokojny. Ja nie wiem, jak się to robi, ale może zrobić mu wydarzenie na fb. Jak myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie na fb moze byc, o ile zrobi to ktos, kto duzo dziala na fb. I jesli ten ktos zgodzi sie prowadzic wydarzenie.
Ja sie na to pisze, bo zbyt malo wchodze na fb, nie umiem sie tam poruszac oprocz podstawowych funkcji i po prostu nie czuje tego.

Link to comment
Share on other sites

Wolwo zawsze przytulał się do ludzi, nawet, kiedy mieszkał na stacji benzynowej. Pod warunkiem, że człowiek nic nie miał w ręce. Natomiast Kasi i panu Darkowi udało się wyeliminować strach przed obrożą i smyczą, nauczyli psiaka spokojnie iść przy nodze i poczarowali tak, że z przemiłego psa stał się psem wspaniałym, świetnym, miłym towarzyszem.

Link to comment
Share on other sites

wiadomosc z hoteliku, dzis tak na szybko, potem bedzie anka_szklanka pisac na watku na biezaco

[quote name='anka_szklanka']


Porobie foty ale nie obiecuje że jutro. Nawet nie miałam czasu wejść na wątek odkąd jest u nas! Ale jest raczej pogodny, nie zaczepia innych psów i jest grzeczny. Strasznie duży, jak sie go podkarmi to będzie dopiero kawał psa.

pozdrawiam :smile:

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wolwik to bardzo, bardzo grzeczny psiak :) Nie zaczepia innych psów, chociaż one jego troche tak ;) Zna podstawowe komendy choć troche ciężko mu sie skupić jak czuje smaczki, za michą na jedno słowo wraca do swojego kojca. Miły, spokojny, bardzo fajny :) To moje obserwacje po dwóch dniach pobytu. Strasznie dzis sypie śnieg ale coś tam dla Was mam

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qtb03EsAPzM/UT3WcEly_YI/AAAAAAAAHWE/CII9TLRP4RI/s900/XG3D0040.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']piękny :-)
czy ma już wydarzenie na fb?
ja mogę zrobić i prowadzić jednak nie znam dokładnych informacji[/QUOTE]
nie ma, bo ja nie umiem robić i na fb jestem rzadko i nie umiem się tam poruszać
tak więc nie robiłam wydarzenia, bo po co zakładać, jak się potem nie prowadzi, jak już się zrobi to musi być na bieżąco wszystko
ale jakbyś chciała Anetka to zrób :) ja do Ciebie mam zaufanie i wiem, że jak zaczniesz, to pociągniesz, a info na bieżąco mogę podawać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...