Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Wczoraj odebrałam pierwsza partie mydełek, są słodkie, takie niepowtarzalne, każde różni się minimalnie, bo są robione ręcznie bez wspomagania maszynami, komputerem czy laserem. Dziewczyna spróbuje też zrobić mydełko z głową doga taką jak mamy na logo czyli schematyczną, i popróbuje też czy da radę, żeby te głowy były w takich kolorach albo zbliżonych jak są umaszczenia dogów. Spotkaliśmy się wczoraj we Mszczonowie, a ponieważ znałam ja tylko telefonicznie i wirtualnie jako znak rozpoznawczy był ze mną Cormac i może dobrze, bo patrząc na niego ona już to widziała, jak kolor biały przechodzi w czarny np. na szyi. Miałam zabrać Leona, ale Cormiś cichaczem pierwszy się zapakował do samochodu, Leon nawet nie zwrócił uwagi Emotikon smile No i robiliśmy szoł we Mszczonowie, bo spacer po mieście był i wszyscy się oglądali, a nawet starsza Pani się przeżegnała, bo jak żyje nie widziała tak dużego psa, podobał jej się bardzo, ale podejść się Bała. Potem nas mijała wnusia z babcią i dziecko aż buzię otworzyło i kazało babci pogłaskać pieska. Cormacowi ruch uliczny jest obojętny ludzie samochody nie rusza go to, trochę gorzej z psami, które nagle pojawiają się bez smyczy, ale do opanowania. Wczoraj chodziliśmy między blokami i na balkonie pies szczekał, a potem kot miauczał, no na takie dziwy to się musieliśmy zatrzymać i trzeb było popatrzeć, bo to nie jest normalne, że psy i koty z nieba dają głos, tu z kolei Cormiś tak jak wcześniej wnusia stał z rozdziawioną gębą, szkoda, że aparatu nie mieliśmy, byłaby słitfocia, durnowatej miny
Link to comment
Share on other sites

Skończyło się głosowanie na Miss i Mistera Dogomanii II Europejskiej Wystawy Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga. Oto laureaci:

Wśród dziewcząt są to:

VI. Ala – 12 głosów – I miejsce

I. Kirusia-Pikusia – 10 głosów – II miejsce

VIII. Zuza – 9 głosów – III miejsce

 

Wśród chłopców są to:

X. Cormac – 12 głosy – I miejsce

IX. Leon – 11 głosy – II miejsce

III. Izi – 8 głosów – III miejsce

IV. Borys – 8 głosów – III miejsce

XIV. Ramiś – 8 głosów  – III miejsce

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...