Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

I ja się dołączam do życzeń Małgosi i Danusi - bądźcie zdrowe i szczęśliwe, spełniajcie swoje marzenia, niech Wam nie zabraknie sił do działania :)

I ja

żebyście zawsze były takie jak dotąd-empatyczne,zarażające uśmiechem.Po prostu dobre-brzmi tak sobie-ale cecha coraz rzadsza,niestety

Mnóstwa kasy na spełnianie marzeń i zdrowia i siły na realizację :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzeba, bo pies nie chodzi z właścicielami, a to potężne zwierzę, różnie może zareagować, a i przeciągnąć po bruku niedoświadczoną "dogowo" osobę. A i tak nie jest to ani kolczatka, ani kaganiec.

 Rozumiem, jest to słuszne i potrzebne.

Nie zapomnę jak buldog mnie przetargał po asfalcie, bo coś go bardziej zainteresowało od małej dziewczynki na jego smyczy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Danusiu! Małgosiu!

Dziewczyny Kochane!

W Dniu Waszych Urodzin życzę Wam spełnienia marzeń, dużo, dużo zdrówka i samych dobrych, pięknych i radosnych chwil w życiu!

 

 

 

Pięknie dziękuję wszystkim za piękne życzenia i Danusi też życzę wszystkiego naj... - najlepszego, najradośniejszego i najpiękniejszego. :)

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do życzeń dziewczyny - samych radosnych dni :)

 

Kantar jeśli się za niego cały czas nie ciągnie nie jest dla psa nawet w 1/100 tak bolesny i niekomfortowy jak kolczatka.. Choć używany na okrągło a nie jako alternatywa (smycz osobno do obrozy, osobno do kantara tylko jako "hamulec na w razie "w") to może nie fajnie obcierać i na pewno ciągłe naciskanie pod oczami nie jest miłe....

Ja na wszelki wypadek też kupiłam na jakieś "śródpsowe" wyjścia ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że tak pewnikiem trzeba, ale serce mnie boli, jak patrzę na tę uprząż :(

 

Ta uprząż chcoć wyglada jak wygląda jest właściwie dla psa jeśli nie ciągnie nieodczuwalna, leciutka w niczym nie kreuje ruchów, dopiero jak pies pociagnie to poczuje opór, podobnie jak w szelkach. Zdecydowanie mniej uciążliwa od kagańca i jak pies pociągnie na smyczy to nie dusi się na obroży :)

 

I ja

żebyście zawsze były takie jak dotąd-empatyczne,zarażające uśmiechem.Po prostu dobre-brzmi tak sobie-ale cecha coraz rzadsza,niestety

Mnóstwa kasy na spełnianie marzeń i zdrowia i siły na realizację :)

Dziękuję Jolu

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do życzeń dziewczyny - samych radosnych dni :)

 

Kantar jeśli się za niego cały czas nie ciągnie nie jest dla psa nawet w 1/100 tak bolesny i niekomfortowy jak kolczatka.. Choć używany na okrągło a nie jako alternatywa (smycz osobno do obrozy, osobno do kantara tylko jako "hamulec na w razie "w") to może nie fajnie obcierać i na pewno ciągłe naciskanie pod oczami nie jest miłe....

Ja na wszelki wypadek też kupiłam na jakieś "śródpsowe" wyjścia ;)

 

Tez mam i dzięki temu Leosia z Cormisiem jedna ręką moge leciutko prowadzić na luźnych smyczach, a chłopaki na widok kantarków w moim ręku ciesza się bo kojarzą je z przyjemnościami :)

Link to comment
Share on other sites

Alluś babeszjoza jest bardzo podstępna, ja wyłapałam ja szybko a mimo to też było ciężko, krwiomocz i krwawe biegunki, rokowania średnie, bo leki przez prawie 2 dni wcale nie działały, pamiętasz jak rozmwiałm z Tobą przez telefon i mówiłaś mi że musze wierzyć, a ja ryczałam jak bawół z bezilności bo choć robiłam co mogłam to Leoś miał ciągle temperaturę 40-42 stopnie, tak przez 3 dni nie spadała po niczym. Zaciskam kciuki za malutką, musi być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...