Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Danusia ale błagam nie tak obficie :) To wątek dla nas, a nie dla obcych. Założenie jest byśmy się orientowały wszystki co się dzieje, wiec musi być czytelnie, bez zawalania

 

To była kumulacja Aniu :) i są tacy, którzy nas wspierają a nie mają konta ani na FB ani na pupileo :)

Link to comment
Share on other sites

serio Danusiu, nie wrzucaj zdjęć które każdy z nas zobaczy bo ma ich autorów wśród znajomych. Niech to będzie krótka informacja-zajawka ze coś się dzieje, to wystarczy. Wiadomo ze na fejsie dzieje się najwiecej - przesyłamy sobie wiadomości, jest fanpejdż SDA, jest grupa. Tu niech będzie kwintesencja

Link to comment
Share on other sites

Danusia ale błagam nie tak obficie :) To wątek dla nas, a nie dla obcych. Założenie jest byśmy się orientowały wszystki co się dzieje, wiec musi być czytelnie, bez zawalania

 

Aniu! Ale to nie tylko wątek dla nas. Tu zaglądają też i inni, sympatycy. Może niech oni się wypowiedzą. W końcu ten wątek śledzi 19 osób, a nie tylko ty, ja, Danusia i Jola.

Drodzy Goście! Jakie jest Wasze zdanie? Czy chcecie więcej zdjęć, czy mniej?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę się wypowiedzieć ,to ja poproszę więcej zdjęć.Nie jestem na FB , a ten wątek czytam namiętnie i często nie wiem o co chodzi jakiemu psu pomagacie. Jestem jeśli to tak można nazwać cichą sympatyczką dożej rodziny . :)

 

Z przyjemnością będziemy wstawiać więcej zdjęć i dożych opowieści :)

 

A tu Jasio, który niestety, od półtora roku nie może znaleźć domku, chyba dlatego, że nie jest "czystej krwi"

 

11802774_820263914754579_881399340117977

Link to comment
Share on other sites

 

Drodzy Goście! Jakie jest Wasze zdanie? Czy chcecie więcej zdjęć, czy mniej?

 

Jestem stałym gościem i z rozkoszą oglądam zdjęcia maluszków, ciekawi mnie, co u Was się dzieje.

Jednakowoż to od Was zależy, jak to miejsce będzie wyglądało.

Konto na fb mam, ale kompletnie dla mnie bezużyteczne - nie odnalazłam się tam i już ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ja poproszę o dużo,dużo zdjęć,bo choć się mało odzywam-jeśli wogóle to z wielką przyjemnością oglądam i podziwiam te kolosy.

Elżbieta

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...