Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Pisałam ze Sonia pojechała do nowego domu?

Ostatnio jakiś kogiel-mogiel mam, za dużo osób którym opowiadam co się dzieje, w końcu nie wiem co komu mówiłam/pisałam i albo się powtarzam albo czegoś komus nie mówię

 Z fejsa łatwo się kopiuje na dogo jak chcesz Aniu to mogę kopiować o ile coś mi nie umknie, zamierzałam zresztą przekopiować trochę zdjęć najnowszych wstawionych na fejsa i zrobię to dziś pewnie

Link to comment
Share on other sites

 Z fejsa łatwo się kopiuje na dogo jak chcesz Aniu to mogę kopiować o ile coś mi nie umknie, zamierzałam zresztą przekopiować trochę zdjęć najnowszych wstawionych na fejsa i zrobię to dziś pewnie

 

tak Danusiu, jeśli dasz radę śledzić wieści to super by było jakbyś je tu wstawiała.

Aniu! Kiedy i do kogo?

zamieszkała w Bydgoszczy u ludzi, którzy mieli wcześniej dożycę. We wrześniu/październiku będzie miała sterylkę i oczka robione.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że kolejny szczęśliwy :)

 

Ciekawe jak w takim schronie sprawdzają czy to właściciel po psa przyszedł a nie ktoś dowolny? Czy musi znać imię psa a pies na nie i na człowieka radośnie reagować czy starczy że ktoś stwierdzi że jest właścicielem i mu pies zwiał?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...