Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

 

nie ma opcji by się dodzwonić. Abonent cały czas "ma wyłączony telefon albo jest poza zasięgiem"

Czemu psiak akurat musi przejść na Brita z karmy jaką jadł dotąd? To chyba o ile pamiętam nie jest karma weterynaryjna, psu z problemem stawowym trzeba solidnych suplementów a karma byle była niskokaloryczna a bardzo wartościowa-wcale nie stawowa bo i tak w karmie jest za mało tych dodatków żeby miały leczyć,więc lepiej fundusze na lepsze suplementy przeznaczyć...(no chyba że darczyńców jest aż tylu że ten element nie ma znaczenia) 

Ze zdjęcia nie widać dokładnie ale jakoś po karczychu wydaje mi się że psiak mógłby odrobinkę schudnąć dla własnego dobra..

to zdjęcia sprzed kilku miesięcy. Też zasugerowałam ze powinien na dietę przejść i usłyszałam ze właściciele zorientowali się i pies zeszczuplał.

 

Stefek prócz problemów ze stawami ma problemy alergiczne i brita  / Brit Care Light Turkey& Rice / jest karmą, którą dobrze przyswaja. Nie jest to karma na stawy, ale jest hipoalergiczna i niskotłuszczowa, a to w przypadku stawów bardzo ważne.

nie było tej informacji w opisie na fejsie

 

I taką mu właśnie zamówiłam :)

myślałam że kupiłaś tę dla dużych psów z jagnięciną. Będę mu w takim razie zamawiać z indykiem

Link to comment
Share on other sites

nie ma opcji by się dodzwonić. Abonent cały czas "ma wyłączony telefon albo jest poza zasięgiem"

to zdjęcia sprzed kilku miesięcy. Też zasugerowałam ze powinien na dietę przejść i usłyszałam ze właściciele zorientowali się i pies zeszczuplał.

 

nie było tej informacji w opisie na fejsie

 

myślałam że kupiłaś tę dla dużych psów z jagnięciną. Będę mu w takim razie zamawiać z indykiem

 

Tak, kupiłam BRIT Care Adult Large Breed Lamb & Rice 12kg

Link to comment
Share on other sites

Nie macie jak się cieszę i kamień spadł mi z serca, że Stefek zabezpieczony i może spokojnie z rodziną być do końca. Oni mają tylko siebie i Stefka, a teraz mimo własnych problemów zdrowotnych bardziej martwili się o Stefcia niż o siebie. 

Stefek to Ich dziecko - kochane i uwielbiane, odwzajemnia tym samym. Beata kazała Wam bardzo mocno podziękować za wszelką pomoc.

Dla Niej (pomimo Jej bardzo ciężkiego stanu) najważniejsze jest, by Stefek mógł dalej być w swoim domu, między swoimi ukochanymi ludźmi.

Stefanek został zabrany z pseudohodowli jako mocno zaniedbane szczenię - miał w dorosłym życiu zostać reproduktorem. "Właściciel" próbował odebrać Stefka, ale - na szczęście - się to nie udało. Beata z Grzegorzem dbają o niego tak jak mogą, na ile finanse pozwalają. Wzywają weterynarza do domu, bo Ich stan zdrowia nie pozwala na pójście do lecznicy. Zorganizowali ludzi, którzy regularnie wyprowadzają Stefka na spacery, czeszą, pielęgnują . . . Stefciu jest całym Ich światem.

Dla mnie Wasza pomoc jest nieoceniona. Tak samo ważna dla mnie, jak i dla nich. Bo to moi przyjaciele. 

Wielkie dziękuję !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie jest już usunięte.

 

A to rozumiem-na fejsie nie było nic o alergii Stefka tylko o stawach i było napisane że jest to karma na problemy stawowe...co mnie zdziwiło bo brit nie ma weterynaryjnych stawowych karm.. Stąd o suplementacji pisałam.

To dobrze że lekko schudł,na pewno pomoże to jego bioderkom. :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wiem, że pomagamy z potrzeby serca, pomgamy bo poprostu chcemy to robić, pomagamy z miłości do dogów i wrażliwości na otaczający nas świat, ale to b ardzo miłe otworzyć rano komputer i zobaczyć tyle ciepłych słów 

 

 

"Dziel z in­ny­mi swój chleb, a le­piej będzie ci smakował." Phil Bosmans

Kochani - Beata i Grześ dzięki Wam uwierzyli, że ich los nie jesty obojętny innym, czasem zupełnie obcych, choć dziś tak bliskich ich sercu ludzi♥ 
Dziękujemy za kolejną pomoc, która dziś do nich dotarła - za prześcieradła ("Piękneeee!" - jak powiedziała Beata), za leki dla obojga, które jakiś Anioł zamówił w internetowej aptece i szczególne podziękowania dla Stowarzyszenia Dogi Adopcyjne https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Dogi-Adopcje/133836966672028?ref=ts&fref=ts - za pomoc dla Stefka Emotikon heart
Kochani - ale wciąż prosimy o jeszcze. Jeśli ktoś potrzebuje informacji czego tej wspaniałej, choć tak potwornie doświadczonej rodzinie potrzeba i chciałby im pomóc - prosimy kontakt przez panel "Wiadomości" na tej stronie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

w sprawie tej suczki z wodzisławia będę jutro dzwonić do tego przytuliska, bo na razie to kontakt z wolontariusami mamy i z niego nie wynika nic poza tym ze nasza oferta musi zostać rozpatrzona przez zarząd. Pies w przytulisk jest przez okres kwarantanny więc obstawiam ze jej nie wydadzą teraz nawet na opcję tymczasu, potem jedzie do schroniska w Mysłowicach. Jutro będe dzwonić do owego zarządu, mam nadzieje.

 

Na bank o kasę chodzi, bo dostają przecież kasę na głowę. Jak ja nie cierpię takich miejsc.

Hellenka bardzo pomocna, jest na miejscu i zna tam układ i jak coś to zawiezie sunię do hotelu do Zabrza

Link to comment
Share on other sites

może krok do przodu jestesmy

Dziś weekend więc ciężko się zgrać, ale mam już zgodę członków zarządu, z zastrzeżeniem 2 tygodniowego okresu kwarantanny . W tym czasie jeśli znajdzie się właściciel, a będą podstawy do tego by suczka mogła do niego wrócić, to musimy ją oddać właścicielowi). Pozdrawiam wol. Bożena

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...