Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Mam, na razie bez zdjęciowe, wieści od Tajgi. Bałam się się trochę ale wygląda na to, ze incydent z wydaje się ze przypadkowym ugryzieniem dziecka (pamiętacie historię z bułką) juz się nie powtórzył. Dziecko zachowuje dystans, Tajga również - lubią się na bezpieczną odległość ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeklajam informację znalezioną na FB jest juz watwiona na wątek SDA na FB znaczy grupę

 

Kochani Zwierzlubni Przyjaciele i Znajomi! 
To ciąg dalszy apelu, który znajdziecie poniżej. Dziś dowiedziałam się, że małżeństwo, które boryka się ze złym losem, walczące z chorobami ma pupila. Niestety - nieszczęścia nie chodzą parami Emotikon frown Chodzą stadami Emotikon frownStefek - 6-cioletni dog niemiecki, który kocha swoich opiekunów całym psim sercem i stara się asystować swej Pani w gorszych momentach, bo tak mu podpowiada intuicja, nie szkolenie ma problem ze stawami biodrowymi. Opiekunowie sami nie kupią dla siebie potrzebnych rzeczy, by Stefcio miał swoje leki. Ale potrzeba karmy (suchej) BRITA dla psów z chorobami stawów. I suplementów diety wspomagających leczenie tej dolegliwości. Proszę - pomóżmy też Stefkowi. Może jakaś fundacja prozwierzęca podaruje mu worek karmy i opakowanie suplementów? Jakby coś - dajcie znać na pw.

 — z:Hanna GraczykHanna Bebak-SzczuckaJola Nowak i47 innych użytkowników

Link to comment
Share on other sites

Czemu psiak akurat musi przejść na Brita z karmy jaką jadł dotąd? To chyba o ile pamiętam nie jest karma weterynaryjna, psu z problemem stawowym trzeba solidnych suplementów a karma byle była niskokaloryczna a bardzo wartościowa-wcale nie stawowa bo i tak w karmie jest za mało tych dodatków żeby miały leczyć,więc lepiej fundusze na lepsze suplementy przeznaczyć...(no chyba że darczyńców jest aż tylu że ten element nie ma znaczenia) 

Ze zdjęcia nie widać dokładnie ale jakoś po karczychu wydaje mi się że psiak mógłby odrobinkę schudnąć dla własnego dobra..

Link to comment
Share on other sites

Czemu psiak akurat musi przejść na Brita z karmy jaką jadł dotąd? To chyba o ile pamiętam nie jest karma weterynaryjna, psu z problemem stawowym trzeba solidnych suplementów a karma byle była niskokaloryczna a bardzo wartościowa-wcale nie stawowa bo i tak w karmie jest za mało tych dodatków żeby miały leczyć,więc lepiej fundusze na lepsze suplementy przeznaczyć...(no chyba że darczyńców jest aż tylu że ten element nie ma znaczenia) 

Ze zdjęcia nie widać dokładnie ale jakoś po karczychu wydaje mi się że psiak mógłby odrobinkę schudnąć dla własnego dobra..

Stefek prócz problemów ze stawami ma problemy alergiczne i brita  / Brit Care Light Turkey& Rice / jest karmą, którą dobrze przyswaja. Nie jest to karma na stawy, ale jest hipoalergiczna i niskotłuszczowa, a to w przypadku stawów bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...