Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Facet nie jest gnojem i nie uważam by koniecznym było wydzieranie mu psa przez ustawki. Chciał oddać psa ludziom, których pozna i jestem w stanie to zrozumieć (mimo, ze nie daje to gwarancji dobrego domu). Jedynym sensownym rozwiązaniem była próba pozyskania psa w bardziej oficjalny sposób przez hodowcę. No ale nie udało się.

Link to comment
Share on other sites

Nie twierdzilam Aniu, że jest gnojem i że konieczne jest wydzieranie psa na siłe, ale najzwyklej martwię się, bo ok. 2 letni dog w niedoświadczonym domu, to może być porażka, ale może tylko zbyt przewrażliwiona jestem, szkoda, że nie udało się przez hodowcę Jak by nie było trzymam kciuki, zeby trafił do właściwego domu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze? To ja też bym sobie życzyła sama poznać przyszły dom mojego psa, może utrzymać z nim kontakt jakiś czas i móc zadecydować że do tego domu pójdzie a jak mi coś się nie spodoba to..nie pójdzie. Więc nie dziwię się człowiekowi-chyba po prostu lubi psa mimo niemożności zapewnienia mu dobrych warunków..

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dzisiaj z panią od Granta. Wystraszyłam się gdy zobaczyłam ze dzwoni ale na szczęście ze zdrowiem chłopaka ok. Cały czas je Intestinala.

 

NIestety jest niefajny do innych psów. Pani Karina miała nadzieję ze będzie tym razem mieć szczęście i łagodnego psa, bo z wcześniejszym Drabem miała pod tym względem cieżko, ale niestety i z Grantem nie poszaleje ;)

Jadą na kilka dni do Gizycka, trochę to panią Karinę stresuje

Link to comment
Share on other sites

 

Aniu!

Czy jeszcze nie dotarły pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...