Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Tak myślę, że czasem lepiej mieć psa bez przeszłości, to znaczy z przeszłością tylko nieznanymi członkami rodziny jak u Leosia. Cormisiową rodzine znam i zmarł 1 brat z jego w sumie 34 rodzeństwa, nie myślałam, że mnie to tak zaboli

Link to comment
Share on other sites

Ja po rodzeństwu Gizma które umierały jedno po drugim w ogóle nie interesuje się żywotnością Dyziowej rodziny.... za bardzo mnie to przeraża

 

Ni eintersuję się, ale jestem w ciągłym kontakcie i wiem co się z nimi dzieje, jesteśmy jedną wileką rodziną 

Link to comment
Share on other sites

Ja też zawsze się martwię tylko o psy.... Dlatego bardzo współczuję panu tej parki nowej, ciężko odchodzić z dala od przyjaciół i martwiąc się o nich.. My z Tz to wręcz doszliśmy do wniosku że jeszcze max 1 pokolenie dogów i koniec bo potem rośnie ryzyko nagłego pozostawienia ich a nie mamy nikogo kto by się nimi zajął na cito.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze dajmy juz spokój bo tak wychodzi jakbyśmy ostatnie życzenia wyrażały, cieszmy się tymi chiwlami szczęścia, które mamy. Leoś i Cormiś przed południem biegały z TZtem, a po południu ja poszłam z nim na ponad 2-godzinny spacer, taki smyczowy, ale one i tak były szczęśliwe, ze idziemy razem i stwierdziłam dośc ukrywania się w lesie, mam mądre psy czego dały dowód w Wasilkowie i poszlismy między ludzi. Ludzie z psami, z dziećmi, na rowerach smoachody, a one szły spokojne machjąc ogonkami i tylko co jakiś czas spoglądając na mnie jakby pytały czy dobrze, ciasteczka oczywiście miałam, ale nie miały na nie ochoty może ze dwa każdy zjadł. Powoli sokojnie co chwila nowy zapach, jak robiło się tłoczno a dorga wąska to schodziliśmy na bok, chłopcy pięknie reagowali na stój, a ludzie widząc moje opanowanie i ch spokój całkiem nas miło wyjątkowo traktowali, nie było o Boże, a nie pogryzą i innych durnych komentarzy, tylko co chwila zobacz jakie piękne, jakie błyszczące, jakie zadbane, jakie wielkie, pytania jaka to rasa, jedna pani zachwycaqła się nimi z daleka twierdząc że nie podejdzie bo się boi ale piekne są. Rowerzyści, którym pomyliły sie drogi zatrzymywali się przy nas zachwycali i pytali o drogę. Może to zbieg okliczności, ze dzis tylko miłych ludzi spotkaliśmy, ale było fajnie a z chłopców jestem dumna, zero ciągnięcia i stoicki spokój :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Alluś ja swoim ufam i wierzę, tylko nigdy wcześniej nie jachały razem tak długo nie zostawały same w obcym miejscu (przecież czsamai były same w pokoju) no i nie były w takim tłumie psów, ich reakcje na ludzi znam, Cormiś to pierwszy imprezowicz w domu, kto do nas przyjdzie to przyajciel, a Leoś może czasami ostrożniejszy, ale świetnie wyczuwa ludzi i na niektórych burka (widać mają jakieś niecne myśli) a innych traktuje jakby znał od zawsze i dla niego nie ma umiaru z pieszczotami, zresztą sama widziałaś, przyjacielski ale dystyngowany Cormiś i słodki turbodog Leoś :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z Klubowej Wystawy Dogów w Warszawie. Wynik wystawy:

Z puszek - 21,50 zł

Utarg ze sklepiku - 1310,00 zł

Razem - 1331,50

Jutro całość przelewam na konto SDA

 

Serdecznie dziękuję:

Anecie-Nette - za uszycie cudownych gadżetów z dożkami, za obecność i siłę woli przy pilotowaniu mnie przez Warszawę,

Danusi-Dunaj - za przywiezienie fanatycznych fantów do sklepiku, szczególnie za doże serduszka i glut-szmatki,

Joli-Marynie - za kapitalne handlowanie i cudowną gościnę,

Beacie - za obecność i wsparcie.

 

Dziewczyny! Bez Was nie byłoby możliwe to, co jest możliwe

Link to comment
Share on other sites

Alluś cieszy mnie, że mogłabym być przydatana, ale podziękowania należą się zwłaszcza Tobie, przyznam, że gdyby nie Twoja inicjatywa i determinacja, to nie wiem czy pojchałabym do Warszawy, nawet odstawiłam leki bo uznałam, że juz starczy :) inaczej nie byłabym mobilna :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale dzięki takim wariatom świat jest piękniejszy, weselszy i nie stracił barw, inaczej byłoby szaro i smutno :) No i dogi są podopieczne są zabepieczone :)

 

I UWAGA UWAGA

 

Ogłaszamy casting, ;poszukujemy jeszcze innych równie zwariowanych do grupy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...