Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Jolu!

Tekst do ogłoszeń Lilu

 

Lilu - niespełna półtoraroczna, energiczna, czarna sunia do adopcji. Ojciec dog niemiecki, matka - mieszaniec. Potrzebuje dużej aktywności fizycznej i zdecydowanego przewodnika, który stanie się dla niej autorytetem i zechce z nią pracować. Lilu, gdy zaakceptuje człowieka, będzie dla niego bardzo oddana i stanie się wiernym i czujnym towarzyszem Zdecydowanie wykluczony dom z małymi dziećmi. Inne psy jak najbardziej wskazane. Stosunek do kotów nieznany. Szukamy dla niej super domku. Adopcja po sterylizacji. Lilu przebywa w hoteliku pod opieką Stowarzyszenia Dogi Adopcje.

 

Telefon do mnie

Link to comment
Share on other sites

Jolu!

Tekst do ogłoszeń Lilu

 

Lilu - niespełna półtoraroczna, energiczna, czarna sunia do adopcji. Ojciec dog niemiecki, matka - mieszaniec. Potrzebuje dużej aktywności fizycznej i zdecydowanego przewodnika, który stanie się dla niej autorytetem i zechce z nią pracować. Lilu, gdy zaakceptuje człowieka, będzie dla niego bardzo oddana i stanie się wiernym i czujnym towarzyszem Zdecydowanie wykluczony dom z małymi dziećmi. Inne psy jak najbardziej wskazane. Stosunek do kotów nieznany. Szukamy dla niej super domku. Adopcja po sterylizacji. Lilu przebywa w hoteliku pod opieką Stowarzyszenia Dogi Adopcje.

 

Telefon do mnie

Zrobiłam

zapisz do 11.03

Link to comment
Share on other sites

To prawda.Może na bieganie po domu to średni pomysł, ale na spacer łańcuszek jest super.

 

 Za to zbyt miękkie materiałowe obroże-takie jak ja dostałam kiedyś dla Mela są dla mnie osobiście nie do przyjęcia.

Są tak miękkie że jak półzacisk się zaciągnie to po popuszczeniu smyczy nie cofa się natychmiast-tylko takie zaciśnięte wisi póki jakieś mocne napięcie karku psa w ruchu go troszkę nie poluźni. Dla mnie to niedopuszczalne bo zaburza komunikację-nie ma natychmiastowych działań komfort/dyskomfort tylko tępy nacisk.

Do tego nie przesuwają się swobodnie na szyi i nie wentylują jej latem, bo jak miękka apaszka wisi "przyklejone" do jednego miejsca.

Używaliśmy tą obrożę bardzo krótko i nawet nie wystawiałam jej na bazar bo uważam że to zaprzeczenie działania obroży i komfortu-jest szyta ale przez kogo to głowy nie dam,owszem, słiti jest ale do zrobienia fotki i odwieszenia na haczyk ;)

Link to comment
Share on other sites

Daga-kompletnie się nie zgadzam,ale na szczęście nie muszę ;)

u nas taksowe sprawdzają się najlepiej,całą masą innych przetestowałam-a to ciężkie,a to z wielkimi okuciami,a to sztywne,a to..

Zimą zakładam podszyte takim czymś/zapomniałam nazwy,nie chce mi się szukać/mięciutkim-takie nosił Marianek,teraz Adelka-nie ciągną i nie kołtunią sierści,często noszą podszyte ekoskórką-mięciutkie,delikatne,czasem bez podszycia-ale taśma jest miękka i ładnie i łatwo się układa

nic nie ciągnie,nic nie przylega..

Gutek uczył się chodzenia przy nodze na takiej właśnie obroży-nic nam nie zaburzało;)ale to pewnie sposób użycia

Świetne są do prania,wwalam do pralki-wyciągam jak nowe

No w ogóle mają same zalety;)

A jakich używacie??

Link to comment
Share on other sites

Ja musze mieć 2 rodzaje codzienna, n oszona ciągle i spacerowa, ta pierwsz  może byc delikatna, to raczej po to żeby przytrzymac itp...., a na spacer mam teraz dla Cormacka półzaciska taką ładną z trzech łancuszków (jak moj syn określił Cormac chyba suczki na sacerze sikają z zachwytu) ale wydaje mi sie ciężka, choć Cormac jak ja zakładam chyba stwierdza dość głupawki bedzie spacer. Leon ma łańcuszek zaciskowy na spacer, ale to mała zaraza, marzę kiedy z dwoma pójdę spokojnie, dlatego myślę o szelkach. Miewam chwile, ze po spacerze z Leonem myślę i poco ci to było. Normalnie to brałam Geralda, Tosia i Cormaca i czaseami Bugiego z szłam z całym rydwanem, a ta mała zaraza jeszcze osobno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...