Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Kacper ma dom. Pani pojechała dzisiaj do niego z Kielc ze swoim weterynarzem, który prowadził jej pierwszego błękitnego doga, który żył 12 lat i od 4 roku życia był chory na serce ale nie umarł z powodu serca.
W piątek pani pojedzie po Kacpra - ma urlop dopiero od następnego tygodnia.
Kacper ma do zoperowania entropium, podobno oczy mimo antybiotyków są mega zaropiałe.

Link to comment
Share on other sites

Kacper ma dom. Pani pojechała dzisiaj do niego z Kielc ze swoim weterynarzem, który prowadził jej pierwszego błękitnego doga, który żył 12 lat i od 4 roku życia był chory na serce ale nie umarł z powodu serca.
W piątek pani pojedzie po Kacpra - ma urlop dopiero od następnego tygodnia.
Kacper ma do zoperowania entropium, podobno oczy mimo antybiotyków są mega zaropiałe.

Bardzo się cieszę

Link to comment
Share on other sites

:) Jaki miły wet że zechciało mu się tracić czas na taki wyjazd(na pewno nie za darmo, ale mimo wszystko..)

z tego co pani opowiadała, a przegadałyśmy przez ostatnie 2 tygodnie baaaaardzo duzo czasu (pani wyraźnie cieszyła sie ze trafila na osobe, której może opowiedziec wszystko od poczatku o swoim właśnie zmarłym psie), jej wet jest mega rozsądnym człowiekiem i nie owija w bawełnę jak czegoś nie umie to odsyła do specjalistów w innych miastach. Obstawiam ze jak tylko Kacper sie ogarnie pojadą do Warszawy do Garncarzów - raz z oczami a dwa z sercem. Tak w ogóle to ten wet wysłał wyniki echa serca do Garncarzowej więc ona tez juz wie, ze bedzie miała w Kielcach pacjenta.  

Link to comment
Share on other sites

Oj i znowu mam mokre oczy, cudne wieści. Do Ani to już nawet nie dzownię, bo nie mam sznas sie dopchac i też ją zamęczałam opowieściami o swoich psach, teraz potrafimy przegadać z godzine z jedna albo druga Kasią :) A do weta też mam zaufanie, teraz pozbylismy sie problemow skornych bez bezsensownego faszerowania spów antybiotykami i sterydami, jak czegos nie jest pewnien to odsyła do specjalistów, a nawet kardiologa i chiruga zaufanych srowadził mi do Radziejowic

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, głupio prosić o pomoc, jak macie DT i hotele zapchane po sufity... w naszym schronisku przebywa na kwarantannie suczka, maks roczniak, prawdopodobnie wynik mezaliansu doga z labkiem lub wyżłem (dużo wyższa niż labrador, ciut niższa od doga. Jeśli pójdzie - w co nie wątpimy, zaraz po kwarantannie, to nie wróci na sterylkę - ot mentalność tutejszych, wet też "nie będzie kojców zapychał", by ją wysterylizować zaraz po. Jeśli pójdzie, kiedy nie będzie wolontariuszy, to nikt nie będzie wiedział, gdzie poszła... biuro nie wydaje nam adresów DS. Pomocy...

 

http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/8_29_2015.html
 

1422873248068170600.jpg

 

1422873249085285000.jpg

 

Film. 
https://www.facebook.com/video.php?v=913438445355688&fref=nf

Link to comment
Share on other sites

Kurcze to raczej do domu, gdzie zawsze ktos jest w domu, albo mieszka z dala od ludzi, żeby nie przeszkadzał szczekaniem, a może jakis dobry behawiorysta by pomógł, je nie miałam nigdy takich problemów, ale zawsze staraliśmy na początek, żeby zawsze ktoś był w domu, albo zostawały na krotko, teraz też jest tak, że tylko sporadycznie sa dłużej same, ale to głównie dzięki temu, że pracujemy w różnych godzinach często, a nie wszyscy w tych samych i TZt ma możliwość zaglądania do domu w ciągu dnia, no i jak nie ma syna, to albo ja dzonie to TZt że już wyjechałam do pracy i wtedy wie, że ma za jakiś czas zajrzeć do psów, albo on dzowni że wyszedł i wtedy ja wiem, że powinnam się pospieszyć z powrotem, nigdzie nie zajeżdżać po drodze

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, nie wszystko da się przewidzieć. Różne nieszczęścia po ludziach chodzą. Tylko tu pewnie do nieszczęścia finansowego dołożyły się wcześniejszy brak czasu, żeby psa ogarnąć i zmęczenie problemem, które sprawiły, co sprawiły... No nic, trzymam kciuki. Piękny, zdrowy, dziecko jeszcze, pewnie chętnych będzie na pęczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...