Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Wstępnie się nastawię, że wyskoczę na dzień z jednym psem, ale na pewno- to póżniejszą wiosną dam znać. U mnie maj i czerwiec są bardzo ciężkim okresem kumulacji prac w polu/sianokosów i organizacji pokazów końskich... Może uda się z którymś pręgusem nad ranem wyjechać i wieczorem wrócić.

Bazarek dla psiaków na fejsie https://www.facebook.com/events/1545340219062619/?context=create&previousaction=create&ref=2&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49&sid_create=3596018988

Link to comment
Share on other sites

Oczy mam jak talarki

Coś cudownie niesamowitego!

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, oddania Dogom ....

to nie żadne pierdu-pierdu (przepraszam), spijanie słodyczy z nadstawionych usteczek ;)

Kawał wspaniałej, szlachetnej i prawdziwej roboty!

Szacunek Kochani, wszystkiego co najlepsze dla Waszych Podopiecznych i dla Was :)

Bawcie się wspaniale na Wystawie w czerwcu :)

Link to comment
Share on other sites

Oczy mam jak talarki

Coś cudownie niesamowitego!

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, oddania Dogom ....

to nie żadne pierdu-pierdu (przepraszam), spijanie słodyczy z nadstawionych usteczek ;)

Kawał wspaniałej, szlachetnej i prawdziwej roboty!

Szacunek Kochani, wszystkiego co najlepsze dla Waszych Podopiecznych i dla Was :)

Bawcie się wspaniale na Wystawie w czerwcu :)

 

Dziękujemy! My tylko próbujemy być takie, jak dogi, bo to one są wspaniałe, szlachetne, prawdziwe...

Link to comment
Share on other sites

Danusiu! Byłoby kapitalnie, jakbyście we dwójkę przyjechali! Przekaż Danielowi, że bardzo jestem mu wdzięczna za deklarację robienia zdjęć. Psów będzie sporo i Ola z Natalią mogą wszystkich nie ogarnąć. Jak będzie pewien, daj mi znać, dopiszę go do sponsorów :)

 

Przekazałam Allu :) narazie jest na tak :) dużo zależy od jego zmian w pracy, właśnie czeka na odpowiedź bo może będzie pracował jako informatyk w jednostce wojksowej, jak dostanie sie do tej pracy to czeka go 2 tygodniowe szkolenie w Gdyni czy Gdańsku to najbardziej może szyki pokrzyżować, ale mam nadzieję, że nic się nałoży, narazie był w jednostce wypełnił ankietę wertyfikacyjną, major ja wysłał do centrali i pewnie go albo nas sprawdzają, nie dziwię sie temu bo to jednak dostęp do róznych baz jawnych i tajnych

Link to comment
Share on other sites

Kasia z Włocłwaka od Leosia poprosila mnie na FB o link do 1% bo kilku jej znajmoych chce wpłacić na dogi, mamy nowych przyajciół, którzy pokochali dogi śledząc losy naszego Leosia :) i mały dług wdzięczności też mają bo z Olą pomogłyśmy w znalezieniu domu dla 2 onków z pseudo :)

Link to comment
Share on other sites

Alla- a jak planujecie wystawowo-organizacyjnie-można będzie w normalnych obrożach? Nie czuję się na siłach uczyć psa tego cienkiego dławika wystawowego(no i go zakupić..) ;) A sama prezentacja-kategorie co prawda nie sugerują by miały cokolwiek wspólnego z bieganiem, ale wolę się upewnić bo ja raczej nie potruchtam, a na pewno nie więcej jak kawałeczek ;)

Link to comment
Share on other sites

Alla- a jak planujecie wystawowo-organizacyjnie-można będzie w normalnych obrożach? Nie czuję się na siłach uczyć psa tego cienkiego dławika wystawowego(no i go zakupić..) ;) A sama prezentacja-kategorie co prawda nie sugerują by miały cokolwiek wspólnego z bieganiem, ale wolę się upewnić bo ja raczej nie potruchtam, a na pewno nie więcej jak kawałeczek ;)

 

Oczywiście, że w normalnych, tylko kolczaty wykluczone. Prezentować psy będziemy tak, jak damy radę i tak żeby to nie był stres ani dla wystawców, ani dla psów. To ma być dobra zabawa i promocja idei adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Jolu można Safirę oglaszać

 

Safira - 5 lat. Sunia jest kochana, radosna, uwielbia się bawić, wychowana z dziećmi. Nie lubi małych psów, jest dominująca, nie nadaje się do domu z drugą suką, może mieszkać z wiekszym samcem. Safira miała dwukrotnie szczenięta, dlatego tez listwę mleczna ma wyciągnięta. Konieczna operacja oka. Sunia przebywa pod opieka Stowarzyszenia Dogi Adopcje w hoteliku pod Piła. Do adopcji po sterylizacji

 

I kontakt do Agaty

 

[url=http://www.radikal.ru]91662581530d.jpg[/URL][URL=http://www.radikal.ru]19f19a4f98b2.jpg[/URL]

[url=http://www.radikal.ru]d77099d44c56.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wydaliśmy kupę kasy na diagnozowanie i leczenie Kacpra (867,80) a to jeszcze nie koniec. Pies jest zaszczepiony, odrobaczony, ma zrobione usg, badania krwi (morfologia, biochemia, tarczyca, jonogram), ma leczony przewlekly stan zapalny w uszach oraz stan zapalny oczu

No i wiemy juz że jest problem z serduchem :(, tarczyca wykluczona

[url=http://www.radikal.ru]2dfe2c9bb4b7.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...