Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Dziękuję :smile:

 

Aniutu-przelałam-555,30,jak wpłyną potwierdź,proszę-

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142795-zako%C5%84czonyrozliczamdla-psa-i-dla-dziecka-sda-1709-20godz/

i tu

http://www.dogomania.com/forum/topic/143004-zako%C5%84czonyrozliczamciuszkiale-tak%C5%BCe-%C5%82adnie-i-pachn%C4%85co-sda-0310do-20godz/

brakuje mi co prawda jednej wpłaty,ale założyłam,bo i tak czekam za długo

Zagubiło się gdzieś z tyłu

Aniuu,plllis

Link to comment
Share on other sites

Jedno mnie zawsze zastanawiało. Teraz pewnie wkładam kij w mrowisko, ale jak to jest mieszkać z dogiem, który przecież jednak ślini się nieco bardziej niż większość ras? :evil_lol: Nie zwracacie na to uwagi, macie swoje sposoby na pranie lub unikanie zabrudzenia czy jak to jest? :) Dogi, fajne psy, ale pamiętam, że jedna chwila z Samem i już pozostawiał na mnie swoje "wizytówki", które nie zawsze schodziły po pierwszym praniu :)

Link to comment
Share on other sites

Jedno mnie zawsze zastanawiało. Teraz pewnie wkładam kij w mrowisko, ale jak to jest mieszkać z dogiem, który przecież jednak ślini się nieco bardziej niż większość ras? :evil_lol: Nie zwracacie na to uwagi, macie swoje sposoby na pranie lub unikanie zabrudzenia czy jak to jest? :) Dogi, fajne psy, ale pamiętam, że jedna chwila z Samem i już pozostawiał na mnie swoje "wizytówki", które nie zawsze schodziły po pierwszym praniu :)

Z dogiem mieszka się tak samo jak z każdym innym psem, wybierając go wiemy, że się ślini, zresztą zanim dużo innych psów nie tylko dogów śliniących się bardzo. Równie dobrze, można zapytać jak to jest mieszkać a Yorkiem albo ratlerkiem uznawanymi za bardzo szczekliwe, albo huskim czy malamutem lubiącym wycie i liniejącym wiosną tonami futra, czy też afganem i pielęgnowaniem jego sierści, Można wymieniać w nieskończoność. A znaczenia i ślady, cóż po dogu ślina, po białym persie sierść, która bardzo trudno  odzieży się ściąga. No i wreszcie doga można nauczyć komendy na miejsce i zostań jak chcemy wyjść z domu całkiem czyści, w domu jakieś wygodne ubranko, glutszmatki, a co do gości to albo doga się z nimi nie zapoznaje albo ich uprzedza, żeby nie zakładali stroju wieczorowego. Co tam dog, papugi to dopiero mistrzowie brudzenia w mieszkaniu. Zresztą dla prawdziwej miłości człowiek znosi wiele wyrzeczeń i gotów jest do poświeceń. A dogi mają cudowne charaktery i za prawdziwą miłość odpłacają wielką miłoscią

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie :) Jak ktoś chce mieć sterylny dom, to nie powinien brać sobie żadnego zwierzaka (i dziecka też) -przynajmniej jeśli mają one być szczęśliwe..

Darowujemy sobie białe narzuty, przebieramy się w domowe ciuchy natychmiast po wejściu,ścieramy gluty z szafek,wycieramy pysk zaraz po jedzeniu i piciu i nie przejmujemy się tym tak samo jak rodzic żarciem rozmazywanym przez małe dziecko po wszystkim dookoła ;)

A jeśli doga nie karmi się poza posiłkami to tak znowu na okrągło mu się ta ślina nie leje.... Na 6 dogów które miałam/mam, tylko jeden ślinił się na tyle mocno żeby gluty były na suficie :)

Link to comment
Share on other sites

Jedno mnie zawsze zastanawiało. Teraz pewnie wkładam kij w mrowisko, ale jak to jest mieszkać z dogiem, który przecież jednak ślini się nieco bardziej niż większość ras? :evil_lol: Nie zwracacie na to uwagi, macie swoje sposoby na pranie lub unikanie zabrudzenia czy jak to jest? :) Dogi, fajne psy, ale pamiętam, że jedna chwila z Samem i już pozostawiał na mnie swoje "wizytówki", które nie zawsze schodziły po pierwszym praniu :)

 

A dogi się ślinią? Nie zauważyłam, tzn. nie zwracam na to uwagi. Mam całą ścianę w glutach, czyli dożej ślinie. Naprawdę tego nie widziałam. Zwróciła mi na to uwagę znajoma, która była z wizytą. Więcej do mnie nie przyjdzie - inspekcje sanitarno-porządkowe niech sobie organizuje u innych.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...