Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Dziękuję :smile:

 

Aniutu-przelałam-555,30,jak wpłyną potwierdź,proszę-

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142795-zako%C5%84czonyrozliczamdla-psa-i-dla-dziecka-sda-1709-20godz/

i tu

http://www.dogomania.com/forum/topic/143004-zako%C5%84czonyrozliczamciuszkiale-tak%C5%BCe-%C5%82adnie-i-pachn%C4%85co-sda-0310do-20godz/

brakuje mi co prawda jednej wpłaty,ale założyłam,bo i tak czekam za długo

Link to comment
Share on other sites

To ja się przywitam :)

Mam garstkę informacji. 

Wczoraj po wyjściu z samochodu załatwił się na trawie. Jedno i drugie ;) Qpa prawidłowa, a przynajmniej wierzę na słowo Pani, która z nim przyjechała :) Miał lekkie opory żeby wejść do hotelu, ale nie trwały długo. Idąc wzdłuż innych boksów nie reagował na zaczepki innych psów i tak jest do teraz. W boksie bardzo spokojny, nie panikował. Bardzo przyjazny wobec Państwa (którzy go przywieźli) i mnie. Gdy Państwo wyjechali, wróciłem do niego by zobaczyć jak się zachowuje gdy już został sam, a on mnie solidnie obszczekał przez kratę :evil_lol: Jednak miał już zjedzone większość podanej mu suchej karmy, a dokończył ją w nocy. Rano też było kilka szczeków, ale wpuścił mnie do boksu i nawet z niego wypuścił ;) W boksie było czyściutko i nic nie pogryzione. Rano dostał suchą karmę i zjadł natychmiast. Na swój przyboksowy wybieg wychodzi bez problemu. Nie licząc wieczornego i porannego szczekania to ogólnie milczy. Jest trochę zagubiony, ale nie rozpacza. Na spacerze jeszcze nie był. Mam nadzieję, że pogoda pozwoli (bo się waha - padać czy nie padać) na jakiś spacer zapoznawczy z całym terenem wokół :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Urzekł mnie bardzo...Po dogowemu najpierw się obraził,że siłą wsadziliśmy go do auta-więc prezentował przez pół drogi swoją tylna połowę po czym ciekawość i chęć miziania wzięła górę i łepetyna wylądowała między fotelami :)))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I co on ma na łapinach?

Jeśli dog ma łapinki to co ma chichuachua? :evil_lol:

 

Kolejne info o Impulsie:

Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Na prawdę! Chodziliśmy tak po placu, gdzie przecież wszystkie psy chodzą i się załatwiają, a on prawie niczego nie wąchał, a jeśli już to nie wymuszał na mnie podejścia tam. Tylko 2 razy mnie pociągnął gdzieś. Powrót do hotelu i boksu bez najmniejszego problemu, ale już lubi pierwszy pchać się do wyjścia:)

Na spacerze zrobił qpę, którą rozgrzebałem (nie palcem a kijem ;) ) pod kątem robali, ale znalazłem tam "tylko" dwucentymetrowe drzazgi od kości.

Dzisiaj poznał swoją opiekunkę, którą głośno przywitał :evil_lol: Ale gdy weszła to oczywiście był pozytywnie nastawiony:)

Na razie nie wykazuje zbytnich emocji w żadną stronę, ale myślę, że z dnia na dzień troszkę bardziej potrafi się cieszyć z obecności człowieka. Za piłką lubi pogonić i trochę ją pomemlać :)

Jeśli chodzi o moje fotki to będą na początku tygodnia. Może w poniedziałek. Tak się złożyło, że dopiero wtedy wracam :roll:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...