Jump to content
Dogomania

Płock!


Laylachihuahua

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dawno mnie nie było, ale ciesze się, że jest jakiś odzew. Obecnie studiuje w Trójmieście i w Płocku jestem raz w miesiącu ale spacer byłby fajną sprawą tym bardziej że w Płocku wieje psią nudą:) Lenka jak będę z Młodą w Płocku to napiszę na priv:) Z yorkami moja sie super dogaduje, można by zejść nad Wisłę, by sobie pobiegały:)

Ooo my też ćwiczymy agility:))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Super:) Często jestem w Radziwiu bo mam tam połowę rodziny:) Będę w Płocku za tydzień w piątek. Co powiecie na ten dzień? Godzina i miejsce do ustalenia:)

Wychodzi na to, że byłaby nas już 5 osób i może 6 psów(wzięłabym siostrę z cavalierem i naszego "domowego"(czyt.rodziców) cavaliera)To całkiem sporo:) Jest w Płocku jakiś ogrodzony teren-taki psi wybieg?

I wszystkie psiaki podobnej wielkości,to dobrze bo moja Layla z większymi ma problem:)

Edited by Laylachihuahua
Link to comment
Share on other sites

Ooo fajnie, ja mieszkam niedaleko Radziwia :) Mi jak narazie piątek pasuje, godzina obojętna a miejsce to nie wiem.. Wybiegu z tego co wiem to nie ma, można się spotkać w Radziwiu i pochodzić po wale. Fajne miejsce gdzie można spuścić bez większych obaw psy :) A może macie inne propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze lepiej, jeżeli moja dzielnica! Kurde nawet dziewczyny nie wiecie jak mi humorek poprawiłyście tą wiadomością! :D
Można również iść do lasu, jednak lepsze rozwiązanie to wał ;)

Kurcze, teraz przeczytałam, że suczka ma cieczkę. No nic, zawsze jest okazja ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...