Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Lantash

Fitmin Solution Rabbit

Recommended Posts

Mój bulek wcina od 3 tygodni. Na razie sierść super - ale to za mało czasu żeby stwierdzić pełne oddziaływanie karmy na sierść. Daję tyle ile zalecają w tabeli - większej ilości szamać nie chce - zresztą zawsze sypię tyle ile psiak sobie sobie życzy. Qpale wzorowe - trochę duże objetościowo, ale nie ma jakiejś tragedii. Waga się nie zmieniła. Bąkali śmierdziuszków brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj pies ma problemy z zoladkiem (brawo dla poprzedniego wlasciciela) - po Fitmin leje sie z niego strasznie bylismy zmuszeni wrocic na acane.
Karme fitmin dostaje moje starsza (10letnia suka). Ma po niej dziwne zachowania, dostaje tyle ile w tabeli i jest wiecznie glodna wystarczy ze karmie innego psa - a ta juz stoi za ma i sie slini na zarlo. Tak jak zawsze musiala dostawac karme wysokokaloryczna dla psow pracujacych (np diamont) tak na Fitmin spasla sie i wyglada ja baryla na chudych nozkac.
Dodam ze suka ta zawsze od 1 dnia byla wybrzydzaczem i niejadkiem - do tego bardzo szybko i intensywnie spala kalorie, na kazdej 'normalnej' karmie wyglada jak szkielet obciagniety skora (nigdy nie zjadala calej porcji, max 1/3 tego co powinna).
Ogolnie napalilam sie na Fitmin - jednak w moim przypadku strasznie sie zawiodlam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Squ']Czy karmi ktoś tym Fitminem psa uczulonego na drób? Ten tłuszcz drobiowy w składzie trochę zniechęca :shake:[/QUOTE]


U nas alergia na drób a na Fitminie jest super - żadnych problemów. Początkowo pierwszy tydzień była rzadsza kupa ale teraz wszystko miodzio! Mój pies jest mega wybredny, adhd więc chudy masakrycznie, na Fitminie rabbit & rice przytył w końcu troszkę. Ja jestem bardzo zadowolona!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Lantash']U nas alergia na drób a na Fitminie jest super - żadnych problemów. Początkowo pierwszy tydzień była rzadsza kupa ale teraz wszystko miodzio! Mój pies jest mega wybredny, adhd więc chudy masakrycznie, na Fitminie rabbit & rice przytył w końcu troszkę. Ja jestem bardzo zadowolona![/QUOTE]Podpisuję się pod tą wypowiedzą w 100 %. To samo u nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezle chamstwo wrzucać w temat określonej karmy nachalną reklamę innej.
W każdym razie,my już mamy kolejny worek Fitmin'a z królikiem i powiem,że jestem bardzo zadowolona.
Ładna sierść,ładne paznokcie,zero wydzieliny z oczu.Kupy zbieralne,bąki minimalne. Pies chętnie karmę je.
Super,szczególnie,że cena bardzo przyjemna.
Moze dla urozmaicenia następna będzie Salmon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×